خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Unhappy انصراف از پیام نور

با سلام دوستان من دانشجو اقتصاد ترم 8 هستم میخوام انصراف بدم دوباره کنکور تجربی بدم
      توی قوانین نظام وظیفه و مطالب دیگه دوستان خوندم که 1 سال وقت دارم بعد انصراف برای ثبت نام در دانشگاه جدید درسته؟؟

حالا مشکل من اینه که امروز رفتم پیام نور انصراف بدم میگه نمیشه میگه همچین چیزی نیست ما الان بعد انصراف پروندت رو میفرستیم نظام وظیفه

لطفا کمک کنید من الان چیکار کنم ؟ اینا قانون و اینچیزا حالیشون نیست آدمای کم فهمی هستن بهشون میگم تا حالا کسی انصراف نداده مگه که قانون رو نمیدونید؟

چه بدبختیه ما گیر افتادیم تو این سگدونی

پی نوشت: دوستان لینکی چیزی از مطلب این قانون نظام وظیفه بذارید تا پرینت کنم ببرم براشون ببینن

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ترم 8 به نظرم نمیذارن ، و قانونش فرق می کنه، ولی مطمئن نیستم ،
      ببینیم نظر باقی دوستان چیه ..
      از مرخصی هم استفاده کردی ؟

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط شهرام ش نمایش پست ها
      با سلام دوستان من دانشجو اقتصاد ترم 8 هستم میخوام انصراف بدم دوباره کنکور تجربی بدم
      توی قوانین نظام وظیفه و مطالب دیگه دوستان خوندم که 1 سال وقت دارم بعد انصراف برای ثبت نام در دانشگاه جدید درسته؟؟

حالا مشکل من اینه که امروز رفتم پیام نور انصراف بدم میگه نمیشه میگه همچین چیزی نیست ما الان بعد انصراف پروندت رو میفرستیم نظام وظیفه

لطفا کمک کنید من الان چیکار کنم ؟ اینا قانون و اینچیزا حالیشون نیست آدمای کم فهمی هستن بهشون میگم تا حالا کسی انصراف نداده مگه که قانون رو نمیدونید؟

پی نوشت: دوستان لینکی چیزی از مطلب این قانون نظام وظیفه بذارید تا پرینت کنم ببرم براشون ببینن
      سازمان وظیفه عمومی ناجا - مفاد قانون

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ترم 8 هستم کارشناسی پیوسته میتونم تا 10 ترم انصراف بدم ولی در کل تو این 4 سال 25 واحد بیشتر پاس نکردم مدرک کاردانی هم بهم نمیدن
      http://vazifeh.police.ir/index.jsp?siteid=25&fkeyid=&siteid=25&pageid=5209

مشکل اصلا سر ترم 8 یا 7 نیست بحث اینه اونا فکر میکنن کلا میشه 5 سال درس خوند یعنی اگه کسی تو ترم 3 انصراف بده 3 سال و نیم وقت داره تموم کنه (اون اشخاص مسول پیام نور اینجوری فکر میکنن
      )

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ترم قبل نرفتم اصلا مرخصی تحصیلی رد کردن / چه تاثیری داره مگه ؟؟

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ترم 8 هستم کارشناسی پیوسته میتونم تا 10 ترم انصراف بدم ولی در کل تو این 4 سال 25 واحد بیشتر پاس نکردم مدرک کاردانی هم بهم نمیدن
      http://vazifeh.police.ir/index.jsp?siteid=25&fkeyid=&siteid=25&pageid=5209

مشکل اصلا سر ترم 8 یا 7 نیست بحث اینه اونا فکر میکنن کلا میشه 5 سال درس خوند یعنی اگه کسی تو ترم 3 انصراف بده 3 سال و نیم وقت داره تموم کنه (اون اشخاص مسول پیام نور اینجوری فکر میکنن
      )
      اینو من اولین باره میشنوم!!!!!! :/

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ترم قبل نرفتم اصلا مرخصی تحصیلی رد کردن / چه تاثیری داره مگه ؟؟
      چیزی که من می دونم ، سنوات مجاز برای شما 5 سال هست ، که ظاهرا الان 4 یا 4/5 سالو استفاده کردی ،
      (یعنی 8 ترم + 2 ترم مرخصی ، میشه 5 .)

لابد به خاطر تعداد واحدای کمت و اینکه ترم 8 هستی ، قانون برات فرق می کنه ،

به هر حال پرس و جو کن ، من اطلاعات کافی ندارم

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

از دانشگاه نپرس ، اول برو از دو سه تا پلیس +۱۰ سوال کن ببین اونا چی میگن. البته داستان و درست شرح بدی.

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Janvaljan نمایش پست ها
      از دانشگاه نپرس ، اول برو از دو سه تا پلیس +۱۰ سوال کن ببین اونا چی میگن. البته داستان و درست شرح بدی.

Sent from my SM-N920C using Tapatalk
      برا پرسش نرفتم دانشگاه برا انصراف رفتم اونا گفتن (با یه لحن تحدیدی) ما الان درجا پروندت رو میفرستیم برا نظام وظیفه

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اگه اولین انصرافته اونا پروندتم بفرستن نظام ظیفه شما یک سال مهلت داری
      و چون تو سنوات اولیه ای و سنوات ارفاقی نگرفتی مشکلی نیس از نظر من
      نمیدونم روی چه بحثی اون حرفو زده به هرحال پیگیر باش
      برو نظام وظیفه از کارشناس اونجا بپرس پلیس+10 مطمئن نیس
      خوشا دیدار ما در خواب ...

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن