خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 25
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

Lightbulb زیست انتشارات قیاس

سلام دوستان. کسی از زیست پیش انتشارات قیاس استفاده کرده?من سطح زیستم بالا هست و از ایکیو و نشرالگو تست میزنم میخواستم بدونم این کتابم خوبه کنار کتاب درسی استفاده کنم؟لطفا کسایی که استفاده کردن نظر بدن با تشکر.

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کسی نیست راهنمایی کنه؟

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فقط اینو بگم ک این از عمارلو نیستااا
      فقط نظارت داشته ...

4. Top | #4
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      زاپاتا بدووووو بیا
      خدایا چیزی نمیبینم....!آینده پنهان است.اما آسوده ام چون تورا میبینم وتو همه چیز را....🌹🌹🌹

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Mammad_ نمایش پست ها
      فقط اینو بگم ک این از عمارلو نیستااا
      فقط نظارت داشته ...
      میدونم.میخوام به عنوان منبع چهارم استفاده کنم.میخوام بعد کتاب درسی اینو بخونم بعد برم تست بزنم.به همین خاطر میپرسیدم کسی استفاده کرده یا نه

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      کتاب زیست شناسی قیاس پیش دانشگاهی رو دیدم شکل های خوبی داشت ظاهرا دکتر عمارلو هم در تالیف کتاب دخیل بوده این کتاب درسنامه خوبی داره
      کیفیت و صفحه ارایش هم بد نیست از نظر درسنامه از ده بهش 8 میدم
      کلا میدونی این کتاب به نظرم نکات تکراری رو با لحنی جدید گفته البته نکات جالبی هم داره
      NEVER...GIVE...UP

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kurdish boy نمایش پست ها
      کتاب زیست شناسی قیاس پیش دانشگاهی رو دیدم شکل های خوبی داشت ظاهرا دکتر عمارلو هم در تالیف کتاب دخیل بوده این کتاب درسنامه خوبی داره
      کیفیت و صفحه ارایش هم بد نیست از نظر درسنامه از ده بهش 8 میدم
      کلا میدونی این کتاب به نظرم نکات تکراری رو با لحنی جدید گفته البته نکات جالبی هم داره
      اها پس راضی هستید.جالبه تو کتاب فروشی های بزرگ شهرمون این کتاب نیست

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من کتابو ندارم یکی از دوستان بنده کتابو اینترنتی خریده بود ازش قرض گرفتم یکی دو فصل از کتابو ازش خوندم این کتاب فرمت خوبی داشت یعنی چطور بگم از خوندنش راضی بودم برام کسل کننده نبود
      NEVER...GIVE...UP

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بخصوص فصل اغازیان و فتوسنتز رو خوب توضیح داده بود یکم کلا نویسنده کتاب متنو روان نوشته مثلا من بعضی از ایستگاه درسنامه الگو رو میخوندم خوب متوجه نمیشدم ولی این کتاب مفهومو خوب رسونده بود موضوع رو پیچیده نکرده بود
      NEVER...GIVE...UP

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.sn نمایش پست ها
      اها پس راضی هستید.جالبه تو کتاب فروشی های بزرگ شهرمون این کتاب نیست
      به نظرم منابعت کافیه بیشتر از این منبع دور خودت جمع نکن یکی دوتا کتابم هس که زیاد جالب نیست تالیفشون اولیش اس زیست گاجه دومیش کتاب بمب زیست شناسی راه اندیشه بود انتشارات دریافت بود فک کنم یه کتاب داشت ناجی زیست شناسی تالیف دکتر چلاجور که حالت جمع بندی داشت اونم چنگی به دل نزد گفتم چون سطح زیستت قویه حتما دوباره میری دنبال منابع برا زیست اگه این کتابا رو دیدی تهیه نکن ولی زیست قیاس ارزش داره براش هزینه کنی
      NEVER...GIVE...UP

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kurdish boy نمایش پست ها

به نظرم منابعت کافیه بیشتر از این منبع دور خودت جمع نکن یکی دوتا کتابم هس که زیاد جالب نیست تالیفشون اولیش اس زیست گاجه دومیش کتاب بمب زیست شناسی راه اندیشه بود انتشارات دریافت بود فک کنم یه کتاب داشت ناجی زیست شناسی تالیف دکتر چلاجور که حالت جمع بندی داشت اونم چنگی به دل نزد گفتم چون سطح زیستت قویه حتما دوباره میری دنبال منابع برا زیست اگه این کتابا رو دیدی تهیه نکن ولی زیست قیاس ارزش داره براش هزینه کنی
      دوست عزیز خوب شد گفتی چون ۲ تا از این کتاب هایی که اسم بردی هدفم بود.ممنون از راهنماییت

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr Hanieh-7797 نمایش پست ها
      زاپاتا بدووووو بیا
      ایشون کی هستن؟

13. Top | #13
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط کنکوری97 نمایش پست ها
      ایشون کی هستن؟
      zapataیکی ازکاربرهای انجمنه که کلا همه کتاب زیستای بازار روخورده!!!اینقدررررکه خوندشون
      خدایا چیزی نمیبینم....!آینده پنهان است.اما آسوده ام چون تورا میبینم وتو همه چیز را....🌹🌹🌹

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگه ممکنه درباره این کتاب که دوستمون گفتن زیست قیاس بیشتر بگین ببینم چجوریه

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کسی ینی استفادش نکرده؟
      نقل قول نوشته اصلی توسط کنکوری97 نمایش پست ها
      اگه ممکنه درباره این کتاب که دوستمون گفتن زیست قیاس بیشتر بگین ببینم چجوریه

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن