خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 25 از 25
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      من نیز از این مشکل آزرده خاطر شده ام به گونه ای که دیگر تست نمیزنم
      یار ما چون نیستی با هر که خواهی یار باش :‌)

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط RAKHSH نمایش پست ها
      خانم دکتر نظر شما در رابطه با زدن تست ها به صورت 5 تا در میون چیست چون واقعا نمیتونم برسم
      کلا سعی کنین تست های کتاب تستتونو حداقل یه بار کامل بزنین. اما برای اولین باری که تو دوهفته میخواید مطلبو بخونید لااقل یکی در میون بزنید. پنج تا یکی خیلی کمه
      همه چی آرومه, من چقدر خوشحالم!

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      اقا دوست بنده امسال 1.5ماه به کنکور باروزی 1الی 3(میگم یک الی سه ساعت چون واقعا نمیدونم چند ساعت فیزیک خونده ولی خب احتمال نرمش دوساعت بوده)از صفر فیزیک رو شروع کرد 60درصد مباحث رو خوند 40زدالبته میگفت بیشتر از اینم میتونستم .دندون درد سرجلسه اجازه نداد.اول جزوه ی کتاب کمک اموزشی و مثال های جزوه رو خوب خونده بود بعد مثال های کتاب درسی رو حل کرده بود بعد هم 25درصد تست های کتاب کمک اموزشی رو زده بود.

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نه نیازی به زدن همه تستای یه کتاب هست و نه وقتش
      مثلا من تستای زیست الگو رو به صورت 5 در میان یا 4 در میان میزدم...ینی شماره های 1-6-11-16 و...
      حتی بعدنم نرسیدم بقیه رو بزنم. ینی 20 تا 25 درصد تستارو زده بودم...واسه بقیه درسا هم کم و بیش همین بود
      پس نگرانی و وسواس نداشته باشید واسه زدن همه یا حتی نصف تستا چون لزومی نداره.
      stay focused and never give up

5. Top | #20
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      دوستان با توجه به این که کلیه کتب کمک اموزشی حجیم و وقت گیر هستندبا توجه به کمبود وقت و فاصله دو هفته ای در ازمون های قلمچی بطبع اگر فارغ التحصیل و یا دانش اموز باشی نمیشه تو فاصله دو هفته ای همه ی تست اون فصل رو کار کرد مثلا برای فصل 1 ایمنی برای این ازمون نشر الگو 263 تست دارد زبان انگلیسی برای فصل ایکس 200 تا تست دارد و یا فیزیک شهریاری برای سینماتیک 200 تا تست همچنین بقیه درس ها و راه حل شما برای حل این مشکل چیست
      دوست عزیز این تعداد تست واسه کار کردن در طول ساله. اصلا اشتباهه توی دو هفته اینقدر تست بزنی. من خودم این کارو میکردم که در طول اون دو هفته ای که اولین بار مبحثو میخوندم فقط نصف تستا رو میزدم و بقیه تستا رو هم میذاشتم واسه دوره های بعدی ( مرور)
      شما اگه خیلی به سمت تست زنی بری مطمئنا وقت خوندن درس و کتابت کمتر میشه و این کار درستی نیست
      به نظرم باید یه تعادل بینشون برقرار کنی که واسه هیچ کدومشون افراط و تفریط نکنی

6. Top | #21
      کاربر حرفه ای

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.amp98 نمایش پست ها
      دوست عزیز این تعداد تست واسه کار کردن در طول ساله. اصلا اشتباهه توی دو هفته اینقدر تست بزنی. من خودم این کارو میکردم که در طول اون دو هفته ای که اولین بار مبحثو میخوندم فقط نصف تستا رو میزدم و بقیه تستا رو هم میذاشتم واسه دوره های بعدی ( مرور)
      شما اگه خیلی به سمت تست زنی بری مطمئنا وقت خوندن درس و کتابت کمتر میشه و این کار درستی نیست
      به نظرم باید یه تعادل بینشون برقرار کنی که واسه هیچ کدومشون افراط و تفریط نکنی
      سلام دکتر از جو دانشگاه کرمانشاه و همچنین رشته شیرین پزشکی بگو
      ​فارسی را پاس بداریم
      ویرایش توسط zamina : 16 آذر 1396 در ساعت 14:00

7. Top | #22
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام دکتر از جو دانشگاه کرمانشاه و همچنین رشته شیرین پزشکی بگو
      سلام
      والا بد نیست. میگذره
      اما درسامون سختن. خدا خودش به خیر بگذرونه
      ایشالله میاید و میبینید. ولی در کل خوبه

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان
      من‌برای کنکور‌ میخوام‌تست کار‌بکنم و مشکل مالی دارم و‌نمیتونم‌کتابی بخرم به نظرتون‌ سوالات ازمون ازمایشی مثل سنجش گزینه دو‌قلمچی گاج اینا حل بکنم کفایت میکنه برام؟
      به ترتیب کدوم‌ازمون ها حل بکنم؟

9. Top | #24
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      فکر نکنم.شاید بشه ولی سخته اینجوری.سعی کن کتاب تست دست دوم تهیه کنی.یه جاهایی توی شهرتون دارن صدرصد.باید امارشو در بیاری.

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز.سعی کن ابتدا تا به موضوع مسلط میشی تست ها رو کامل بزن خصوصا تست های کنکور سال های قبل.از تست های تالیفی هم ان هایی که مهم و یا نکته دار هستند رو بزن که نکات جدیدی یاد بگیری

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن