خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 50
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان.
      من سال پیش که از پیش دانشگاهی فارغ التحصیل شدم دفترچه پست کردم ولی مهر رفتم پیام نور و اعزامم لغو شد. حالا امسال میخوام کنکور بدم
      سوالم اینه که اگه امسال کنکور بدم و دانشگاه بهتری قبول شم و از پیام نور انصراف بدم ایا برای من برای دانشگاه جدیدم معافیت تحصیلی صادر میشه یا نه
      چون من یه بار دفترچه پست کردم و یه بار اعزامم رو لغو کردم برای همین میپرسم.

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط black diamond نمایش پست ها
      سلام
      من امروز رفتم انصراف دادم 40 تومن بیمه باید بدید و این که برگه انصراف رو که بردم به پلیس به اضافه ده گفت این خودش ثبته و ما دیگه ثبتش نمیکنیم برای شما هم اینجوری بوده؟؟؟ من الان تا 23/9/97 وقت دارم برم دانشگاه درسته دیگه؟؟؟

@Pasteur
      نمی دونم والا .
      هزینه انصراف ، یعنی 1/5 برابر شهریه ثابت رو ازت نگرفتن ؟؟ بعد تا جاییکه من می دونم ، فرایند انصراف از دانشگاه یه مدتی طول میکشه ، به یک روز که نمیشه ...

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط milad475 نمایش پست ها
      سلام دوستان.
      من سال پیش که از پیش دانشگاهی فارغ التحصیل شدم دفترچه پست کردم ولی مهر رفتم پیام نور و اعزامم لغو شد. حالا امسال میخوام کنکور بدم
      سوالم اینه که اگه امسال کنکور بدم و دانشگاه بهتری قبول شم و از پیام نور انصراف بدم ایا برای من برای دانشگاه جدیدم معافیت تحصیلی صادر میشه یا نه
      بله چرا نشه ؟! از نو معافیت صادر می کنن ،
      اعزامت لغو شده و تا جاییکه من می دونم بعدا هم که بخوای بری سربازی باید از نو کارای اعزام رو انجام بدی ..

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pasteur نمایش پست ها
      اعزامت لغو شده و تا جاییکه من می دونم بعدا هم که بخوای بری سربازی باید از نو کارای اعزام رو انجام بدی ..
      اخه من یه بار اعزامم رو لغو کردم و رفتم دانشگاه برای همین پرسیدم.
      پس خیالم راحت باشه دیگه مشکلی نیست و از دوباره معافیت تحصیلی برام صادر میشه دیگه
      شما مطمینی ایا

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دوستان دیگه هم کمک کننن. مرسی

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      UP

7. Top | #37
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام کسی میدونه کارای اداری انصراف چه طوری ایا واسه انصراف از دانشگاه و گرفتن اون یکسال معافیت باید پلیس +10 رفت یا نه.خیلی گیج شدم هرکس یه چیز میگه؟؟؟؟

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اخه من یکبار اعزاممو لغو کردم
      و رفتم دانشگاه برای همین پرسیدم.
      پس خیالم راحت باشه دیگه مشکلی نیست و از دوباره معافیت تحصیلی برام صادر میشه دیگه
      شما مطمینی ایا

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوستان.
      سلام ، لطفا به سوال ایشون پاسخ بدین ، اگه اطلاعی دارین ، ممنون @AGHA JAVAD @-AMiN-
      اخه من یکبار اعزاممو لغو کردم
      و رفتم دانشگاه برای همین پرسیدم.
      شما مطمینی ایا
      99 درصد مطمئنم ، 1 درصد مطمئن نیستم ، چون از خودم تجربه ای ندارم در این رابطه : )

10. Top | #40
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام ، لطفا به سوال ایشون پاسخ بدین ، اگه اطلاعی دارین ، ممنون @AGHA JAVAD @-AMiN-99 درصد مطمئنم ، 1 درصد مطمئن نیستم ، چون از خودم تجربه ای ندارم در این رابطه : )

تذکر1:‌ دانشجویان مشمول در کل دوران تحصیل (از کاردانی تا دکترا) صرفا یک بار می توانند انصراف داده وبا ثبت نام مجدد(چه با آزمون یا بدون آزمون فرقی نمی کند) ، (تغییر رشته یا محل تحصیل یا هردو ) معافیت تحصیلی جدید دریافت نمایند . مدت تحصیل رشته و مقطع قبلی جزو سنوات رشته و مقطع جدید محسوب نمی گردد.

لذا به هر مشمول فقط یک فرصت انصراف و ثبت نام مجدد داده می شود.

تذکر2: کلیه دانشجویان انصرافی از تاریخ انصراف تا ثبت نام مجدد از یک سال فرجه برخوردارند. مطابق ضوابط ثبت نام مجدد دانشجویانی که برای بار دوم انصراف داده و یا بیش از یکسال از انصراف آنها گذشته باشد امکان پذیر نمی باشد

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

11. Top | #41
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام ، لطفا به سوال ایشون پاسخ بدین ، اگه اطلاعی دارین ، ممنون @AGHA JAVAD @-AMiN-99 درصد مطمئنم ، 1 درصد مطمئن نیستم ، چون از خودم تجربه ای ندارم در این رابطه : )
      این دوستمون انصراف بده یکسال مهلت داره ک مجددا قبول شه یا اینکه بره خودشو معرفی کنه

فک نکنم بابت یکبار اعزامش محدودیت داشته باش

چون ایشون تاحالا انصراف نداده

مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AGHA JAVAD نمایش پست ها

تذکر1:‌ دانشجویان مشمول در کل دوران تحصیل (از کاردانی تا دکترا) صرفا یک بار می توانند انصراف داده وبا ثبت نام مجدد(چه با آزمون یا بدون آزمون فرقی نمی کند) ، (تغییر رشته یا محل تحصیل یا هردو ) معافیت تحصیلی جدید دریافت نمایند . مدت تحصیل رشته و مقطع قبلی جزو سنوات رشته و مقطع جدید محسوب نمی گردد.

لذا به هر مشمول فقط یک فرصت انصراف و ثبت نام مجدد داده می شود.

تذکر2: کلیه دانشجویان انصرافی از تاریخ انصراف تا ثبت نام مجدد از یک سال فرجه برخوردارند. مطابق ضوابط ثبت نام مجدد دانشجویانی که برای بار دوم انصراف داده و یا بیش از یکسال از انصراف آنها گذشته باشد امکان پذیر نمی باشد
      اقا جواد این که من یه بار اعزام به خدمتم رو لغو کردم و رفتم به دانشگاه ایا این کار من همون یه بار انصراف حساب میشه یا نه
      من میتونم انصراف بدم و دانشگاه جدیدی برم و معافیت تحصیلی جدید دریافت کنم

13. Top | #43
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      کتابای کنکور با۶۰ درصد تخفیف دارم

14. Top | #44
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اقا جواد این که من یه بار اعزام به خدمتم رو لغو کردم و رفتم به دانشگاه ایا این کار من همون یه بار انصراف حساب میشه یا نه
      من میتونم انصراف بدم و دانشگاه جدیدی برم و معافیت تحصیلی جدید دریافت کنم
      تا حالا انصراف ندادی
      مشکلی نیس

برای اطمینان بهتر ی سر تا نظام وظیفه بری تا مطمئن شی

شما یکبار در هر شرایطی میتونی انصراف بدی و مجددا بری دانشگاه
      این در هر شرایطی ینی تمام مواردُ شامل میش

مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

15. Top | #45
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Itak نمایش پست ها
      کتابای کنکور با۶۰ درصد تخفیف دارم
      آفرین :/

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن