خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 18
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Red face آزمون خیلی سبز یا موج آزمون الگو

سلام
      ببخشید من واسه ریاضی خیلی سبز
      برا شیمی دوم مبتکران و خیلی سبز برا سوم و پیش
      زیست : خیلی سبز
      فیزیک : گاج چهار جلدی دارم
      چون از تابستون شروع کردم به خوندن بعضیاشون از از اوایل بهمن بعضی دیگه هم قبل عید تموم میشن
      ممنون میشم کسایی که از آزمون های خیلی سبز و موج آزمون های الگو استفاده کردن بگن که به نظرشون بعد از تموم شدن کتابام برا هر کتاب برم سراغ کدوم یکی از این کتابا ، البته برا شیمی آزمون های فار رو هم تعریفشون رو شنیدم .دوستان کتابی میخوام که در سطح کنکور باشه نه کتابی که سطحش خیلی بالای کنکور باشه و تو کنکور بدردم نخوره .کتابی که 60 رو به 70 .80 برسونه نه کتابی که بخواد 95 رو به 100 برسونه

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام . صرفا تجربم برای کتاب فار شیمی اینکه اصلا طرفش نرید...
      سوالاش به شدت وقتگیر و سخت هست. و به درد کنکور نمیخوره..
      به نظرم تو شیمی موج آزمون بهتر کار کرده واقعا.. جلد پیش رو دارم و واقعا راضی هستم.

بقیه کتاب‌ها چون استفاده نکردم نظری ندارم.
      ولی ویرایش جدید آزمون زیست خیلی سبز به نظرم واقعا خوب شد ، که احتمالا واسه جمع بندی ترم ۱ بگیرم...

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من از موج ازمون شیمی و زیست راضی بودم.برای جمع بندی خوبه اما یه نگاهی به خط ویژه هم بنداز

4. Top | #4
      کاربر حرفه ای

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط الهام. نمایش پست ها
      سلام
      چون از تابستون شروع کردم به خوندن بعضیاشون از از اوایل بهمن بعضی دیگه هم قبل عید تموم میشن
      ممنون میشم کسایی که از آزمون های خیلی سبز و موج آزمون های الگو استفاده کردن بگن که به نظرشون بعد از تموم شدن کتابام برا هر کتاب برم سراغ کدوم یکی از این کتابا ، البته برا شیمی آزمون های فار رو هم تعریفشون رو شنیدم .دوستان کتابی میخوام که در سطح کنکور باشه نه کتابی که سطحش خیلی بالای کنکور باشه و تو کنکور بدردم نخوره .کتابی که 60 رو به 70 .80 برسونه نه کتابی که بخواد 95 رو به 100 برسونه
      یعنی 80 درصد این کتاب ها را خوانده ای

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط RAKHSH نمایش پست ها
      یعنی 80 درصد این کتاب ها را خوانده ای
      منظورم اینه این کتابارو دارم عالی میخونم و تموم میکنم . ولی اگر قرا باشه این کتابا منو به 60 برسونه بعد از اینا یه کتابی میخوام که 60 رو به 80 برسونه نه اینکه بقیه زمانم کتابایی بخونم که که اصلا لازم نبود بخونم و فراتر از کنکور باشه و فقط خودم رو خسته کرده باشم و زمانم رو از دست بدم

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hossein.A نمایش پست ها
      سلام . صرفا تجربم برای کتاب فار شیمی اینکه اصلا طرفش نرید...
      سوالاش به شدت وقتگیر و سخت هست. و به درد کنکور نمیخوره..
      به نظرم تو شیمی موج آزمون بهتر کار کرده واقعا.. جلد پیش رو دارم و واقعا راضی هستم.

بقیه کتاب‌ها چون استفاده نکردم نظری ندارم.
      ولی ویرایش جدید آزمون زیست خیلی سبز به نظرم واقعا خوب شد ، که احتمالا واسه جمع بندی ترم ۱ بگیرم...
      شنیدم فار پایش بهتر از موج آزمون کار کرده . ممنون از جوابتون . آدم باید خودش کتاب رو ببینه و تصمیم بگیره ، ولی قبل از اون یه راهنمایی گرفتن کارو راحت تر میکنه ، بازم ممنون از راهنمایی

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.sn نمایش پست ها
      من از موج ازمون شیمی و زیست راضی بودم.برای جمع بندی خوبه اما یه نگاهی به خط ویژه هم بنداز
      چشم . ممنون

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      بالاخره یه نفر یه سوال بدرد بخور پرسید ... لین مشکل منم هست ... بعضیا میگن فار عالیه بعضی دیگه میگن اصلا بهش فکر نکن موج خوبه
      طبیب عشق مسیحا دم است...

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      سلام
      سلام
      آزمون های خ سبز هم واقعا خوبن(مخصوصا زیست و فیزیک و شیمیش)
      خ تفاوت آنچنانی ندارن(بین فار و موج) ولی در کل موج آزمون به استاندارد بودن نزدیک تره

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      واسه شیمی موج ازمون خوبه
      واسه زیست ازمون خیلی سبز
      از بقیه درس ها اطلاعی ندارم

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Reza.k نمایش پست ها
      سلام
      خ تفاوت آنچنانی ندارن(بین فار و موج) ولی در کل موج آزمون به استاندارد بودن نزدیک تره
      لطف کردین . ممنون برا پاسختون

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hadi... نمایش پست ها
      واسه شیمی موج ازمون خوبه
      واسه زیست ازمون خیلی سبز
      از بقیه درس ها اطلاعی ندارم
      از آقای دکتر افشار پرسیدم گفتن برا شیمی ای کیو
      آقای دکتر شکری گفتن برا شیمی فار
      ولی بیشتر بچه ها گفتن موج آزمون

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Vasili demidov نمایش پست ها
      بالاخره یه نفر یه سوال بدرد بخور پرسید ... لین مشکل منم هست ... بعضیا میگن فار عالیه بعضی دیگه میگن اصلا بهش فکر نکن موج خوبه
      فار برای کسی خوبه که شیمیش قوی هست و تست های کنکور رو زده و میخواد برای محکم کاری فار بزنه

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      شنیدم فار پایش بهتر از موج آزمون کار کرده . ممنون از جوابتون . آدم باید خودش کتاب رو ببینه و تصمیم بگیره ، ولی قبل از اون یه راهنمایی گرفتن کارو راحت تر میکنه ، بازم ممنون از راهنمایی
      نقل قول نوشته اصلی توسط Vasili demidov نمایش پست ها
      نقل قول نوشته اصلی توسط Reza.k نمایش پست ها
      سلام
      اتفاقا من فار پایه رو گرفتم و برای پیش موج آزمون. موج آزمون واقعا بهتر از فار کار کردن . آزمونایی که اروم اروم سخت میشه...
      من پول فار رو دادم تموم شد ، برای همین واقعا پیشنهاد میکنم موج آزمون رو تهیه کنین.

ببینید ما دو مدل سخت داریم :
      یه مدل اینکه شما با خوندن اون سوال به یه نکته جدید پی میبرین و با تیپ جدید سوال آشنا میشین !
      یه مدل دیگه سخت اینکه سوال رو میپیچونن و با طرح سوالای ۲ ۳ قسمتی میان سوال رو سخت میکنن ! خب این سوال ارزش نداره ، چون فقط میخواد با اتلاف وقت بهت بگه سوال سخته نه با یاد دادن نکته‌ی خاصی...
      سوالای فار مثل حالت دوممه ! یعنی چیز خاصی یادتون نمیدن !

در مورد اون دوستمون هم که فرمودن آزمون شیمی خیلی سبز هم خوبه باید بگم این کتاب یه چیزی تو مایه‌های فاره و حتی سخت‌تر !

ولی آزمونای زیست و فیزیکش به حق واقعا خوب کار شده و سوالای استانداردو خوبی دارن

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      برای ریاضی موج آزمون کسی نظری نداره ؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن