خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 20 از 20
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      up

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط black diamond نمایش پست ها
      کسی میدونه آخرین مهلت انصراف کیه؟؟
      دفترچه کنکور پارسال نوشته بود 30 بهمن باید انصراف ثبت شده باشه. اما برای کنکور 97 باید صبر کنیم دفترچه ثبت نام بیاد ببینیم تغییری کرده نسبت به پارسال یا نه

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pasteur نمایش پست ها
      والا من ا ز آقای kia77 که پشت کنکوری بودن و امسال پزشکی نیمسال 2 کرج قبول شدن ، خصوصی پرسیدم که آیا دانشگاه به شما نامه معافیت تحصیلی داده یا نه
      ایشون گفتن نه و کارهای اعزام رو انجام دادن و اعزامشون افتاده بهمن و مشکلی براشون پیش نیومده ،
      ولی مسئله اینجاست که ظاهرا معافیت نیمیسال دومی ها از مهر شروع نمیشه ...
      ( آقای @kia77 اگه چیزی اشتباه گفتم لطفا درستشو بگین )

+
      به اضافه اینکه نمی دونم قانون برای پشت کنکوری ها و انصرافی ها یکی هست یا نه ،
      در رابطه این که اگه دانشگاه پذیرفته بشن سربازیشون لغو میشه یا نه ...
      سلام
      خب من سال دومم بود و قبول شدم.. بعضی دانشگاه ها بهمنی ها و مهری ها را همون اواخر شهریور ثبت نام میکردن ولی یک سری از دانشگاه ها مثل علوم پزشکی البرز بهمن ثبت نامشونه. من از هر دفتر پلیس 10 ای که پرسیدم گفت شما تا 31 شهریور 96 یا باید دانشگاه ثبت نام کنی یا اقدام برای سربازی، بماند که طبق مقررات وظیفه دفترچه کنکور کسایی که این شرایط مثل من رو داشتن تا زمان ثبت نام شامل معافیت اضافه هم میشن یعنی تناقض در چه حد بگذریم. @Pasteur عزیز شرایط پسرایی که کنکور 3 به بعدشونه رو خیلی نمی دونم، فقط یه رفیق داشتم که کنکور سومش بود گفته بود پیام نور ثبت نام کرده بود.. بهترین جا برای گرفتن مرخصی هم پیام نوره چون بقیه خیلی راحت همچین کاری نمی کنن.
      اگر شرایط تان مثل من بود و خواستید برای سال سوم بخونین تا نیم دوم هیچ کاری نمی کنین (حتی اگه بتونین یه مریضی چیزی جور کنین برای معافیت پزشکی، خدا رو چه دیدید شاید کلا معاف شدید) به هر حال، بعد از داستان اعزام و اینجور چیز ها باید سعی کنین تاریخ اعزامتون هر چه میشه عقب تر بره( البته تاریخ اعزام دست سیستمه و برای پشت کنکوری ها معمولا تاریخ رو زود میندازه) تا زمان ثبت نام. بعد از ثبت نام هم یا مرخصی می گیرید یا یه ترم میخونید (ترم 1 چیز زیادی هم نداره) بعدش هم نهایت تا 31 شهریور 97 انصراف می دهید. برای کنکور 2 و 3 مسئله سختی نیست..

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط black diamond نمایش پست ها
      سلام
      من امسال سال سوممه و پیام نور ثبت نام کردم میخواستم بدونم کی باید انصراف بدم؟؟؟ این ترم مرخصی گرفتم
      نقل قول نوشته اصلی توسط wave نمایش پست ها
      سلام، منم مثل خودت سال سومه مرخصی گرفتم از پیام نور... به نظرم آخر تابستان انصراف بدیم بهتره ...
      شهریه این ترم چقدر بود ؟
      واریز کردی شهریه رو ؟
      ببخشید رفقا چند ماهی از این تاپیک گذشته امیدوارم پاسخ بدید
      از اونجایی که سال سوم رو پیام نور ثبت نام کردید و مرخصی گرفتید چند تا سوال داشتم
      برای پذیرش پیام نور از طریق آزمون سراسری و انتخاب رشته،برای منی که هدفم فقط ثبت نام یک رشته و گرفتن دوترم مرخصیه چه رتبه ای لازمه حدوداً، بطور کلی پذیرشش سخته؟اگر قرار باشه در تکمیل ظرفیت که برج هشت هستش پذیرش بیارم،باید پیش از 31 شهریور دفترچه پست کرده باشم که غیبت نخورم؟
      سپاس

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadrezaam نمایش پست ها
      ببخشید رفقا چند ماهی از این تاپیک گذشته امیدوارم پاسخ بدید
      از اونجایی که سال سوم رو پیام نور ثبت نام کردید و مرخصی گرفتید چند تا سوال داشتم
      برای پذیرش پیام نور از طریق آزمون سراسری و انتخاب رشته،برای منی که هدفم فقط ثبت نام یک رشته و گرفتن دوترم مرخصیه چه رتبه ای لازمه حدوداً، بطور کلی پذیرشش سخته؟اگر قرار باشه در تکمیل ظرفیت که برج هشت هستش پذیرش بیارم،باید پیش از 31 شهریور دفترچه پست کرده باشم که غیبت نخورم؟
      سپاس
      سلام ،
      شرمنده الان بعد از ماه ها وارد سایت شدم تازه پستتو دیدم ..
      فکر کنم رتبه زیر 100000 منطقه باشه بتونی یه رشته ای انتخاب کنی... بعلاوه انتخاب رشته بدون ازمون هم وجود داره که بر اساس سوابق دیپلم و ..هستش ، به اینصورت که اگه کنکورو خیلی بد داده باشی که نتونی انتخاب رشته کنی از طریق ازمون ، میتونی بر اساس سوابق دیپلم یه رشته انتخاب کنی ..
      پذیرش پیام نور آسونه ... راحت هم مرخصی میده ..
      دانشگاه به من یه برگه داد بردم پلیس+10 ، معافیت سربازی دادن ...درمورد پست دفترچه اطلاعی ندارم ...

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)