خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کلا با صدا و سیما و برنامه های کنکوریش و این موسسات آموز

رأی دهندگان
    51. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • بله خیلی خوبه

2 3.92%
    • نه خیلی بده

48 94.12%
    • کاسبی نیست، حقشونه، نوش جونشون، قبولم نشد به جهنم

1 1.96%
    صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 19 از 19
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      اینا اومدن کاملا هدف برنامه فرصت برابر رو هم خراب کردن...من خیلی اعصابم خورد شد وقتی به اینجا کشید برنامه...
      چقد لذت میبردیم از این برنامه بدون تبلیغ و فقط برای کمک به کنکوری ها
      از نشانه های یک ذهن فرهیخته، آن است که در عین مخالفت با عقیده ای!به آن احترام بگذارد...

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      این پست رزرو برای من باشه تا بیام ی خرده ثقیل صحبت کنم و شما هم فیض ببرین تا این فیض بردن از عرایض بنده شمارو در طول ادوار زندگی مُستحفیظ کنه

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      چ گفتی!

4. Top | #19
      mmr
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      مشکل دقیقا اوضاع اقتصادی خراب هست .
      در اکثر کشورها اقتصاد اون کشور در خدمت اموزش هست یعنی به نوعی اولویت با اموزش هست
      اما
      اینجا اموزش در خدمت اقتصاد هست . یعنی به نوعی قراره که چوب اقتصاد خراب رو اموزش بخوره . یه جورایی اموزش و پرورش به فکر کسب درامد میافته تا بتونه کاستی های اقتصادی مملکت رو رفع کنه و همین باعث کاهش کیفیت تدریس در کشور میشه که نتیجش میشه همین اقتصاد کنکوری با گردش مالی فوق العاده بالا که عده ای راغنی و عده ی کثیری رو فقیر ( از لحاظ اموزشی و هم از لحاظ اقتصادی ) میکنه
      نقل قول نوشته اصلی توسط Team Sar Dadbin نمایش پست ها
      درود دوستان

البته من کنکوری نیستم "لااقل کارشناسی!"

منتها در برخی جاها و بدتر، تک تک شبکه های حیف نون صدا و سیمای میلی و ضد مردمی کشور همیشه دیدم تعدادی کاسبِ عالم نما!

به انواع روشها متوسل شده تا شاید از هزینه ی سنگین بیچارگانی که شاید98درصدشون از قشر متوسطِ رو به پایین باشند"

پولی بکف ارند و بر اخلاق و انسانیت و علم تف کنند

حال، کار صدا و سیمای بدبخت که کلا9درصد بیننده ثابت داره، و سطح علمی این کشور بیچاره، بجایی رسیده که شبکه های صدا و سیما همزمان در 7 شبکه به کلاس کنکور تلویزیونی و تبلیغ اراجیف خود می کنند و اون اصاتید! بی سواد و کذابشون به دلقک بازی روی می اورند، یکی میگوید کَتب کتبا سلام عمو، یکی می گوید...

حال، من پیشنهادی به شما که در سطح و ابعاد و مقیاسی اندکتر از کلیت جامعه و اما قابل قبول در بین سایتهای ایرانی نموده و میگویم، فریب این کاسبان رو نخورید

کاسبی دین بسیار بد، و کاسبی علم هم بمانند آن !

اکنون در نظرسنجی شرکت کنید

و در پایان، به کانال تلگرامی استاد خوکماهیان استاد مسلمِ ریاضی و تجربی با قبولی 98 درصد به آدرس @khouk_mouk_mahi_forza totti بپیوندید!!!

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن