خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 23
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Question فارغ التحصیل لیسانسم میتونم شرکت کنم؟

سلام خدمت همه دوستان
      بچه ها من امسال یعنی 31 تیر 96 فارغ التحصیل کارشناسی روزانه دانشگاه تهران شدم، آیا امسال میتونم کنکور سراسری بدم؟

دوم اینکه آیا اگه روزانه قبول شم میتونم برم یا نه؟
      روزانه آزاد تو مقطع کارشناسی مثلا پیراپزشکی چطور؟
      سوم اینکه اگه پزشکی دندون یا دارو روزانه دولتی قبول شم میتونم برم یا نه؟
      چهارم اینکه من تا پایان شهریور 97 معافیت تحصیلی داشتم که 5آذر اومدم برا تسویه حساب گفتن معافیتت رو باید باطل کنیم و گفتن میری پلیس +10 یه کاری باید بکنم دقیق نگفت چیکار کنم، حالا آیا اصلا میتونم سراسری کنکور بدم؟

لطفا یه جواب درست و کامل بدید که از سردرگمی درآم
      ممنون از همه
      ویرایش توسط Miladti : 06 آذر 1396 در ساعت 14:40

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نه متاسفانه
      شما1400 میتونید کنکور بدید

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام، منظورتون چیه یعنی چهار سال دیگه باید شرکت کنم

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      فک کنم باید بری سربازی اول! مطمئن نیستم ولی..
      از یه مشاور بپرس حتما

5. Top | #5
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      تا قبل از سربازی حق شرکت ندارین

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام، اما آموزش دانشگاه گفت که میتونم شرکت کنم
      مگه همیشه یک سال بعد تحصیل فرصت شرکت تو کنکور نیست؟

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Miladti نمایش پست ها
      سلام، اما آموزش دانشگاه گفت که میتونم شرکت کنم
      مگه همیشه یک سال بعد تحصیل فرصت شرکت تو کنکور نیست؟
      اون فقط واسه دیپلم شما اول باید بری سربازی بعد میتونی کنکور شرکت کنی شاید هم منظور اموزش کنکور ارشد بوده.
      با شرایط شما اگه کنکور بدی قبول هم بشی واسه ثبت نام دانشگاه به مشکل میخوری.
      باز واسه اطمینان برو از نظام وظیفه بپرس که خیالت راحت بشه.

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      قبلا پشت کنکور بودی؟

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      فکر کنم اول باید برین سربازی البته مطمئن نیستم باید از یجا که کاربلد باشین بپرسی مثل گروه هیوا فک کنم اونا بدونن ولی اینکه رایگان میتونی دانشگاه بری یا نه چرا برای بار دومم میتوتی رایگان بری پزشکی دندون دارو

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      - یک سال فرصت برای شرکت تو کنکور سراسری برای دانشجوهای انصرافی و اخراجی هست نه شما که فارغ التحصیل شدین، یک سال فرصت شما برای اینه که تو مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته پذیرفته بشین.
      - بعد این که به خدمت مقدس ! سربازی مشرف شدین ! و برگشتین می تونین تو کنکور سراسری شرکت کنین و تو هر رشته ای که دلتون خواست پذیرفته بشین.

- روزانه ی آزاد نداریم...
      -تصویه حساب نه، تصفیه حساب (ینی پاک کردن حساب و تموم کردن معامله، "تسویه حساب" هم تو مواردی به کار می ره که حساب ها مساوی بشه ینی طرفین بدهکار و بستانکار هم نباشن و معامله دوباره ادامه پیدا کنه، املای کنکور )

11. Top | #11
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Miladti نمایش پست ها
      سلام خدمت همه دوستان
      بچه ها من امسال یعنی 31 تیر 96 فارغ التحصیل کارشناسی روزانه دانشگاه تهران شدم، آیا امسال میتونم کنکور سراسری بدم؟

دوم اینکه آیا اگه روزانه قبول شم میتونم برم یا نه؟
      روزانه آزاد تو مقطع کارشناسی مثلا پیراپزشکی چطور؟
      سوم اینکه اگه پزشکی دندون یا دارو روزانه دولتی قبول شم میتونم برم یا نه؟
      چهارم اینکه من تا پایان شهریور 97 معافیت تحصیلی داشتم که 5آذر اومدم برا تصویه حساب گفتن معافیتت رو باید باطل کنیم و گفتن میری پلیس +10 یه کاری باید بکنم دقیق نگفت چیکار کنم، حالا آیا اصلا میتونم سراسری کنکور بدم؟

لطفا یه جواب درست و کامل بدید که از سردرگمی درآم
      ممنون از همه
      این که گفته معافیتت و باطل میکنیم طبیعیه و روال اداریش همینه ، وقتی از دانشگاه چه سر خود ترک تحصیل کنی ، چه بری رسما انصراف بدی چه درستو تموم کنی و فارغ التحصیل بشی ، در هر حال معافیت تحصیلیت دیگه تمومه و باطل میشه .
      شما از تاریخ فراغت از تحصیلت از دانشگاه تا رفتن به سربازی یک سال وقت داری.
      بهترین کار اینه دو سه تا پلیس +10 برو بگو آذر 96 فارغ التحصیل کارشناسی از دانشگاه دولتی شدم. حالا دوباره میخام تیر 97 کنکور سراسری تجربی برای پزشکی یا پیراپزشکی شرکت کنم. مجازم یا نه؟؟؟؟؟ گفتن مجازی دیگه خیالت راحت دولتی روزانه شبانه دانشگاه ازاد میتونی شرکت کنی ولی اگر گفتن نه ، دیگه فقط میتونی به فکر کنکور ارشد باشی یا بری سربازی.
      ویرایش توسط Janvaljan : 06 آذر 1396 در ساعت 14:38

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون، میشه من که 31 تیر 96 فارغ‌التحصیل شدم، تا یه هفته قبل از 31 تیر 97 دفترچه اعزام به خدمت رو پست کنم تا جواب اعزام بیاد نتیجه کنکورم میاد دیگه، اگه جواب اعزام زودتر اومد بازم یه دوماهی میگن میشه اعزام رو عقب انداخت، تو دفترچه سراسری هم ننوشته که کسی که فارغ‌التحصیل شده نمیتونه کنکور بده.
      اگه ثبت نام کنم باید کدوم گزینه تو ثبت‌نام کنکور که واسه نظام وظیفستو انتخاب کنم؟

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز یه پیشنهاد برادرانه برات دارم اینجا هییییییچ سوالی نپرس.چون بخاطر اینکه مثلا به خیال خودشون رقیب کم کنن یه جوری یا ناامیدت میکنن یا قوانین رو اشتباه میگن که نتونی کنکور بدی.بعضیا خیلی ناتو تشریف دارند البته تکرار میکنم بعضیا شما از نظام وظیفه و نیروی انتظامی شهرتون در مورد سربازی و روابط عمومی سنجش . دانشگاهتون در مورد کنکورت کمک بگیر

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خیلی ممنونم ازتون

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      باید بری خدمت بعدش میتونی کنکور بدی ولی دنبالش باش چون اینجا ایرانه قانون معنایی نداره
      راستی کارشناسی چه رشته ای هستید؟
      خدایا تکیه بر لطف تو دارم نا امیدم مکن...

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن