خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 23 از 23
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Miladti نمایش پست ها
      سلام خدمت همه دوستان
      بچه ها من امسال یعنی 31 تیر 96 فارغ التحصیل کارشناسی روزانه دانشگاه تهران شدم، آیا امسال میتونم کنکور سراسری بدم؟

دوم اینکه آیا اگه روزانه قبول شم میتونم برم یا نه؟
      روزانه آزاد تو مقطع کارشناسی مثلا پیراپزشکی چطور؟
      سوم اینکه اگه پزشکی دندون یا دارو روزانه دولتی قبول شم میتونم برم یا نه؟
      چهارم اینکه من تا پایان شهریور 97 معافیت تحصیلی داشتم که 5آذر اومدم برا تسویه حساب گفتن معافیتت رو باید باطل کنیم و گفتن میری پلیس +10 یه کاری باید بکنم دقیق نگفت چیکار کنم، حالا آیا اصلا میتونم سراسری کنکور بدم؟

لطفا یه جواب درست و کامل بدید که از سردرگمی درآم
      ممنون از همه
      سلام.خودم هم شرایطم مثل شماست.تا پایان خدمت یا معافیت نداشته باشید دانشگاه ثبت نامتون نمیکنند.چون یک بار برای مقطع کارشناسی براتون معافیت تحصیلی صادر شده.اگه انصراف میدادین میتونستین یه بار دیگه کنکور بدین ولی الان خیر فقط میتونید در مقطع ارشد بدون مشکل سربازی ادامه تحصیل بدین.

اگه برای شرکت در کنکور سراسری مصمم هستین هر چه زودتر کارای اعزام به خدمت رو انجام بدین (الکی تو اون فرجه یک ساله نمونید) که بتونید تو کنکور 98 به بعد شرکت کنید!

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ممنون، میشه من که 31 تیر 96 فارغ‌التحصیل شدم، تا یه هفته قبل از 31 تیر 97 دفترچه اعزام به خدمت رو پست کنم تا جواب اعزام بیاد نتیجه کنکورم میاد دیگه، اگه جواب اعزام زودتر اومد بازم یه دوماهی میگن میشه اعزام رو عقب انداخت، تو دفترچه سراسری هم ننوشته که کسی که فارغ‌التحصیل شده نمیتونه کنکور بده.
      اگه ثبت نام کنم باید کدوم گزینه تو ثبت‌نام کنکور که واسه نظام وظیفستو انتخاب کنم؟
      شما دفترچه ی ثبت نام رو کامل نخوندین، تو صفحه ی 35 دفترچه ی ثبت نام کنکور سراسری سال 96، تو قسمت تذکرات مهم مقررات وظیفه ی عمومی، تو مورد سوم نوشته شده "مشمولان فارغ التحصیل مقطع کارشناسی مجاز به شروع تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد پیوسته یا دکتری پیوسته ی پزشکی، دندان پزشکی، داروسازی و دام پزشکی نمی باشند.

-حالا یه گزینه می مونه که من در موردش اطلاعاتی ندارم، اونم اینه که حق داری پیراپزشکی قبول شی و بخونی با نه که اونم سرچ کن خودت پیدا کن

3. Top | #18
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      فقط شما کم بودین...

یه ذره بقیه هم تلاش کنن فک کنم شرکت کننده تو تجربی به 2 میلیون هم میرسه

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یکی از دکتری بهم گفتن که تا یه هفته قبل از 1397/4/31 دفترچه پست کنم، تا جوابش بیاد نتیجه کنکور اومده و میتونم برم دانشگاه
      اینطوری درست نمیشه؟
      ضمنا در کل من هدفم پزشکی دندونپزشکی و داروسازیه دولتی و آزاده که مقطعشون دکتراست
      پس باید معافیت صادر کنن برام اگه قبول شدم.

یه هفته قبل از پایان یه سال فرجه دفترچه رو پست میکنم تا جواب دفترچه بیاد و اگه هم بیاد باز دو ماه دیگه هم میتونی اعزامو عقب بندازی بعدش نتیجه کنکورم میاد و اگه رتبه بیارم که عالی میشه
      این فکر منه
      نمیدونم درسته یا نه

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دانشگاه آزاد چطور 1-پزشکی دندون دارو

2- یا بقیه رشته های پیراپزشکی

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام...
      جناب من این راهو رفتم.
      نظام وظیفه حرف خوبی زد :
      گفت شما تا قبل اینکه سربازی بری فقط میتونی رو به جلو حرکت کنی ،
      یعنی بری لیسانس بگیری برگردی دوباره کنکور سراسری بدی باید قبلش سربازی رفته باشی...
      اینکه آزاد بری یا پردیس یا الان دفترچه بفرستی یا هرچیزی که به شما گفتن نیست...
      تنها راه حلش رفتن به سربازیه.
      والسلام

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      یکی از دکتری بهم گفتن که تا یه هفته قبل از 1397/4/31 دفترچه پست کنم، تا جوابش بیاد نتیجه کنکور اومده و میتونم برم دانشگاه
      اینطوری درست نمیشه؟
      ضمنا در کل من هدفم پزشکی دندونپزشکی و داروسازیه دولتی و آزاده که مقطعشون دکتراست
      پس باید معافیت صادر کنن برام اگه قبول شدم.

یه هفته قبل از پایان یه سال فرجه دفترچه رو پست میکنم تا جواب دفترچه بیاد و اگه هم بیاد باز دو ماه دیگه هم میتونی اعزامو عقب بندازی بعدش نتیجه کنکورم میاد و اگه رتبه بیارم که عالی میشه
      این فکر منه
      نمیدونم درسته یا نه
      ببینید شما چنتا موضوع متفاوتو باهم خلط کردید
      اونی که میگید یه هفته قبل پایان موعد یک ساله دفترچه بفرستید و بعدش مثلا تمدید بزنید یا هرچی و خلاصه ایست خدمتی بزنید ترخیص بشید برید دانشگاه مال دو دسته است:
      1-دانشجوی انصرافی که کنکور سراسری داده
      2-فارغ التحصیل لیسانس که کنکور ارشد داده.
      که شما جزو هیچ کدومشون نیستید.
      قانون نظام وظیفه اینه که بر خلاف افراد انصرافی، افراد فارغ التحصیل نمیتونن کنکور سراسری (با کنکور ارشد اشتباه نشه) شرکت کنن مگر در یکی از دو حالت زیر:
      1-داشتن کارت پایان خدمت (ینی سربازیش تموم شده باشه نه اینکه وسطش باشه)
      2-کارت معافیت دائم
      که شما هیچکدومو ندارید. فرقی ام نداره بخواید دکترای عمومی قبول شید یا لیسانس پیراپزشکی یا هر چیزی.
      دقیقا به این دلیل بود که بنده در حالیکه فقط چنتا درس مونده بود کارشناسیم تموم بشه انصراف دادم پارسال.
      پس به هیچ وجه قبل از دریافت پایان خدمت یا معافیت دائم به فکر کنکور دوباره نباشید که حتی اگه رتبه تک رقمی هم بیارید ثبت نامتون نمیکنن.
      stay focused and never give up

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      متشکرم از جوابتون

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن