خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 35
    1. Top | #16
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط black diamond نمایش پست ها
      سلام
      آقا ما هفته پیش رفتیم یه عروسی اونجا من یکی آ، فامیلای هامون که 94 کنکور داده بود و 20 منطقه 3-شده بود و الان پزشکی میخونه رو دیدم بعد از سلام و احوال پرسی قاعدتا بحث به کنکور رسید منم ازش روش مطالعه رو پرسیدم اونم گفت من درس به درس میخوندم یعنی دو هفته تو نخ شیمی بودم بعد مثلا میرفتم دو هفته زیست میخوندم استدلالشم این بود که باید تو هر درس به عمق مطلب رسید اونوقت نکات رو پیدا میکنی و اینجوری چند بار درسا مرور میشه منم هر چقدر دلیل میآوردم و از افاضات کاظم مایه می زاشتم؟ حرف خودشو میزد یه مثالی هم زد براش گفت تو وقتی بازی کامپیوتری میکنی مثلا 10 تا بازی داری از هر کدوم نیم ساعت بازی نمی کنی بعد عوضش کنی گفت اول یکی رو تموم میکنی بعد میری سراغ بعدی
      نظر شما چیه بچه ها به توصیه عمل کنم؟؟؟؟؟
      راه برای موفقیت توی کنکور زیاده. اینم یکیش.

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام.همیشه نمیشه یه نسخه برای همه پیچید، ضمن اینکه خیلی ها اهل گفتن حقیقت نیستن. این روش هم کمی عجیب به نظر میرسه چون درش مروری وجود نداره.بعد آیا ایشون در آزمونی شرکت نمیکردن که میگن اینجور میخوندن؟ و اینکه برام جالبه این موضوع چون تا حالا کسیو ندیدم رتبش خوب شده باشه بگه از چنین روشی استفاده کردم

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      به نظرم واسه فارغ التحصیلا بیشتر بدرد میخوره تا محصلا!
      یار ما چون نیستی با هر که خواهی یار باش :‌)

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام
      آقا ما هفته پیش رفتیم یه عروسی اونجا من یکی آ، فامیلای هامون که 94 کنکور داده بود و 20 منطقه 3-شده بود و الان پزشکی میخونه رو دیدم بعد از سلام و احوال پرسی قاعدتا بحث به کنکور رسید منم ازش روش مطالعه رو پرسیدم اونم گفت من درس به درس میخوندم یعنی دو هفته تو نخ شیمی بودم بعد مثلا میرفتم دو هفته زیست میخوندم استدلالشم این بود که باید تو هر درس به عمق مطلب رسید اونوقت نکات رو پیدا میکنی و اینجوری چند بار درسا مرور میشه منم هر چقدر دلیل میآوردم و از افاضات کاظم مایه می زاشتم؟ حرف خودشو میزد یه مثالی هم زد براش گفت تو وقتی بازی کامپیوتری میکنی مثلا 10 تا بازی داری از هر کدوم نیم ساعت بازی نمی کنی بعد عوضش کنی گفت اول یکی رو تموم میکنی بعد میری سراغ بعدی
      سلام
      ببینید مشکل اینجاست....که رتبه برترارو شاخ و بولد میکنیم....اونم با روش اختصاصی خودش رفته و موفقیت بدست اورده قرار نیست همه بتونن و اینکه روش عجیبی نیست بودن اینطور افرادی و برتر شدن تو این5سال...بهترین افرادی که موفق شدن کسایی بودن که سرش تو کار خودش بوده و روششو انتخاب کرده و رفته

5. Top | #20
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سال کنکور سال آزمون و خطا نیست
      ادم باید با روشی که اکثریت رو به موفقیت رسونده پیش بره
      همیشه آخر هر چیز خوب می شود ... اگر نشد ...
      ... بدان هنوز آخر آن نرسيده است . ( چارلی چاپلین )

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      هركس روش خودش رو داره.شايد من با روشى اگه موفق شدم فرد ديگه نشه

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      ؛؛؛

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      این روش واسه امتحانات مدرسه ونهایی جواب میده ولی واسه کنکورخسته کننده میشه دوهفته یه درس بخونی

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بستگی داره.من خودم با این روش پیش میرم و خسته هم نمیشم .با این روش لذت بیشتری از درس خوندن میبرم.یادتون باشه روش خوندن خیلی فرق نمیکنه .مروره که مهمه.وگرنه متنوع هم بخونی ومرور نداشته باشی از یادت میره

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ب اندازه انسان ها
      راه هست برای رسیدن ب خدا
      اینو فراموش نکنید ((:
      بهتر است برای چیزی که هستی مورد
      نفرت باشی
      تا اینکه برای چیزی که نیستی
      محبوب باشی

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ha n نمایش پست ها
      سلام.همیشه نمیشه یه نسخه برای همه پیچید، ضمن اینکه خیلی ها اهل گفتن حقیقت نیستن. این روش هم کمی عجیب به نظر میرسه چون درش مروری وجود نداره.بعد آیا ایشون در آزمونی شرکت نمیکردن که میگن اینجور میخوندن؟ و اینکه برام جالبه این موضوع چون تا حالا کسیو ندیدم رتبش خوب شده باشه بگه از چنین روشی استفاده کردم
      منم ازش پرسیدم قلم چی چند میزدی گفت اویل کم تا این که اواخر به بالای 7000 رسیدم مرورم انجام میداده میگفت تا عید تموم کردم بقیش فقط ازمون میدادم و تحلیل

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeed211 نمایش پست ها
      ب اندازه انسان ها
      راه هست برای رسیدن ب خدا
      اینو فراموش نکنید ((:
      ديالوگى از فيلم مارمولك

13. Top | #28
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

هر کسی یه استراتژی واس خودش داره
      لزوما این استراتژی واسه همه جواب نمیده

14. Top | #29
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      واللا هر روز یه نوع درس منطقی تره اما با 2 هفته یه درس شاید تو اون دو هفته اون درس رو فول شد اما اگه مروری برای مطالب اون 2 هفته نباشه کل زحماتت ****** میره.

15. Top | #30
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      دوست منم ازاین کارا زیادمیکردامامتاسفانه جای خوبی قبول نشد!!!به نظرم برنامه قلم خوبه حداقل هزاران نفرباهاش نتیجه گرفتن .کاری با اون فرد نداشته باش حتی اگه قلم نمیدی امابابرنامه ازموناش پیش برو ....چون همه درساروباهم پیش میبری واین بهتره .
      موفق باشی
      خدایا چیزی نمیبینم....!آینده پنهان است.اما آسوده ام چون تورا میبینم وتو همه چیز را....🌹🌹🌹

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن