خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 23
    1. Top | #1
      کاربر حرفه ای

Maghror
      نمایش مشخصات

قبولی در پزشکی منطقه 1 بسیار سخت تر از مناطق 2 و 3 است هست

دوستان من طبق بررسی هایی که کردم متوجه شدم زیر 1000 شدن در منطقه 1 بسیار سخت تر از مناطق 2و 3 هست چون درصد هایی که رتبه 1500 منطقه 2 با 900 منزقه 1 کاملا شبیه درسته که در منطقه 2 جمعیت زیاده ولی بطبع قبولی هاش بیشتره مثلا رتبه 75 منطقه 2 پزشکی تهران میتونه بره ولی 75 منطقه 1 شهید بهشتی هم نمیتونه بیاره اینم کارنامه یکی از اعضای انجمن که در منطقه 1 کنکور داده است با این درصد های خوب 972 شده در حالی اکر منطقه 2 و یا 3 بود خیلی رتبش بهتر میشد
      ​فارسی را پاس بداریم
      ویرایش توسط zamina : 21 آذر 1396 در ساعت 12:20

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      منطه ۳بهتره یا ۲ تو‌تجربی از نظر پذیرش و رتبه

3. Top | #3
      کاربر حرفه ای

Maghror
      نمایش مشخصات
      ​فارسی را پاس بداریم

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط RAKHSH نمایش پست ها
      دوستان من طبق بررسی هایی که کردم متوجه شدم زیر 1000 شدن در منطقه 1 بسیار سخت تر از مناطق 2و 3 هست چون درصد هایی که رتبه 1500 منطقه 2 با 900 منزقه 1 کاملا شبیه درسته که در منطقه 2 جمعیت زیاده ولی بطبع قبولی هاش بیشتره مثلا رتبه 75 منطقه 2 پزشکی تهران میتونه بره ولی 75 منطقه 1 شهید بهشتی هم نمیتونه بیاره اینم کارنامه یکی از اعضای انجمن که در منطقه 1 کنکور داده است با این درصد های خوب 972 شده در حالی اکر منطقه 2 و یا 3 بود خیلی رتبش بهتر میشد
      باید به رتبه کشوری نگاه کنید فرقی نداره
      امسال بخاطر سهمیه 5 درصدی رتبه در منطقه فیک بود

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.Naser نمایش پست ها
      منطه ۳بهتره یا ۲ تو‌تجربی از نظر پذیرش و رتبه
      منطقه 3 بهتره
      بهترین حالت : منطقه 3 دختر
      بدترین حالت : منطقه 1 پسر

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      كلا منطقه يك سخترين هست

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      راستش منم موافقم ولی منصف باشین. منطقه 2 خیلی جمعیت داره و امکانات منطقه 3 هم کمتره.
      الان این چیزا مهم نیست. این همه آدم از منطقه 1 قبول میشن شما هم روش. خودمم منطقه یکم
      درستونو بخونین
      همه چی آرومه, من چقدر خوشحالم!

8. Top | #8
      کاربر حرفه ای

Maghror
      نمایش مشخصات
      منطقه 1 با میانگین 50 درصد هم فیزیو هم نمیشه اورد اکثرا رتبه های زیر 1000 منطقه 1 درصد زیست بالای 70 و درصد شیمی بالای 60 و عمومی بالای 70 دارند
      ​فارسی را پاس بداریم
      ویرایش توسط zamina : 21 آذر 1396 در ساعت 14:47

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      حالا است یا هست

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      هیچ ربطی نداره اگه تو منطقه 3 بود به علت نبودن دبیر و امکانات اصلا همچین درصداییی رو نمیزد کلا بنظر من سهمیه مناطق عادلانست

11. Top | #11
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      و منطقه 3 هم همینطوره برای یونی ها تهران باید زیر 20 منطقه باشی

12. Top | #12
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahya14 نمایش پست ها
      راستش منم موافقم ولی منصف باشین. منطقه 2 خیلی جمعیت داره و امکانات منطقه 3 هم کمتره.
      الان این چیزا مهم نیست. این همه آدم از منطقه 1 قبول میشن شما هم روش. خودمم منطقه یکم
      درستونو بخونین
      ببخشیدکه شماعضوفرزانگان بودی

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1397 نمایش پست ها
      ببخشیدکه شماعضوفرزانگان بودی
      خب بله ولی چه ربطی داره؟ همچنانم منطقه یکم

و اینم بگم که تیزهوشان داریم تا تیزهوشان
      سمپادیا می فهمن چی میگم
      همه چی آرومه, من چقدر خوشحالم!
      ویرایش توسط Mahya14 : 23 آذر 1396 در ساعت 20:45

14. Top | #14
      کاربر حرفه ای

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahya14 نمایش پست ها
      خب بله ولی چه ربطی داره؟ همچنانم منطقه یکم

و اینم بگم که تیزهوشان داریم تا تیزهوشان
      سمپادیا می فهمن چی میگم
      کسی که تیزهوشان درس میخونه راه قبولی اش در کنکور هموار تر از دیگران است معلم های خوب دانش اموزان قوی همه ی این ها اعتماد به نفس دانش اموز رو زیاد میکنه و انگیزه فرد رو ارتقا میده در نتیجه فرد تو کنکور رتبه می اره و تازه کسی که تیزهوشان قبول شده از هوش و حافظه خوبی برخورداره اگر چنین فردی تو یک ساعت مطالعه کند ارزش مطالعه اش با 4 ساعت دانش اموز عادی برابری میکند
      ویرایش توسط zamina : 23 آذر 1396 در ساعت 21:12

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      کسی که تیزهوشان درس میخونه راه قبولی اش در کنکور هموار تر از دیگران است معلم های خوب دانش اموزان قوی همه ی این ها اعتماد به نفس دانش اموز رو زیاد میکنه و انگیزه فرد رو ارتقا میده در نتیجه فرد تو کنکور رتبه می اره و تازه کسی که تیزهوشان قبول شده از هوش و حافظه خوبی برخورداره اگر چنین فردی تو یک ساعت مطالعه کند ارزش مطالعه اش با 4 ساعت دانش اموز عادی برابری میکند
      تا اطلاه ندارید الکی حرف نبافید، کلا تو ایران ۶ ۷ تا مدرسه درست حسابی تیزهوشان وجود داره مثل مدنی تبریز اژه ای اصفهان حلی ۲ و۳ تهران و چن تا دگ ک عموما تو شهرای بزرگن ، کی گفته بهترین معلمارو میاره مدرسه تیزهوشان؟؟!! این چرند گویایی ک هست بین عامه مردم خیلی از لحاظ روانی به بچه هایی که اسما مدارسشون سمپاده لطمه زیادی میزنه منم تیزهوشان بودم جز یه دارو بقیه الله دیگه قبولی رشته تاپ نداشتیم ، یکی از تیزهوشانای تهرانم بودم...
      درضمن همونجور که ۴ ساعت کنکور نمیتونه تعیین کنه حتما اونی که رتبش خوب میشه نابغس و اونی که بد میشه خنگه همینقدم یه ازمون ۲ ساعته نمیتونه تعیبن کنه هرکی تو تیزهوشانه یا نمونه حتما ادم قوی و باهوشیه... بله تا حدود ۱۰ سال پیش که تهران کلا یکی دوتا تیزهوشان داشت و واقعا گلچینا جم شدن درست بود الان که فقط ۱۱ تا پسرونه داره چرند محضه.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن