خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات

کنکور مجدد دانشجوی دارو آزاد که از معافیت استفاده میکند!

با سلام
      من یکی از دوستانم داروسازی ازاد میخونن و میخوان همزمان با تحصیل و پایان ترم 2 که میشه تیر ماه کنکور بدن و اینم بگم مرخصی نمی گیرن . حالا واسم یه تبصره ای نشون داده که تو دفترچه سنجش هست .

13.png

اینجا نوشته کسانی که از معافیت تحصیلی استفاده نمی کنند میتوانند در صورت قبولی در دوره روزانه ثبت نام کنند . حالا سوال دوستم اینه که اولا اون داره از معافیت تحصیلی دانشگاه استفاده میکنه که فک کنم معافیتش 7 سالس . در صورت قبولیش در روزانه نمی تونه ثبت نام کنه ؟؟؟؟؟؟؟ ممنون میشم جوتب بدید
      و خدایی که در این نزدیکی ...
      ویرایش توسط Tia : 19 آذر 1396 در ساعت 14:53 دلیل: عنوان

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      میخواد کنکور بده چی بخونه

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط gissiyah نمایش پست ها
      میخواد کنکور بده چی بخونه
      روزانه داروسازی
      و خدایی که در این نزدیکی ...

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط D.A.A نمایش پست ها
      با سلام
      من یکی از دوستانم داروسازی ازاد میخونن و میخوان همزمان با تحصیل و پایان ترم 2 که میشه تیر ماه کنکور بدن و اینم بگم مرخصی نمی گیرن . حالا واسم یه تبصره ای نشون داده که تو دفترچه سنجش هست .

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 13.PNG
مشاهده: 85
حجم: 70.9 کیلو بایت

اینجا نوشته کسانی که از معافیت تحصیلی استفاده نمی کنند میتوانند در صورت قبولی در دوره روزانه ثبت نام کنند . حالا سوال دوستم اینه که اولا اون داره از معافیت تحصیلی دانشگاه استفاده میکنه که فک کنم معافیتش 7 سالس . در صورت قبولیش در روزانه نمی تونه ثبت نام کنه ؟؟؟؟؟؟؟ ممنون میشم جوتب بدید
      اگه قبلا انصراف نداده باشه ینی تو تابستان سال بعد بخواد واسه اولین بار انصراف بده هیچ مشکلی از نظر نظام وظیفه واسه قبولی تو روزانه نخواهد داشت.
      اتفاقا یکی از دوستان همین انجمن سال 95 داروی آزاد قبول شد بعدش بازم خوند و 96 داروی روزانه تهران قبول شد. مصاحبشم هست تو فروم.
      stay focused and never give up

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      بازار کار دارو چطوریه؟ بیکاری داره؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن