خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 35
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

نظر عجیب رتبه 20 کنکور

سلام
      آقا ما هفته پیش رفتیم یه عروسی اونجا من یکی آ، فامیلای هامون که 94 کنکور داده بود و 20 منطقه 3-شده بود و الان پزشکی میخونه رو دیدم بعد از سلام و احوال پرسی قاعدتا بحث به کنکور رسید منم ازش روش مطالعه رو پرسیدم اونم گفت من درس به درس میخوندم یعنی دو هفته تو نخ شیمی بودم بعد مثلا میرفتم دو هفته زیست میخوندم استدلالشم این بود که باید تو هر درس به عمق مطلب رسید اونوقت نکات رو پیدا میکنی و اینجوری چند بار درسا مرور میشه منم هر چقدر دلیل میآوردم و از افاضات کاظم مایه می زاشتم؟ حرف خودشو میزد یه مثالی هم زد براش گفت تو وقتی بازی کامپیوتری میکنی مثلا 10 تا بازی داری از هر کدوم نیم ساعت بازی نمی کنی بعد عوضش کنی گفت اول یکی رو تموم میکنی بعد میری سراغ بعدی
      نظر شما چیه بچه ها به توصیه عمل کنم؟؟؟؟؟
      ویرایش توسط black diamond : 18 آذر 1396 در ساعت 20:04

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط m.e.a نمایش پست ها
      منم تا چند دقیقه همین شکلی بودم

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      به چیزی که باید توجه کنید اینه که ایشون با این روش موفق شدن،ولی همون روش عادی تعداد موفقای به مراتب بیشتری دارهو راهش تضمینی تر!!! منظورم اینه با راه عادی تعداد افراد زیادی مموفق شدن ولی با روش فامیلتون نه!

4. Top | #4
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      اگه راست بگه بازم نمیشه اینجوری برا همه نسخه پیچید،تو با هر روشی موفق تر و راحت تری مطالعه کن،،این روش اگه ایشون راست گفته باشه فقط رو خودش جواب داده،درضمن اینطوری بعد یه مدت درسای قبلی یادت میره که،

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      منظورت رتبه های کنکوره؟؟

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خسته کنندس

دو دوهفته زیست بخون بعد طبیعتا باید یک ماه شایدم بیشتر وقت بزاری واس بقیه درسا وقتی برگردی ب زیست همه رو فراموش کردی

این‌ روش خسته کنندس

البته رتبه ۱ کنکور ۹۵ اومده بود وقت بیشتری واس زیست گذاشته بود
      نزدیک کنکور گفته بود فقط نشستم ی هفته تست ریاضی زدم و یک هفته تست فیزیک

اونم چون ریاضی و فیزیک زبان و شیمی برای این ادم اصن هیچی‌نبودن و در یک کلام فقط باید حل میکرد نیاز ب اموزش نداشت ک اینکارو کرد

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .Tireless نمایش پست ها
      اگه راست بگه بازم نمیشه اینجوری برا همه نسخه پیچید،تو با هر روشی موفق تر و راحت تری مطالعه کن،،این روش اگه ایشون راست گفته باشه فقط رو خودش جواب داده،درضمن اینطوری بعد یه مدت درسای قبلی یادت میره که،
      فکر نکنم دروغ بگه چون من تا همین هفته پیش نمیدونستم وجود خارجی داره اونم فکر میکرد منم دارم پزشکی میخونن اومد باهام حرف زد
      منم همه ی اینا رو گفتم ولی قبول نمیکرد

8. Top | #8
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط black diamond نمایش پست ها
      فکر نکنم دروغ بگه چون من تا همین هفته پیش نمیدونستم وجود خارجی داره اونم فکر میکرد منم دارم پزشکی میخونن اومد باهام حرف زد
      منم همه ی اینا رو گفتم ولی قبول نمیکرد
      قرار نیست همه مثل هم باشن و با یک روش موفق بشن،تو خودت با هر چیزی که راحتی و باهاش نتیجه میگیری انجامش بده

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      آقا ما هفته پیش رفتیم یه عروسی اونجا من یکی آ، فامیلای هامون که 94 کنکور داده بود و 20 منطقه 3-شده بود و الان پزشکی میخونه رو دیدم بعد از سلام و احوال پرسی قاعدتا بحث به کنکور رسید منم ازش روش مطالعه رو پرسیدم اونم گفت من درس به درس میخوندم یعنی دو هفته تو نخ شیمی بودم بعد مثلا میرفتم دو هفته زیست میخوندم استدلالشم این بود که باید تو هر درس به عمق مطلب رسید اونوقت نکات رو پیدا میکنی و اینجوری چند بار درسا مرور میشه منم هر چقدر دلیل میآوردم و از افاضات کاظم مایه می زاشتم؟ حرف خودشو میزد یه مثالی هم زد براش گفت تو وقتی بازی کامپیوتری میکنی مثلا 10 تا بازی داری از هر کدوم نیم ساعت بازی نمی کنی بعد عوضش کنی گفت اول یکی رو تموم میکنی بعد میری سراغ بعدی
      سلام،
      پشت کنکور بوده یا همون سال اول با این روش قبول شده ؟

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط wave نمایش پست ها
      سلام،
      پشت کنکور بوده یا همون سال اول با این روش قبول شده ؟
      نمیدونم زیاد نمیشناسمش ولی این برنامه فقط به یه سال دومی میخوره

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دبیر ریاضی ما هم اینو میگه ...

ولی بنظرم درست نیست ...حداقل واسه رشته تجربی که میتونه نابود کننده باشه ...

ولی واسه ریاضی میتونه جواب بده

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      یعنی الان شما بازی که 3 سال پیش تموم کردی رو الان بخوای بازی کنی همون جور تمام چیزارو فولی ؟مطمئن باش نیستی . یه چیزایی یادت میاد ولی مثل اون دوران که فکرت فقط اون بازی بود نیست
      کنکورم جایی نیست که یه چیزای رو یادت بیاد . باید فول فول باشی که توی وقت کم بهترین راه رو پیدا کنی . تو کنکور مهم تر از جلو رفتن اینه که چیزایی که قبلا خوندی رو فراموش نکنی . بعد اگر قرار باشه دو هفته فقط ریاضی بخونی . شما اوج اوجش 5 ساعت ریاضی بفهمی بعدش چی ؟ شما روزی 3 تا کتاب بخونی کمه چه برسه بخوای دو هفته فقط یه کتاب بخونی . حالا شما دو هفته شیمی دو خوندی . میدونی تا بقیه کتابارو بخونی دوباره بخوای شیمی دو رو دوره کنی هیچی از شیمی دو یادت نمونده

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

واقعا چی باعث میشه فکر کنین کسی که رتبه ۲۰ منطقه رو آورده به عقلش نکشیده که بعد تموم کردن یه مطلب تست پوششی رو تو برنامش قرار بده !؟

ایشون پیوستگی مطالبی که میخواسته یاد بگیره براش مهمتر بوده.

تقریبا ۲ روزی میشه تو فکر اینکار بودم . منتها نه به این صورت که ایشون فرمودن ‌. فصل به فصل...
      بعضی وقتا اینکارو میکردم . دقیقا اکثر مطالبی که بیشتر یادم مونده هموناست که با این روش خوندم.
      حالا نه اینکه مطلب رو ول کنین به امید خدا.
      بعد اینکه تموم کردین روزی نیم ساعت باید تست بزنین از اون مطالب...

البته من ترازم ۴۰۰۰ هستش و نمیشه به حرفای کسی که این تراز رو داره اعتماد کرد.

ولی اونایی که فکر میکنن مشکل از طرز مطالعشونه یه چند روزی این روش رو امتحان کنن . بهتر از اینکه تا آخر با اون روشی که فکر میکنن اشتباهه ولی از نظر خیلیا درسته پیش برن !
      ویرایش توسط Hossein.A : 18 آذر 1396 در ساعت 21:20

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      شما دو هفته هرروز کباب برگ بزن ازش متنفر میشی درس ک جای خود
      استثنا تو همه جا هست و نمیشه سال کنکور ریسک کرد و تایم با امتحان روش ها متفاوت هدر داد

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خيلي خسته كننده ميشه

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن