خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 29 از 29
    1. Top | #16
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ebin نمایش پست ها
      ممنون که نظر دادی
      مجبورم شدی یکم فحش بخوری اینجا شرمنده خخخ
      مهم نیست اینا بچه سال هستن راستی یه چیزی دولت روحانی قانون گذاشته فقط یه بار میتونی مدرک جدید ارایه بدی

2. Top | #17
      کاربر فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pouyasadeghi نمایش پست ها
      والا بنیاد شهید درست شد جنگ اخراش بود پدرای ما برای جانباز شدن نرفتن برای ایران رفتن کدوم ادم عاقلی یه دستشو از دست میده که بچه اش سهمیه بگیره
      فرمودین حق شما 25 ظرفیت میدن به ما درست بنیاد شهید پول صندلی های که به ما داده به وزارت علوم بهداشت میده اکثرش که اضافه میاد میدنش به شما خیال کردی چهارصد تا صندلی خالی پزشکی که برای تکمیل ظرفیت اومده ازکجا اومده سهمیه ما بوده خالی مونده
      چرا سهمیه ده درصدی استاد های دانشگاه نمی بینی
      باشه
      یه چیز بدهکار هم شدیم
      فقط یه چیز بدون که عامل عقب افتادگی کشور دزدی و رانت خواری و سهمیه های بی مورده
      مهندسای بی سواد و پزشکای ادم کش از جایی میان که زحمتی برای رشتشون چه تو کنکور و چه تو دانشگاه نکشیدندیگه هم نقل نگیر

3. Top | #18
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehdimhm نمایش پست ها
      امریکا بنیاد شهید داره
      ولی بچه های شهید و جانباز که صلاحیت علمی ندارن نمیزاره برن هاروارد پزشکی بخونن بلکه بهشون خدمات درمانی رایگان و حقوق میده!
      یه مقداری از شهریه ها میدن کاش همه خدماتی که امریکا میداد بنیاد ایران هم میداد تراز کسی که با سهمیه تهران قبول شده 9700 هست پس بی سواد نیست

4. Top | #19
      کاربر فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      یه مقداری از شهریه ها میدن کاش همه خدماتی که امریکا میداد بنیاد ایران هم میداد تراز کسی که با سهمیه تهران قبول شده 9700 هست پس بی سواد نیست
      در مقایسه با ۱۲۰۰۰ که عادی تهران قبول میشه بسیار بی سواده!
      فعلا دور دور شماست فعلا تا میتونی بخور،بزرگسال!تو خوبی! ما بچه سال!

5. Top | #20
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      باشه
      یه چیز بدهکار هم شدیم
      فقط یه چیز بدون که عامل عقب افتادگی کشور دزدی و رانت خواری و سهمیه های بی مورده
      مهندسای بی سواد و پزشکای ادم کش از جایی میان که زحمتی برای رشتشون چه تو کنکور و چه تو دانشگاه نکشیدندیگه هم نقل نگیر
      فرمودی بی سواد بهم برخورد من با سهمیه قبول شدم قبول تو دانشگاه نمره ای بهم نمیدن استاد ها افرادی هستن با فکری نزدیک به شما حتی بدتر اگه بفمن سهمیه داری میندازنت پس من اگه دندون تمام کنم بی سواد نیستم

6. Top | #21
      کاربر فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      فرمودی بی سواد بهم برخورد من با سهمیه قبول شدم قبول تو دانشگاه نمره ای بهم نمیدن استاد ها افرادی هستن با فکری نزدیک به شما حتی بدتر اگه بفمن سهمیه داری میندازنت پس من اگه دندون تمام کنم بی سواد نیستم
      خوبه که میندازن فقط!
      ویرایش توسط mehdimhm : 07 آذر 1396 در ساعت 11:40

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بعضی وقتا آدم یک فرصت های داره که نباید اونا رو در راه بحث کردن با یک سهمیه ای هدر بده ...

8. Top | #23
      کاربر فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pasteur نمایش پست ها
      بعضی وقتا آدم یک فرصت های داره که نباید اونا رو در راه بحث کردن با یک سهمیه ای هدر بده ...
      اره داداش
      واقعا راست میگی
      منم عذرخواهی میکنم از خودم که چند دقیقه ام تلف کردم

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      ببین اقای عزیز همه میتونن توی دانشگاه پیشرفت داشته باشن ویه نخبه بشن اما اینکه یه نفر با تراز خیلی بهتر از شما قبول نشه یعنی ظلم بیخودی سعی نکن توجیه کنی .تورفتی دانشگاه ویک دوست عزیزی که توی کنکور خیلی بهتر از شما بوده مونده پشت کنکور یا الان یه رشته ای دیگست .دیگ اینو همه میدونن که سهمیه یه نوع رانته حتی اساتید دانشگاه ولی چون نمیتونن جلوشو بگیرن تلاش بی مورد نمی کنن.اما اینو بدون خدا از حق خودش شاید بگذره ولی از حق الناس هرگز.کشته شدن تو کربلا هم نمیتونست حق الناس رو پاک کنه

ویرایش توسط khansar : 07 آذر 1396 در ساعت 19:42

10. Top | #25
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      داداش شما ایشون نمیشناسی!
      منظورش اون فرصت سگ دو زدن نیست
      ایشون سهمیه داره منظورش همون فرصت حق خوریه!!
      عه :///

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ممنون از دوستان به امید اینکه ی روز شما به مقامهای دولتی برسین و این جور مواردو در عرض چند دقیقه حل کنید.

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      به نظر من هر کسی شرایط خاص خودشو داره!!!

باید به اون آقایی که گفت اگ استخدام رسمی آموزش و پرورش بودم کلا درس رو ول میکردم و میچسبیدم به معلمی بگم شاید رفتی و خوشت نیومد/ بعد زندگی میشه کابوس / سر صب با نهایت بی هدفی بلند میشی و میری سر کار تا 2 هستی و آخر ماه حدودا 2.5 میل میدن / خب چه فایده ...

توی اون کاری ک میکنی و لذت میبری هر چن درآمدش کم باشه اما میتونی پیشرفت کنی ...

کلا 3 تا رشته تاپ تجربی اونقد سنگینه ک کسب درآمد کناردرس خوندن تقریبا محاله یعنی حدود 7 سال بی پولی ...
      اما بعدش وضع میشه ...

نظر من:

ی کم فکر کن
      و برو تلاش کن
      و یقین داشته باش اون بهترین اتفاق ممکنه

خود من رشته ریاضی بودم ...
      کنکور 95 رتبم شد 2000 میخواستم برم علوم قضایی متاسفانه دعوت نشدم/رفتم مصاحبه دانشگاه امام صادق رد شدم / ی کم فکر کردم و نشستم تجربی خوندم / 96 رتبم شد 1800 منطقه 1 / متاسفانه پزشکی روزانه قبول نشدم و پرستاری شهر خودم آوردم/اصلا قصد نداشتم دانشگاه آزاد برم /ی سری اتفاقات افتاد و تکمیل ظرفیت آزاد شرکت کردم و در کمال ناباوری پزشکی شهر خودم (مشهد) قبول شدم /از این به بعد هم سعی میکنم لذت ببرم و تلاش کنم

موفق باشی
      I will live in my dream soon

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      عزیز من چرت نگومو لطفا الان تو تیزهوشانو نمونه هم نصف بچه ها با سهمیشون وارد شدن که عمق فاجعه درسیشونو تو مدرسه میفهمی که دوزنگ بشینی سرکلاس بعدا حتی اگه اینجا هم نتونن که محاله میرن شاهد حداقلش از مدارس دولتی بهتره بعدا کسی که با 9700تهران قبول شده دقیقا خوده خوده خوده بی سواد کنار همکلاسیاش ناسلامتی بقل دست رتبه تک رقمی ها میشینیا

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      انداختن ننداختنو سخت گیریش به ما مربوط نمیشه تو تو اون دانشگاه هرکاری که بکنی هم به ما مربوط نمیشه حتی اگهبهترین پزشک هم بشی باز هم به ما مربوط نمیشه مهم اینه که اون صندلی که تو میشینی به حق نیست حق کسه دیگه ایه

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن