خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 33
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezazabet نمایش پست ها
      آقا خیلی سخت میگذره من دی ماه آزمون آزمایشی دارم خیلی استرس دارم
      کنکور رو میخوای چه کنی برادر ، برای یک آزمون انقد استرس گرفتی ،
      البته استرس تا حدی لازمه ، که بهش فک کنم میگن مسئولیت پذیری البته
      حالا چرا استرس گرفتی ؟

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اسکل بازیا چیه بزن دهنشونو سرویس کن

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بابا بیخیال...یکم دیدتونو بنظرم تغییر بدین همه چی رو ب راه میشه...سخت نگیر میگذره خاطره میشه

4. Top | #19
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      هیچ کس همراه نیست ؛تنهای اول

5. Top | #20
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Flisberta نمایش پست ها
      سلام به همه دوستان . این اولین تاپیکیه که میزنم و باید بگم که که دیگه راهی جز این نداشتم که سفره ی دلمو اینجا بازکنم ( اصولا درونگرا هستم) و از شما کمک بخام :
      من ترازام ۷۱۰۰ هستن و نسبت به پارسال افت کردم . امسال ، معلما و دوستام هم بیشتر به تراز توجه میکنن و باوتون نمیشه اگه بگم ، دوستام از وختی ترازام رو به افت رفت ( یه مدت دلسرد بودم و الان بیشتر ) ، دیگه با من مثل همیشه رفتار نمیکنن و حتی دیگه قبولم ندارن . علاوه بر اون طبیعتا تو کلاسمون ، یه رقیب هم دارم که موقع درس خوندن ، اصن تمرکز ندارم و همش به این فک میکنم که اون الان خیلی از من جلوتره و این که دوستای خودم ، با اون راحت ترن و تحویلش میگیرن .
      لطفن کمکم کنید ، چه کاری انجام بدم ، چی به خودم بگم، که این قدر بهش فکر نکنم و ساعت مطالعه مو بیشتر کنم . آخه به خاطر همین ناامیدی ها بعضی روزا اصن درس نمیخونم ؟
      . متشکر
      وقتی بشینی به رقیبات فکر کنی که اونا از من جلوترن و من رو تحویل نمیگیرن و .... در واقع داری بهشون کمک میکنی قوی تر بشن. اصلا جزء آدم حساب نکن همچین افرادی رو.
      پلکان ترقی دیگران نشوید, زیرا پله همیشه زیر پاست.

6. Top | #21
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Jupiter نمایش پست ها

وقتی بشینی به رقیبات فکر کنی که اونا از من جلوترن و من رو تحویل نمیگیرن و .... در واقع داری بهشون کمک میکنی قوی تر بشن. اصلا جزء آدم حساب نکن همچین افرادی رو.
      پلکان ترقی دیگران نشوید, زیرا پله همیشه زیر پاست.
      دقیقن همین طوره . متشکرم . امروز دیگه تمرکزم رو درس بود . دست همتون درد نکنه

7. Top | #22
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .Tireless نمایش پست ها
      واقعا خیلی عجیبه!!!! شما که ترازت 7000 ناامیدی پس بقیه که ترازشون کمتره دیگه حتما باید کلا کنکورو کنار بزارن،درصورتی که اصلا همچین چیزی نیست،،
      از طرفی دوستی که حتی حاضر نباشه اسم یه کتابو بهت بگه و بر اساس سطح درس و ترازت باهات رفتار کنه که دیگه تکلیفش مشخصه!!!!چنین ادمی حتی لیاقت کلمه ی دوست رو نداره،،،،پس خیلی ریلکس ارتباطتت رو با همچین ادمایی قطع کن!!!! کلا تو سال کنکور هر چی ارتباطتت با بقیه کمتر باشه و کمتر درگیر حاشیه شی ذهنت اروم تر و بهتره،،،
      درسته که ترازم ۷ هزاره ولی نسبت به پارسال ، به خاطر همین چرندیات ، تاالان افت داشتم . از یه طرف هم بقیه ( پشتیبان و پدر و مادرم ) بهم فشار میارن که تو باید ترازت ۸ هزار باشه و ازین حرفا . ینی وختی که تو جایی که باید باشی ( از نظر بقیه ) اما نیستی ، استرس میاد سراغت . البته من خودم اصلن به اونی که دیگران ازم انتظار دارن توجه نمیکنم . فقط میخام توی امسال بهترین خودم باشم . و مسلما هرکسی امسال میخاد به چنین چیزی برسه . --- از شما هم متشکرم که جواب دادین . نمی دونید این جوابهاتون چقدر برام ارزش داره.

8. Top | #23
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات

درسته که ترازم ۷ هزاره ولی نسبت به پارسال ، به خاطر همین چرندیات ، تاالان افت داشتم . از یه طرف هم بقیه ( پشتیبان و پدر و مادرم ) بهم فشار میارن که تو باید ترازت ۸ هزار باشه و ازین حرفا . ینی وختی که تو جایی که باید باشی ( از نظر بقیه ) اما نیستی ، استرس میاد سراغت . البته من خودم اصلن به اونی که دیگران ازم انتظار دارن توجه نمیکنم . فقط میخام توی امسال بهترین خودم باشم . و مسلما هرکسی امسال میخاد به چنین چیزی برسه . --- از شما هم متشکرم که جواب دادین . نمی دونید این جوابهاتون چقدر برام ارزش داره.
      شما مخزن فشار نیستی که روت فشار بیارند.شما با همین تراز هم میتونید رشته های تاپ قبول بشید.در آرامش درس خوندن خیلی خیلی لذت بخش تر و نتیجه بخش تره.

9. Top | #24
      کاربر انجمن

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات

دقیقن دارم به همین نتیجه میرسم . ولی خب غیر ازونا کس دیگه ای نیست . به نظرتون اگه تنهایی رو انتخاب کنم خوبه؟
      گاهی اوقات تنهایی بهتر از اینه که بزاری هر کس با احساساتت بازی کنه و بهت ضربه بزنه شاید یه دوره کوتاه نیاز باشه ( تا کنکور) بعدش حتما اوضاع بهتر میشه .
      هنوز قدر خورد و خوراک تو جیبم هست یه روز بزرگ میشم واسه هرکی کوچیکم کرد

10. Top | #25
      کاربر انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات
      بی خیال !!! احمق نباش !! نگو که اون از من جلوئه بگو من از خیلی ها جلوئم و از اون هم جلو میزنم. قضیه کنکور یه چیز دیگست و به خود آرامش بده و به مسیرت ادامه بده!!! بهت میگم تو میتونی. امیدوارم موفق باشی

11. Top | #26
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط halsey نمایش پست ها
      شما هیچی نمیشی...
      عجب روحیه ای دادی شما

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      مطمین باش دوستات هم رفتارشون تغییر نکرده...تو چون رو ترازت وسواس داری نسبت به این قضیه حساس شدی و اگر رفیقات کوچک ترین کاری کنن میزنی به حساب اون موضوع...حساسیت رو بذار کنار
      تراز 7100 هم خیلی عالیه...بذار از بعد بهمن که یه عده رد میدن ببین اون موقع ترازت چقدر با بقیه فاصله داره...

13. Top | #28
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      ای کاش من جای جای شما بودم

چون فشار و استرس باعث میشه سریع تر پیشرفت کنم .

14. Top | #29
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hooman_Hk نمایش پست ها
      مطمین باش دوستات هم رفتارشون تغییر نکرده...تو چون رو ترازت وسواس داری نسبت به این قضیه حساس شدی و اگر رفیقات کوچک ترین کاری کنن میزنی به حساب اون موضوع...حساسیت رو بذار کنار
      تراز 7100 هم خیلی عالیه...بذار از بعد بهمن که یه عده رد میدن ببین اون موقع ترازت چقدر با بقیه فاصله داره...
      وای خدای من . حرف شما هم ممکنه درست باشه . ولی امیدوارم نباشه چون تو این مدت نسبت بهشون بددلی داشتم . (البته تو رفتارام چندان تغییری ندادم . ولی خب بددلی چیز خیلی بدیه)

15. Top | #30
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ascetic نمایش پست ها
      ای کاش من جای جای شما بودم

چون فشار و استرس باعث میشه سریع تر پیشرفت کنم .
      نه باو . چی چی رو فشار و استرس باعث پیشرفت میشه . بدترین چیز ممکنه . من پارسال که آرامش داشتم ، درس خوندن برام لذت بود ولی الان حس رقابتی داده بهم .که از فلانی بهتر بشم یا این که فلانی شیمی شو ۸۰ زده چرا من نزدم و ازین جور چیزا

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن