خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 18 از 18
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      - برای فیزیک آزمون خیلی سبز (هم سطح کنکور)
      - برای شیمی موج آزمون الگو (هم سطح و همچنین دارای آزمون های مقداری سخت تر)

هم موج و هم آزمون رو توی دو درس دارم

موج آزمون فیزیک الگو رو به هیچ وجه پیشنهاد نمیکنم به دلیل سختی بیش از حد که حتی خیلی از رتبه برتر ها هم واسه درصد 100 هم توصیه نمیکنند

آزمون شیمی خیلی سبز هم دقیقا مثل همین هست و پیشنهاد نمیشه؛ پر از ایده های پیچیده و گاها الکی. موج آزمون و فار به ترتیب الویت پیشنهاد میشه

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      واسه درس ریاضی ، آزمون خیلی سبز سطحش چطوره؟

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hossein.A نمایش پست ها

اتفاقا من فار پایه رو گرفتم و برای پیش موج آزمون. موج آزمون واقعا بهتر از فار کار کردن . آزمونایی که اروم اروم سخت میشه...
      من پول فار رو دادم تموم شد ، برای همین واقعا پیشنهاد میکنم موج آزمون رو تهیه کنین.

ببینید ما دو مدل سخت داریم :
      یه مدل اینکه شما با خوندن اون سوال به یه نکته جدید پی میبرین و با تیپ جدید سوال آشنا میشین !
      یه مدل دیگه سخت اینکه سوال رو میپیچونن و با طرح سوالای ۲ ۳ قسمتی میان سوال رو سخت میکنن ! خب این سوال ارزش نداره ، چون فقط میخواد با اتلاف وقت بهت بگه سوال سخته نه با یاد دادن نکته‌ی خاصی...
      سوالای فار مثل حالت دوممه ! یعنی چیز خاصی یادتون نمیدن !

در مورد اون دوستمون هم که فرمودن آزمون شیمی خیلی سبز هم خوبه باید بگم این کتاب یه چیزی تو مایه‌های فاره و حتی سخت‌تر !

ولی آزمونای زیست و فیزیکش به حق واقعا خوب کار شده و سوالای استانداردو خوبی دارن
      سلام
      من فقط نظر و تجربم رو گفتم

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن