خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 38
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

سرگرمی یک کنکوری ...؟

سلام دوستان از اونجای که من تو یه شهرستان کوچیک زندگی میکنم و هیچ جای تفریحی وجود نداره دقت کنید هیچ جا حداقل تو این فصل من باید چیکار کنم که وقتی حوصله ام سر رفته یا بخوام دوباره واسه خوندن انرزی بگیرم باید چیکار کنم لطفا نگید به هدفت فک کن که کلیشه است اگر راهنماییم کنید خوشحال میشم مرسی

2. Top | #2
      در انتظار تایید ایمیل

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      منکه وقتی خسته میشم هر دو هفته سه هفته یه بار فیلم میبینم،ابدا دنبال سریال نرو چون مجبور میشی تا قسمت آخر دنبالش کنی فقط فیلم سینمایی،دفتر رنگ آمیزی بزرگسالان هم خریدم خلاصه سراغ تفریحی برو که بیشتر از یکی دو ساعت درگیرت نکنه.

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ما تو این مملکت هیچ سرگرمی ای نداریم برگرد سر درست
      موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاش اند که وقت نمی کنند به دنبال آن بروند.

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      #گات #گیم_آف_ترونز

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      باو یه فیلم انگیزشی ببین..مثل دکتر سلام.پزشکان جوان اینارو ببین تا روحیه بگیری و درس بخونی

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fati.__.ab نمایش پست ها
      منکه وقتی خسته میشم هر دو هفته سه هفته یه بار فیلم میبینم،ابدا دنبال سریال نرو چون مجبور میشی تا قسمت آخر دنبالش کنی فقط فیلم سینمایی،دفتر رنگ آمیزی بزرگسالان هم خریدم خلاصه سراغ تفریحی برو که بیشتر از یکی دو ساعت درگیرت نکنه.
      مرسی خیلی کوتاه و مفید توضیح دادید ممنون

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط naser6007 نمایش پست ها
      باو یه فیلم انگیزشی ببین..مثل دکتر سلام.پزشکان جوان اینارو ببین تا روحیه بگیری و درس بخونی
      ممنون راستشو بخوایناصلا یادم رفته بود یه همچین چیزیو دارم من واسه احمدیو دارم مرسی از پیامتون

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوران کنکورم فیلمای مسخره شبکه ۴ هم خیلی جذاب به نظر میرسید یه توصیه ی کنم هر کاری میخای انجام بده ولی فیلم نبین ..دلیلشو نمیدونم ولی فیلم تاثیر بدی میذاره..میتونی بری باشگاه استخر ( دیگه شهرتون هر قدرم داغون باشه باشگاه دیگه باید داشته باشه)

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من که تو ساعات ازادم فیفا18 بازی میکنم

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      حتما تفریح نیازه
      من خودم روزی نیم ساعت(!) pes بازی می کنم آخر هفته هام هم یک فیلم میبینم
      اصن شارژ میشه آدم برای هفته

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      پیاده روی.

12. Top | #12
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      داستان نویسی یا نقاشی
      رستگار رحمانی هم میگفت داستان نویسی میکردم

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      من که بعد از ظهر جمعه ها Nfs بازی میکنم ...... ببین چه کاری حالتو خوب میکنه همون کارو بکن

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      فیلم سینمایی ببینی خوبه...اهل کتاب باشی بخونی هم خوبه...به خصوص اگه زبان اصل بخونی بهreading زبانتم کمک می کنه!!
      ولی خدایی داستان نویسی چیه دیگه؟؟؟ وقت و حوصله و انرژی ذهن و روح آدم رو ****** میده!!!
      من پارسال میشستم می نوشتم یهو میدیدی ۳ ساعته نشستم و دارم می نویسم!!!!
      نقاشی هم از اون بدتر میشستم ۴ ساعت نقاشی میکردم!!! تو فکرم یه نمایشگاه از کارام بذارام!!!! والا...
      اصلا فکر کنم یه چند سال دیگه واستم واسه کنکور...استعدادای نهفتم شکوفا شده...!!!

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan.iz نمایش پست ها
      دوران کنکورم فیلمای مسخره شبکه ۴ هم خیلی جذاب به نظر میرسید یه توصیه ی کنم هر کاری میخای انجام بده ولی فیلم نبین ..دلیلشو نمیدونم ولی فیلم تاثیر بدی میذاره..میتونی بری باشگاه استخر ( دیگه شهرتون هر قدرم داغون باشه باشگاه دیگه باید داشته باشه)
      مرسی از نظرتون ولی یه چیزی هست اونم اینه که همیشه که نمیشه رفت باشگاه اون تایمو میذارم واسه درس منظورم این بود که تو زمان کم ادم انرزی بگیره و نتیجه اش مثبت باشه بازم مرسی که پیام دادین

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن