خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 33
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

Unhappy ناامیدی از نوع تراز ۷ هزاری !

سلام به همه دوستان . این اولین تاپیکیه که میزنم و باید بگم که که دیگه راهی جز این نداشتم که سفره ی دلمو اینجا بازکنم ( اصولا درونگرا هستم) و از شما کمک بخام :
      من ترازام ۷۱۰۰ هستن و نسبت به پارسال افت کردم . امسال ، معلما و دوستام هم بیشتر به تراز توجه میکنن و باوتون نمیشه اگه بگم ، دوستام از وختی ترازام رو به افت رفت ( یه مدت دلسرد بودم و الان بیشتر ) ، دیگه با من مثل همیشه رفتار نمیکنن و حتی دیگه قبولم ندارن . علاوه بر اون طبیعتا تو کلاسمون ، یه رقیب هم دارم که موقع درس خوندن ، اصن تمرکز ندارم و همش به این فک میکنم که اون الان خیلی از من جلوتره و این که دوستای خودم ، با اون راحت ترن و تحویلش میگیرن .
      لطفن کمکم کنید ، چه کاری انجام بدم ، چی به خودم بگم، که این قدر بهش فکر نکنم و ساعت مطالعه مو بیشتر کنم . آخه به خاطر همین ناامیدی ها بعضی روزا اصن درس نمیخونم ؟
      . متشکر

2. Top | #2
      کاربر انجمن

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      مطمینی اونا دوستاتن که روابطشون رو بر اساس تراز تنظیم میکنن ؟ بیخیال اونا کارتو بکن راحت قبول میشی
      هنوز قدر خورد و خوراک تو جیبم هست یه روز بزرگ میشم واسه هرکی کوچیکم کرد

3. Top | #3
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sb97 نمایش پست ها
      مطمینی اونا دوستاتن که روابطشون رو بر اساس تراز تنظیم میکنن ؟ بیخیال اونا کارتو بکن راحت قبول میشی
      دقیقن دارم به همین نتیجه میرسم . ولی خب غیر ازونا کس دیگه ای نیست . به نظرتون اگه تنهایی رو انتخاب کنم خوبه؟

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بابا بیخیال برو درست رو بخون عشق کن...تو ترازت خیلی خوبه...بیشتر بخون و و تلاشت رو بیشتر بکن.
      اونایی که وقتی دچار مشکل شدی رفتارشون تغییر کرده دوست نیستن عزیز جان.
      تو به خودت و به آرزوها و اهداف و آینده ت فکر کن...
      چیزی که زیاده دوست....

5. Top | #5
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      شما هیچی نمیشی...
      I'm coming

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ببین عزیز اونا می بینن خودشون نمی تونن به جایگاه تو برسن می خوان تورو پایین بکشن اصلا بهشون محل نده چون تو بهشون نیاز نداری
      در مورد رقیبتم که اتفاقا اون می تونه بهترین رفیقت باشه چون برای هردوتون تو دانشگاه جا هست پس به جای رقابت با اون با خودت رقابت کن و سعی کن ازش برای رفع مشکلاتت استفاده کنی

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

8. Top | #8
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط seyyed98 نمایش پست ها
      ببین عزیز اونا می بینن خودشون نمی تونن به جایگاه تو برسن می خوان تورو پایین بکشن اصلا بهشون محل نده چون تو بهشون نیاز نداری
      در مورد رقیبتم که اتفاقا اون می تونه بهترین رفیقت باشه چون برای هردوتون تو دانشگاه جا هست پس به جای رقابت با اون با خودت رقابت کن و سعی کن ازش برای رفع مشکلاتت استفاده کنی
      اتفاقا من تا الان اونو دوست خودم میدونستم ولی اون منو بدتر از دشمنش میدونه و حتی حاضر نیست بگه مثلا کتاب تست زیستش چیه . یه بار ازش پرسیدم ، دست به سرم کرد ( واقعن الان قبول دارم دخترا تو این موارد خیلی بدجنس ان )

9. Top | #9
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مرجان70 نمایش پست ها
      بابا بیخیال برو درست رو بخون عشق کن...تو ترازت خیلی خوبه...بیشتر بخون و و تلاشت رو بیشتر بکن.
      اونایی که وقتی دچار مشکل شدی رفتارشون تغییر کرده دوست نیستن عزیز جان.
      تو به خودت و به آرزوها و اهداف و آینده ت فکر کن...
      چیزی که زیاده دوست....
      ازتون ممنونم که توجه نشون دادین و. الان به حدی از ناامیدی رسیدم که واقعن نیاز دارم یکی بهم این حرفا رو بزنه . متشکرم .

10. Top | #10
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط halsey نمایش پست ها
      شما هیچی نمیشی...
      با این رویه ای که در پیش گرفتم شاید حق با شما باشه . ولی خب الان که اینجا خودمو خالی کردم واقعن احساس راحتی میکنم .

11. Top | #11
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      از همه کسایی که توجه نشون دادن ممنونم . الان حس بهتری دارم و حرفای شما آرومم کرد . چیزایی که اینجا گفتم حتا با مامانم هم درمیون نگذاشته بودم .
      من دیگه برم ادامه زیستمو بخونم

12. Top | #12
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      واقعا خیلی عجیبه!!!! شما که ترازت 7000 ناامیدی پس بقیه که ترازشون کمتره دیگه حتما باید کلا کنکورو کنار بزارن،درصورتی که اصلا همچین چیزی نیست،،
      از طرفی دوستی که حتی حاضر نباشه اسم یه کتابو بهت بگه و بر اساس سطح درس و ترازت باهات رفتار کنه که دیگه تکلیفش مشخصه!!!!چنین ادمی حتی لیاقت کلمه ی دوست رو نداره،،،،پس خیلی ریلکس ارتباطتت رو با همچین ادمایی قطع کن!!!! کلا تو سال کنکور هر چی ارتباطتت با بقیه کمتر باشه و کمتر درگیر حاشیه شی ذهنت اروم تر و بهتره،،،

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اونا رفیق نیستند بلکه فیق اند.تو چه احتیاجی ب اونها داری.مثل خودشون برخورد کن.جواب دادند تودهم جواب بده اگه نکردند تو هم محل نذار.توکل به خدا کن.

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بچه ها کارش راه افتاد رفت دیگه.بیخیال شین دیگه نمیبینه که

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      آقا خیلی سخت میگذره من دی ماه آزمون آزمایشی دارم خیلی استرس دارم

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن