خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

Unhappy نظر شما در مورد این برنامه 4 هفته ای چیست؟

S a s:
      من چون عقب افتادم از آزمونا طبق توصیه دوستان در تایپیک قبلی آزمون 17 آذر و 1 دی رو میخوام برم اما روی اونا زیاد تمرکز نکنم ینی تراز و درصد واسم مهم نباشه اما آزمونای 22 دی و 6 بهمن رو که پایه و پیش نیم سال اول رو جمع میکنند از الان ینی یکشنبه (12اذر)تا (7دی)تموم کنم بنظرتون این کار منطقیه؟
      برنامم به این شکله که از اومدم این مدت زمان رو به 4 هفته تقسیم کردم
      2 هفته اول ینی از 12 آذر تا 24 آذر میخوام این مباحث رو بخونم

شیمی پایه = فصل 1 و 2
      شیمی پیش = فصل اول
      فیزیک پیش = حرکت و دینامیک
      ریاضی=احتمال و آمار و کل تابع
      زیست دوم= 4 فصل
      زیست پیش = 4 فصل
      زیست سوم = فصل 1 و 2
      عربی2= 5 درس
      دینی پیش = 3 درس
      انگلیسی پیش = 2 درس
      ادبیات پیش = 7 درس
      دینی 2= 5 درس
      ادبیات 2=7 درس
      انگلیسی 3= ا درس

و از 24 آذر تا 7 دی هم ادامه این برنامس مثلا فیزیک پیش فصل 3و4 رو تو این بازه میخونم

درضمن نمیخوام مدرسه هم برم چون امتحانات چون عقبم نمرم بد میشه پس بهتره نرم گذاشتمم روزی 13 ساعت بخونم تا تموم شه!

کلا ممنون میشم بگید کارم درسته یا نه و اصلا میشه یا نه! و یا اگه توصیه ای بهتر از این برای من بیچاره دارید ممنون میشم بگید سپاس

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      20 کاربر مشاهده کردند هیشکی جواب نداده عجب

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pezeshkitehran نمایش پست ها
      20 کاربر مشاهده کردند هیشکی جواب نداده عجب
      الان چیه منتظر تایید بقیه هستی؟ به جای منتظر بودن برو درس بخون منم برنامم مثل توعه شرایطم مثل توعه مثل تو برنامه ریخنم بیخیال نظر بقیه برو درستو بخون

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pezeshkitehran نمایش پست ها
      S a s:
      من چون عقب افتادم از آزمونا طبق توصیه دوستان در تایپیک قبلی آزمون 17 آذر و 1 دی رو میخوام برم اما روی اونا زیاد تمرکز نکنم ینی تراز و درصد واسم مهم نباشه اما آزمونای 22 دی و 6 بهمن رو که پایه و پیش نیم سال اول رو جمع میکنند از الان ینی یکشنبه (12اذر)تا (7دی)تموم کنم بنظرتون این کار منطقیه؟
      برنامم به این شکله که از اومدم این مدت زمان رو به 4 هفته تقسیم کردم
      2 هفته اول ینی از 12 آذر تا 24 آذر میخوام این مباحث رو بخونم

شیمی پایه = فصل 1 و 2
      شیمی پیش = فصل اول
      فیزیک پیش = حرکت و دینامیک
      ریاضی=احتمال و آمار و کل تابع
      زیست دوم= 4 فصل
      زیست پیش = 4 فصل
      زیست سوم = فصل 1 و 2
      عربی2= 5 درس
      دینی پیش = 3 درس
      انگلیسی پیش = 2 درس
      ادبیات پیش = 7 درس
      دینی 2= 5 درس
      ادبیات 2=7 درس
      انگلیسی 3= ا درس

و از 24 آذر تا 7 دی هم ادامه این برنامس مثلا فیزیک پیش فصل 3و4 رو تو این بازه میخونم

درضمن نمیخوام مدرسه هم برم چون امتحانات چون عقبم نمرم بد میشه پس بهتره نرم گذاشتمم روزی 13 ساعت بخونم تا تموم شه!

کلا ممنون میشم بگید کارم درسته یا نه و اصلا میشه یا نه! و یا اگه توصیه ای بهتر از این برای من بیچاره دارید ممنون میشم بگید سپاس
      بستگی به خودت داره بتونی اجراش کنی یا نه, به حرف بقیه نیست. اگه به نظر خودت سخته اجرا کردنش از تعداد تست ها کم کن. البته من ریاضیم بهتره در مورد تجربی نظر ندم

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اینکه بگی من اینجارو بخونم توی ۲ هفته واقعا چیزی نیست که از الان پیش بینی کنی !
      مثال میزنم : من به شما میگم مسائل ثابت تعادل رو از روی شیمی بزن ! میگی باشه . با خودت فکر میکنی نهایتا میخواد ۳ ساعت طول بکشه !
      ولی نمیدونی بالای ۱۰۰ تا تست هست ! تا وقتی روی کاغذ نیازی همه اون چیزایی که باید بخونی نمیشه برنامه ریخت.
      در ضمن باید ببینی واقعا روزی ۱۳ ساعت میتونی !؟
      روزی ۱۳ ساعت مفید کار الکی نیست. گفتنش واقعا راحته. ولی در عمل شما باید از ساعت ۷ صبح شروع کنی ، تا ساعت ۹ شب فقط بخونی !

اینکه اینکار میشه یا نه بستگی به خودتون داره ،
      روزی ۱۵ ساعت هم میشه خوند ! ولی اگه تاحالا نخوندین و تازه میخواین شروع کنین احتمال اینکه وسط کار تسمه تایم پاره کنین هست !!!
      ولی اینم دلیل نمیشه بگین خب پس من از روزی ۴ ساعت شروع کنم ! روز اولی که خواستم درس بخونم برناممو با روزی ۴ ساعت ریختم. بعد دیدم واقعا ۷ ساعت هم میشه خوند ! خب دلیلی نداشت من رو همون ۴ ساعت باشم . روز دوم برنامه رو کامل تغییر دادم و آوردم روی روزی ۷ ساعت !
      الانم تقریبا همونه ! ولی دیگه اینجوری نیست که یه روز ۴ ساعت بشه یه روز ۱۰ ساعت...
      شما بدونی که هر روز n ساعت میخونی میتونی راحتتر برنامه ریزی کنی و دیدت نسبت به برنامت بازتر میشه.
      برنامه‌ای که ریختین هم به نظر من ( نظر شخصی ) سنگینه برای دو هفته ! مگه اینکه فقط بخواین بخونین و رد شین که پیشنهاد میکنم اینکارو انجام ندین !

البته من ترازم ۴۰۰۰ هست و شاید اصلا حرفام اهمیتی نداشته باشه چون در حدی نیستم که بخوام اظهار نظر کنم.
      فقط اون چیزایی که تجربه کرده بودم رو باهاتون در میون گذاشتم بلکه کمکی بشه بهتون...

موفق باشید

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن