خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

زیست چگونه ؟

سلام امیدوارم حالتون خوب باشه به سرم اصل مطلب
      من فصل زیست می خونم مو به مو شکل به شکل نکات می فهم و حفظ می کنم یعنی یک فصل می تونم از بر بگم خب همه میگن زیست ترکیبی هست یک کتاب به دریک نگاه پایه و پیش دارم +میکرو زیست
      من اگر بخوام زیست ترکیبی رو جواب بدم باید تمام نکات دریک نگاه فرهادیان حفظ بشم
      زیست ترکیبی یعنی من برم تمام خط به خط کتاب ترکیب کنم یا نه خط به خط کتاب حفظ باشم تا یک هر جای کتاب سوال دادند بشه جواب داد؟ واقعا نمی فهم زیست ترکیبی یعنی چی ؟
      راستی من مبحثی می خونم زیست و پیش نیاز هارا رعایت می کنم باتشکر
      ;-)‏

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آقای جعفری استاد جدید زیست آلا هست...
      تو قسمت اول چطوری زیست خوندن و معنی ترکیبی خوندن رو توضیح دادن. حتما ببین.
      من تغییر رشته ای هستم...اوایل که زیست بلد نبودم متن کتاب و شکلای رو میخوندم بررسی میکردم تا یاد بگیرم...
      با تستای سبک و آموزشی شروع کردم...و بعد که وارد تستای سبک کنکوری شدم کم کم یاد گرفتم چه جوری زیست رو ترکیبی باید خوند...
      و چه نکاتی میتونه به چه مطالبی ربط پیدا کنه...الان به نظرم اونی تو زیست موفق میشی که زیاد تست بزنه و نه صرفا بخونه...
      البته کتابای نشر دریافت آقای عمارلو هم خوب ترکیبی آموزش داده مخصوصا سومش...

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مرجان70 نمایش پست ها
      آقای جعفری استاد جدید زیست آلا هست...
      تو قسمت اول چطوری زیست خوندن و معنی ترکیبی خوندن رو توضیح دادن. حتما ببین.
      من تغییر رشته ای هستم...اوایل که زیست بلد نبودم متن کتاب و شکلای رو میخوندم بررسی میکردم تا یاد بگیرم...
      با تستای سبک و آموزشی شروع کردم...و بعد که وارد تستای سبک کنکوری شدم کم کم یاد گرفتم چه جوری زیست رو ترکیبی باید خوند...
      و چه نکاتی میتونه به چه مطالبی ربط پیدا کنه...الان به نظرم اونی تو زیست موفق میشی که زیاد تست بزنه و نه صرفا بخونه...
      البته کتابای نشر دریافت آقای عمارلو هم خوب ترکیبی آموزش داده مخصوصا سومش...
      سلام خسته نباشید خانم مرجان...

میخواستم بدونم شما زیست عمارلو سال دوم و پیش رو هم بررسی داشتین ؟ نسبت به اونا سال سوم چطور کار شده ؟
      من سال دوم و پیش رو دارم . خوب کار کرده . نکته‌ها رو گفته . ولی خب همون مطالب رو دیدم با تستای ایکیو میشه دراورد...
      خواستم بدونم نحوه استفاده شما از این کتاب چطوریه ؟ فقط هرجا مشکل داشتین بهش مراجعه میکنین یا بعد اینکه درسنامه رو از روی کتاب درسی مطالعه کردین ؟

ارزش داره سال سومش هم بگیرم یا با همون کتاب پیش برم کفایت میکنه ؟

ممنون از شما

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      درسنامه عمارلو بهتره یا خیلی سبز؟ دوم و سوم خیلی سبز و پیش الگو دارم

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir66 نمایش پست ها
      درسنامه عمارلو بهتره یا خیلی سبز؟ دوم و سوم خیلی سبز و پیش الگو دارم
      عمارلو برای دوم و سوم نگیر دیگه همون خیلی سبز کافیه. ولی برای پیش عمارلو هم کار کنی ضرر نمیکی.

6. Top | #6
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hossein.A نمایش پست ها

میخواستم بدونم شما زیست عمارلو سال دوم و پیش رو هم بررسی داشتین ؟ نسبت به اونا سال سوم چطور کار شده ؟
      من سال دوم و پیش رو دارم . خوب کار کرده . نکته‌ها رو گفته . ولی خب همون مطالب رو دیدم با تستای ایکیو میشه دراورد...
      خواستم بدونم نحوه استفاده شما از این کتاب چطوریه ؟ فقط هرجا مشکل داشتین بهش مراجعه میکنین یا بعد اینکه درسنامه رو از روی کتاب درسی مطالعه کردین ؟

ممنون از شما
      سلام
      بنظرم پی دی افش رو دانلود کن هست تو نت سرچ کنی میاد ببین میخوره ب خوندنت بگیر
      ولی من خوندم قسمت هورمونا بدردم خورد خیلی.. بقیه رو با بقیه کتابام میشه کار کرد همش همون مطالبه

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      وقتی میتونی ترکیب کنی که زیست رو از دوم دبیرستان و با ترتیب بخونی.به این نکته باید توجه داشته باشی

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hossein.A نمایش پست ها

ممنون از شما
      سلام
      راستش من هر سه تا پایه رو دارم.
      ولی فقط سوم رو استفاده کردم.
      تابستون وقتی مطالب کتاب درسی رو میخوندم میرفتم سراغ عمارلو...
      کامل میخوندمش و تستاشم میزدم.
      خب من خیلی راضی ام...الانم که قلمچی میخواد زیست سه رو دوره کنه فقط عمارلو میخونم و تست کار میکنم.
      به نظرم درسنامه ی خیلی بلندی نداره راحت میشه خوند...
      راستش من از اون دسته ام که اگر با آمادگی برم سراغ تست بیشتر تو ذهنم میمونه...
      برای خود من سخته این همه نکته رو از تو تستای آیکیو یا تستای دیگه پیدا کنم.
      ولی خیلی ها که دومش رو خوندن گفتن ترکیبی سومش بهتر بوده...(دقیقا نمیدونم چرا سومش بیشتر طرفدار داره)
      به نظر من سومش رو هم بخونید...سرعت جا افتاده مطالب براتون بیشتر میشه.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن