خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

مشکل با ریاضی تجربی

سلام دوستان
      من سال دومی هست که کنکور میدم سال پیش زیاد برام جالب نبود ریاضی رو ۳۱ درصد زدم مباحث امار و احتمال و مثلثات و ماتریس اینا زدم
      بشدن با تابع و حد و مشتق و انتگرال و صد البته هندسه مشکل دارم
      راهکار ؟؟؟ منبع ؟؟؟
      ریاضی کانون خیلی رو اعصابه
      منبع کنونی : خیلی سبز _ مشکل پراکندگی مطالب :/
      مهرو ماه هم امتحان‌کردم جواب نداده :/
      یچیز میخوام از بیس گفته باشه
      دوستانی که کوله پشتی استفاده کردن هم یه نظر در مورد این بدن دیشب یکی از دوستان میگفت کتاب جمع و جوریه
    2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mnb1392 نمایش پست ها
      سلام دوستان
      من سال دومی هست که کنکور میدم سال پیش زیاد برام جالب نبود ریاضی رو ۳۱ درصد زدم مباحث امار و احتمال و مثلثات و ماتریس اینا زدم
      راهکار ؟؟؟ منبع ؟؟؟
      دوستانی که کوله پشتی استفاده کردن هم یه نظر در مورد این بدن دیشب یکی از دوستان میگفت کتاب جمع و جوریه
      دوست عزیز سلام.منم ریاضیم ضعیفه و سال قبل با تو درصد ریاضیم تقریبا یکی شد.من هفته قبل کوله پشتی رو گرفتم واقعا عالیه و تنها کتابی هست که هر مسله رو با چندین راه حل رفته و از صفر شروع کرده.اما یه ایرادی داره و اون اینکه تست های کنکورش خیلی کمه.موفق باشی البته پیشنهاد میکنم یه نگاهی هم به ریاضی جامع تخته سیاه بندازی

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      برای تستش شما چه منبعی رو به عنوان تست کار میکنید ؟؟
      تشکر از پاسختون

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      برای تستش شما چه منبعی رو به عنوان تست کار میکنید ؟؟
      تشکر از پاسختون
      تخته سیاه برای ما خوبه

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.sn نمایش پست ها
      تخته سیاه برای ما خوبه
      تشکر دوست عزیز
      ببینم نظر بقیه دوستان چیه

6. Top | #6
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من ریاضی خیلی افتضاح بود طوری که سال 96 هجده درصد زدم
      اما الان از dvd ها استفاده می کنم و نتیجه اش هم بد نیس تا حالا تو گزینه 2 زیر 60 درصد نزدم
      گروه خونی من با درس نامه کتابا سازگار نیس مخصوصا تو ریاضی
      تو هم باید روش مناسب خودتو به دست بیاری
      "A Smooth Sea Never Made a Skillful Sailor"

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      راهکار ؟؟؟ منبع ؟؟؟
      سلام دوست عزیز ببخشید میخوام تو تاپیک خودت یه کمکی ازت بگیرم شما که وضعیت ریاضیت مثل خودمه ولی 30 زدی میشه بگی پارسال چیا رو خوندی..از رو چی خوندی..چقدر وقت گذاشتی و یه توضیحاتی که من حداقل بتونم به 30 برسم..خودم کتاب خیلی سبز دارم و سیرتاپیاز و دی وی دی های حرف اخر افبا و مسعودی رو هم نگا که انداختم فایده ای نداشت یه جورایی هم متنرفم از ریاضی هم انگار اون قسمت مخم که واسه ریاضیه تعطیله..ممنون میشم کاری که خودت کردی و بگی از این حرفایی که تا یکی میگه ریاضیم ضعیفه بچه های انجمن بهش میگن شما نگو.خیلی خیلی متشکر

8. Top | #8
      کاربر حرفه ای

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yasser0411 نمایش پست ها
      اما الان از dvd ها استفاده می کنم و نتیجه اش هم بد نیس تا حالا تو گزینه 2 زیر 60 درصد نزدم
      شما از چه دیویدی استفاده کردید

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sadegh18 نمایش پست ها

سلام دوست عزیز ببخشید میخوام تو تاپیک خودت یه کمکی ازت بگیرم شما که وضعیت ریاضیت مثل خودمه ولی 30 زدی میشه بگی پارسال چیا رو خوندی..از رو چی خوندی..چقدر وقت گذاشتی و یه توضیحاتی که من حداقل بتونم به 30 برسم..خودم کتاب خیلی سبز دارم و سیرتاپیاز و دی وی دی های حرف اخر افبا و مسعودی رو هم نگا که انداختم فایده ای نداشت یه جورایی هم متنرفم از ریاضی هم انگار اون قسمت مخم که واسه ریاضیه تعطیله..ممنون میشم کاری که خودت کردی و بگی از این حرفایی که تا یکی میگه ریاضیم ضعیفه بچه های انجمن بهش میگن شما نگو.خیلی خیلی متشکر
      والا من سال پیش احتمال و امار مثلثات و ماتریس و انتگرال خوندم با لگاریتم و دنباله و نمودار ها
      از بین اینا فقط تونستم سی درصد جواب بدم البته چون با تابع و مشتق و حد مشکل دارم دیگ بیشتر از این هم انتظاری نبود من اینارو از رو خیلی سبز و جزوه دبیر و فیلم اموزشی رفتم
      برای امار بنظرم بهترین کار تهیه یه خلاصه خیلی کم حجم هست از روی خود خیلی سبز دو سه بار از روش بخونید و ده دوره اخیر رو بزنید
      مثلثات که فرمولاش حفظیه یعنی همش حفظ بکنی
      ماتریسم چیز خاصی نداره ولی همیشه پایه ثابت کنکور نمودار ها هم یک سوال صد در صد تو صفحه سوم هست یا چهارم میاد که سه تا یا چهارتا فرمول داره دنباله هم بیشتر فرمول محور هست
      بخش اعظم ریاضی مشتقات و حد و هندسه هست که شامل 50 60 درصد ریاضی میشه که برام یادگیرشون شده معضل شدید
      ببخشی یکم زیادی شد متنم امیداورم کمکت کرده باشم

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yasser0411 نمایش پست ها
      دی وی دی کدوم موسسه و مدرسشون کی هستن ؟

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      داداش همچین گفتی رو اعصابه انگار کسایی که ریاضیشون خوبه یا بالا زدن از اول هیچ مشکلی باهاش نداشتن...والا من اون موقع که شروع کردم بخدا یادمه روی دلتا گرفتن از معادله درجه دو پنج دقیقه فکر میکردم آخرشم نمیتونستم دلتا بگیرم باو باور کن اتحاد مزدوجو یکی میگفت بلدم فک میکردم دروغ میگه از بس برام سخت بود...قرا نیست از اولش برات آسون باشه ک,برای همه از اول سخت بوده.اما راه کاری که بهت پیشنهاد میدم اینه که مباحث پایه ایه ریاضی مث تابع و مثلثات رو چند بار تستاشو بزنی از رو یه کتاب کامل...اگر هم وقت داشتی برای ریاضیات پایه از تخته سیاه که برای ریاضی هاست استفاده کن و تستاشو چند بار بزن اینطوری پایه ریاضیت و درکت از ریاضی به طرز عجیبی افزایش پیدا میکنه..نیازی نیست این کارو برای حدو مشتقو انتگرالو پیوستگی انجام بدی...همه اینا به همون پایه ریاضی نیاز دارن بلد باشی پایه رو چیزی ندارن.بعد عیدم خط ویژه ها رو بخور...تستای شما که اصن تست نیستن,همون سوالات امتحان نهاییه دیگه...
      ما انسانیم و هیچ وقت کامل نمیشیم
      تو مسیر زندگیمون همیشه اشتباه هست...
      اگه به این فکر کنی که میخوای اشتباهتو جبران کنی شانس دوباره خراب کردن به اندازه قابل توجهی افزایش پیدا میکنه چون وقتی به خودت میگی جبران میکنم
      یه چیزی تو عمق وجودت میگه "چیو جبران میکنی؟آها اشتباهو؟؟همون روز که..."
      و به ذهن خودت این شانس رو میدی که دلایل سرکوب کردنت رو لیست وار تحویلت بده
      خلاصه=فقط الان و از الان به بعد وجود داره و قرار نیست چیزی رو جبران کنی

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      والا من سال پیش احتمال و امار مثلثات و ماتریس و انتگرال خوندم با لگاریتم و دنباله و نمودار ها
      از بین اینا فقط تونستم سی درصد جواب بدم البته چون با تابع و مشتق و حد مشکل دارم دیگ بیشتر از این هم انتظاری نبود من اینارو از رو خیلی سبز و جزوه دبیر و فیلم اموزشی رفتم
      برای امار بنظرم بهترین کار تهیه یه خلاصه خیلی کم حجم هست از روی خود خیلی سبز دو سه بار از روش بخونید و ده دوره اخیر رو بزنید
      مثلثات که فرمولاش حفظیه یعنی همش حفظ بکنی
      ماتریسم چیز خاصی نداره ولی همیشه پایه ثابت کنکور نمودار ها هم یک سوال صد در صد تو صفحه سوم هست یا چهارم میاد که سه تا یا چهارتا فرمول داره دنباله هم بیشتر فرمول محور هست
      بخش اعظم ریاضی مشتقات و حد و هندسه هست که شامل 50 60 درصد ریاضی میشه که برام یادگیرشون شده معضل شدید
      ببخشی یکم زیادی شد متنم امیداورم کمکت کرده باشم
      خیلی ازت ممنونم امیدوارم من با اینا حداقل درصدی رو بگیرم تو هم ایشاله بالا 60

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام رفیق
      دوست عزیز لطفت قبل از زدن تاپیک یه سرچی در تاپیک های قبلی بکنید

برای جوابتون به تاپیک جامع و کامل ریاضی تجربی ۹۷ مراجعه کنید
      ممنون

سلام!

حال همه‌ی ما خوب است

ملالی نيست جز گم شدنِ گاه به گاهِ خيالی دور،

که مردم به آن شادمانیِ بی‌سبب می‌گويند

با اين همه عمری اگر باقی بود

طوری از کنارِ زندگی می‌گذرم

که نه زانویِ آهویِ بی‌جفت بلرزد و

نه اين دلِ ناماندگارِ بی‌درمان!

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن