خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 12 1211 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 177
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات

چندتا مشکل اساسی مخصوص پایه یازدهم

سلام
      با توجه به اینکه چند وقت پیش اعلام کردن که سال دوازدهم امتحان نهایی داریم و ...یه شک و تردیدی باسم بوجود اومده از هرکی میپرسم میگه کارنامه ها به هیچ دردی نمیخوره و الکی وقتمونو تلف کردیمو کاشکی مشستیم تستی میخوندیم سال پایه تازه این حرفا باسه امتحان نهایی سال سومه حالا یه سوال پیش میاد ما سال یازدهمیا واقعا معدلمون تاثیری داره تو کنکورمون و مهمه؟ بلاخره یک ماه کاملا وقتمونو باید بزاریم سر این امتحانات تا یکسری دروس رو که بعضیاشون حتی تو کنکور نمیاد و اونایی هم که میاد با این سبک درس خوندن باسمون کاربردی نداره رو بخونیم پس ایا بنظرتون بهتتر نیست بشینیم درست حسابی تستی و با برنامه بخونیم ؟ مطمعنا تو این ماه امتحانات خییییلی میشه پیشرفت کرد.من کلا سبک درس خوندم با معلم نیس همچیو خودم یاد میگیرم سر کلاسم بجز چندتا درس که اونم خودم قبلا خوندم و به معلم مثالایه سر کلاسشو جواب میدم و چند وقتیه واقعا به این نتیجه رسیدم دارم وقتتمو هدر میدم انم چجور این معدل نبود اصلا یه روز هم سر کلاس نمیشستم بجاش میتونستم تو خونه یا کتابخونه درس بخونم خودم
      درکل خیییلی ممنون میشم یه توصیه ای نصیحتی پیشنهادی نظری چیز در این خصوص بیان کنید

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      داداشم اگه قرار باشه معدل تو کنکور موثر باشه هم فقط معدل امتحانات نهایی اثر داده می شه، شا که امسال یازدهمی هستی و امتحان نهایی نداری بچسب به کنکوری خوندنت، خیالت تخت

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      طبق اعلام سازمان سنجش پایه یازدهم امتحان نهایی برگزار نمیشه فقط سال دوازدهم معدل امتحانات نهایی برا کنکور تاثیر داره نه مستمر و این این درسایی مث تاریخ و محیط زیست مدرسه ام باهات موافقم خدایی وقت ادمو تلف می کنه بیشتر من واسع سال دیگه می خوام غیر حضوری بخونم

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بچه ها راستی این میکرو زیست یازدهم اشتباهات عجیبی داره گفته بود یاخته های استوانه ای تو نور زیاد تحریک نمیشن درحالی هم خیلی سبز و هم نشر الگو هردو گفته بودن اینا چون حساسیت بیشتری دارن هم تو نور کم و هم نور زیاد تحریک میشن

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi9090 نمایش پست ها
      بچه ها راستی این میکرو زیست یازدهم اشتباهات عجیبی داره گفته بود یاخته های استوانه ای تو نور زیاد تحریک نمیشن درحالی هم خیلی سبز و هم نشر الگو هردو گفته بودن اینا چون حساسیت بیشتری دارن هم تو نور کم و هم نور زیاد تحریک میشن
      اصلی ترین دلیل پسرفت من اینه تو زیست دوتا کتاب زیست گرفتم بخدا دیگه واقعا اعصابمو خورد کردن خیلی سبزو نشر الگو جفتشون همدیگه رو نقض میکنن بعد قلم چی هم میاد جفت این دوتارو نقض میکنه بعد اشکان هاشمی میاد میگه تو تلگرامش من درست میگم بقیه غلط قلم چی هم تحلیل ازمون میزاره سوالا خوب اوکی از اون طرف هم از معلم زیستم میپرسم میگه هرچی کتاب گفته اصلا نمیفهمه ما چی میپرسیم تو بعضی جاها واقعا دیگه قاطی کردم مخصوصا سر این فصل حرکت تا وقتی یکی بود میخونم میرفتم جهت گیریم با اون یک کتاب بود الان دیگه حرف اینو اون وسط ازمونم میگم من که نفهمیدم کدوم درست یگه بخیالش

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط It is POSSIBLE نمایش پست ها
      داداشم اگه قرار باشه معدل تو کنکور موثر باشه هم فقط معدل امتحانات نهایی اثر داده می شه، شا که امسال یازدهمی هستی و امتحان نهایی نداری بچسب به کنکوری خوندنت، خیالت تخت
      منم یه همچین تصمیمی گرفتم با این وضع میخوام حتی چندروزو تو هفته نرم به طور مثال سه شنبمون محیط داریم تاریخ داریم عربی و زیست دوتا درس اولو که بخیال عربی هم که فقط میگه میخنده زیست هم که به یکی میگه از رو کتاب بخون پسرجون بعضی جاها فقط غلط خوندن طرفو میگیره خیر سرمون مدرسه نمونه دولتی میریم

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pa__r__sa نمایش پست ها
      اصلی ترین دلیل پسرفت من اینه تو زیست دوتا کتاب زیست گرفتم بخدا دیگه واقعا اعصابمو خورد کردن خیلی سبزو نشر الگو جفتشون همدیگه رو نقض میکنن بعد قلم چی هم میاد جفت این دوتارو نقض میکنه بعد اشکان هاشمی میاد میگه تو تلگرامش من درست میگم بقیه غلط قلم چی هم تحلیل ازمون میزاره سوالا خوب اوکی از اون طرف هم از معلم زیستم میپرسم میگه هرچی کتاب گفته اصلا نمیفهمه ما چی میپرسیم تو بعضی جاها واقعا دیگه قاطی کردم مخصوصا سر این فصل حرکت تا وقتی یکی بود میخونم میرفتم جهت گیریم با اون یک کتاب بود الان دیگه حرف اینو اون وسط ازمونم میگم من که نفهمیدم کدوم درست یگه بخیالش
      خب هر چی کتاب درسی گفته همونو ملاک بگیر، کنکور بر اساس کتاب درسیه نه بر اساس نظرات علما

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خب هر چی کتاب درسی گفته همونو ملاک بگیر، کنکور بر اساس کتاب درسیه نه بر اساس نظرات علما
      توی کتاب بحثی در مورد این قضیه نکرده.

نوشته : یاخته های استوانه ای در نور کم و یاخته های مخروطی در نور زیاد تحریک می شوند.

معلم زیستمون میگه : یاخته های استوانه ای هم در نور کم و هم در نور زیاد تحریک میشن.
      استوانه ای ها به نور کمی برای تحریک شدن نیاز دارن. نور که شدید میشه بیشتر از نیازشون بهشون نور رسیده. بازم تحریک میشن.

ازش پرسیدم چرا ؟؟ گفت یکی از دلیل هاش اینه که تعداد دیسک هاش بیشتره.
      اینکه تعداد دیسک هاش از مخروطی بیشتره درسته. توی کتابم کشیده.
      ولی اینکه دقیقا دیسک ها چه ربطی به تحریک شدن دارن دیگه نمیدونم!

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      منم یه همچین تصمیمی گرفتم با این وضع میخوام حتی چندروزو تو هفته نرم به طور مثال سه شنبمون محیط داریم تاریخ داریم عربی و زیست دوتا درس اولو که بخیال عربی هم که فقط میگه میخنده زیست هم که به یکی میگه از رو کتاب بخون پسرجون بعضی جاها فقط غلط خوندن طرفو میگیره خیر سرمون مدرسه نمونه دولتی میریم
      چطوری قبول میکنن نری ؟؟
      اگه تونستی متقاعدشون کنی بیا روشتو به منم بگو

من تا حالا امتحان نکردم. ولی مدیر مدرسمون خیلی ادم جدی و مقرراتی ایه.
      فک نکنم قبول کنه!

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بجون خودم کتاب تو بعضی جاها حتی حرف هم نزده

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بجون خودم کتاب تو بعضی جاها حتی حرف هم نزده
      خب وقتی حرف نزده پس تو کنکور هم نمیاد

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Simcoe نمایش پست ها
      چطوری قبول میکنن نری ؟؟
      اگه تونستی متقاعدشون کنی بیا روشتو به منم بگو

من تا حالا امتحان نکردم. ولی مدیر مدرسمون خیلی ادم جدی و مقرراتی ایه.
      فک نکنم قبول کنه!
      من چند روز نمیرم هرموقع زنگ میزنن بابام میگه مریضه از تو کشو یه مشت برگه استراحت پزشکی دارم از داییم گرفتم توش پر میکنم از این روز تا اون روز خونه بمونه باسه استراحت سال دیگه فک کنم باید بنویسم به دلیل سرطان و کوری و و قطع نخاع نمیتونه تا پایان سال بیاد مدرسه

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi9090 نمایش پست ها
      من هنوز میکرو به دستم نرسیده.
      اگه اونو نوشته باشه غلط واضحی نوشته.

ولی کلا نشر الگو حرف چرت و پرت زیاد میزنه.!!!
      خود اشکان هاشمی اومده گفته توی کتاب برای گیرنده های نوری اسمی از سلول برده نشده. پس ما در کتاب جدید سلول در نظر نمیگیریم

در صورتی که یکم جلوتر کتاب اسم یاخته های استوانه ای و نوری رو اورده
      تازه شکلشونم کشیده و براشون دندریت و پایانه اکسون گذاشته

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Simcoe نمایش پست ها
      من هنوز میکرو به دستم نرسیده.
      اگه اونو نوشته باشه غلط واضحی نوشته.

ولی کلا نشر الگو حرف چرت و پرت زیاد میزنه.!!!
      خود اشکان هاشمی اومده گفته توی کتاب برای گیرنده های نوری اسمی از سلول برده نشده. پس ما در کتاب جدید سلول در نظر نمیگیریم

در صورتی که یکم جلوتر کتاب اسم یاخته های استوانه ای و نوری رو اورده
      تازه شکلشونم کشیده و براشون دندریت و پایانه اکسون گذاشته
      اتفاقا من که نفهمیدم اینا بلاخره سلول عصبین یا عادی نشر هیچی نگفته کتابن هیچی نگفته خیلی گفته هستن و ظاهرا نیستن

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اتفاقا اشکان هاشمی زو از همه بیشتر قبول دارم حرفش این بود که تو کتاب امسال از اونا به عنوان ساخته عصبی یعنی نورون اسم نبرده

صفحه 1 از 12 1211 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن