خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Post موفقیت 6 ماهه در کنکور

💻:
      با عرض سلام خدمت دوستان اولین تایپیک من تو انجمنه امیدوارم زمانیکه این تایپیک رو میخونید از وقتتون نگرفته باشم

دوستان 6 ماه رفت و 6 ماه مونده
      تو این مدت خوب نبودم در نتیجه در جمع دوستام هیشکی به من امید نداره

درسته بد بودم و تو جو این کنکور نبودم اما منم مثل بقیه آرزو و هدف دارم میخوام تلاش کنم براش از همین امشب
      اما موقعی که میبینم همه رتبه برترا از تابستون و بعضی ها از سال سوم شروع کردند ناامید میشم اما نمیخوام حتی یه ثانیه این 6 ماه رو از دست بدم

دوستان بنظرتون میشه پزشکی سراسری آورد؟

میخوام تا 21 دی آزمون های عقب افتاده ام رو جمع کنم یعنی هم دوم و هم ترم اول پیش رو کلا جمع کنم و با آزمونا هماهنگ شم ممنون میشم کمک کنید مرسی

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Blife نمایش پست ها
      [emoji335]:
      با عرض سلام خدمت دوستان اولین تایپیک من تو انجمنه امیدوارم زمانیکه این تایپیک رو میخونید از وقتتون نگرفته باشم

دوستان 6 ماه رفت و 6 ماه مونده
      تو این مدت خوب نبودم در نتیجه در جمع دوستام هیشکی به من امید نداره

درسته بد بودم و تو جو این کنکور نبودم اما منم مثل بقیه آرزو و هدف دارم میخوام تلاش کنم براش از همین امشب
      اما موقعی که میبینم همه رتبه برترا از تابستون و بعضی ها از سال سوم شروع کردند ناامید میشم اما نمیخوام حتی یه ثانیه این 6 ماه رو از دست بدم

دوستان بنظرتون میشه پزشکی سراسری آورد؟

میخوام تا 21 دی آزمون های عقب افتاده ام رو جمع کنم یعنی هم دوم و هم ترم اول پیش رو کلا جمع کنم و با آزمونا هماهنگ شم ممنون میشم کمک کنید مرسی
      میشه دوست گرامی‌ ولی تو هم باید ادمش باشی
      البته با این تاپیک منتظر اماج حملات یه عده باش. جا نخوری از ابراز احساساتشون

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

3. Top | #3
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خب رتبه های برتر همینقد مونده به کنکورم درس میخوندن
      لااقل تو این ۶ ماه رتبه برتری درس بخون

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اره، چرا نشه.
      اما باید چند برابر بقیه تلاشت باشه حتی میتونی از اونایی که یکم زودتر از تو شروع کردن هم جلو بزنی.

5. Top | #5
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ماهی رو هر وقت از آب بگیری تازه است
      تو شروع کن میشه چرا نشه
      "A Smooth Sea Never Made a Skillful Sailor"

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگه نهایتا تا آخرین آزمون جمع بندی قلم چی تونستین پیش یک و یکی از پایه ها رو کامل جمع کنین که خب واقعا میشه یه کارایی کرد ولی اگه نتونستین و اون حجم کاری بمونه برای نیمه آخر سال دیگه شاید با این حجم رقابت نباید انتظار رشته خوب داشته باشین ...
      به نظرم فقط تا 6 بهمن وقت دارین اوضاعتون و تغییر بدین بعد از اون دیگه کار هرکسی نیست ....

و یه نکته دیگه ...
      همین 6 ماه باقی مونده رو جوری زندگی کنین لااقل حسرتش به دلتون نمونه که اگه فلان کار می کردم قبول میشدم ... اگه قبول هم نشین کمترین حسنش اینه از خودتون راضی هستین و وجدانتون تا حدی آروم می گیره ...

و مهم تر از همه ی اینا توکل و فراموش نکین که معجزه می کنه ...
      دیگه تقریبا از یک ماه آینده درصد زیادی از بچه هایی که تا الان داشتن می خوندن ناامید میشن و درسو میذارن کنار که این روال هرساله بچه هاست ... و دقیقا اون زمانه که توکل و تلاش و پشتکاره شما خوشو نشون میده ...

موفق باشید : )
      We are three friends
      Me
      &
      Myself
      &
      I
      ویرایش توسط Pixie_g : 21 آذر 1396 در ساعت 07:55

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pixie_g نمایش پست ها
      اگه نهایتا تا آخرین آزمون جمع بندی قلم چی تونستین پیش یک و یکی از پایه ها رو کامل جمع کنین که خب واقعا میشه یه کارایی کرد ولی اگه نتونستین و اون حجم کاری بمونه برای نیمه آخر سال دیگه شاید با این حجم رقابت نباید انتظار رشته خوب داشته باشین ...
      به نظرم فقط تا 6 بهمن وقت دارین اوضاعتون و تغییر بعد از اون دیگه کار هرکسی نیست ....

و یه نکته دیگه ...
      همین 6 ماه باقی مونده رو جوری زندگی کنین لااقل حسرتش به دلتون نمونه که اگه فلان کار می کردم قبول میشدم ... اگه قبول هم نشین کمترین حسنش اینه از خودتون راضی هستین و وجدانتون تا حدی آروم می گیره ...

و مهم تر از همه ی اینا توکل و فراموش نکین که معجزه می کنه ...
      دیگه تقریبا از یک ماه آینده درصد زیادی از بچه هایی که تا الان داشتن می خوندن ناامید میشن و درسو میذارن کنار که این روال هرساله بچه هاست ... و دقیقا اون زمانه که توکل و تلاش و پشتکاره شما خوشو نشون میده ...

موفق باشید : )
      خیلی حرفات روحیه بخش و مفید بود دم تو و همه دوستان عزیزم گرم

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      لازم به ذکره حدود هفت ماه مونده نه شیش ماه

کسی ک صفر نباشه ( ک قطعن کسی صفر نی الان) بهترین زمان واسه شروعش الانه چون توو ماه هایی ک خیلیا ول میکنن اوشون تازه نفسه فقط لطف کنید از ب بسم الله شروع نکنید ...ازین سوسول بازیایی ک بعضیا درمیارن...یه هفته فقط نیتشون طول میکشه..هر چی سریعتر بیا توی کار...در طول راه اصلاح میشی
      Do your best
      one day
      you will be
      some one's hope
      ...some one's hero

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nazaninz.ahn نمایش پست ها
      لازم به ذکره حدود هفت ماه مونده نه شیش ماه

کسی ک صفر نباشه ( ک قطعن کسی صفر نی الان) بهترین زمان واسه شروعش الانه چون توو ماه هایی ک خیلیا ول میکنن اوشون تازه نفسه فقط لطف کنید از ب بسم الله شروع نکنید ...ازین سوسول بازیایی ک بعضیا درمیارن...یه هفته فقط نیتشون طول میکشه..هر چی سریعتر بیا توی کار...در طول راه اصلاح میشی
      21اذر تا 8تیر میشه 7ماه؟

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pezeshkitehran نمایش پست ها
      21اذر تا 8تیر میشه 7ماه؟
      6ماه؟

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.. نمایش پست ها
      6ماه؟
      علامت سوال واسه چی داداش خخخ

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ميشه اگه بخواى

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pezeshkitehran نمایش پست ها
      علامت سوال واسه چی داداش خخخ
      از 6 ماه بیشتر از 7 ماه کمتر
      بستگی ب خودت داره
      Do your best
      one day
      you will be
      some one's hope
      ...some one's hero

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      تو بخون بخون بخون بخون میشه
      اگه به نصیحتم گوش کنی میتونی...

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن