خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

عدم مراجعه به دانشگاه

سلام
      من امسال دانشگاه قبول شدم و ٢ هفته اول رفتم و بعد از اون به دلايلي ديگه نرفتم
      سوال من اين هست كه بعد از پايان اين ترم وقتي براي ثبت نام براي ترم ٢ نرم انصراف از تحصيل برام حساب ميشه و يكسال فرصت دارم تا دفترچه پست كنم؟

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NagataSan نمایش پست ها
      سلام
      سوال من اين هست كه بعد از پايان اين ترم وقتي براي ثبت نام براي ترم ٢ نرم انصراف از تحصيل برام حساب ميشه و يكسال فرصت دارم تا دفترچه پست كنم؟
      میخوای بری سربازی؟! :/

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      چی میخونی ؟ توی چه جور دانشگاهی ؟؟
      روزانه آزاد پیام نور غیرانتفاعی شبانه ، کدوم ؟
      ویرایش توسط Pasteur : 04 آذر 1396 در ساعت 22:06

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pasteur نمایش پست ها
      چی میخونی ؟ توی چه جور دانشگاهی ؟؟
      روزانه آزاد پیام نور غیرانتفاعی شبانه ، کدوم ؟
      فيزيك-روزانه

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      فيزيك-روزانه
      نمیری دانشگاه کاری ندارن بهت؟! فک کنم اگه اخراج بشی یه سال بهت وقت ندنا! درست نمیدونم البته!

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      اگر سر خود دیگه دانشگاه نری ، ترک تحصیل حساب میکنن و صمنا سربازی هم مشمول میشی و غیبت برات رد میکنن که خیلی خیلی مشکلات برات درست میکنه.
      اگر دانشگاه روزانه هستی ، برای اینکه بتونی از اون فرصت یکساله و کنکور مجدد استفاده کنی ، باید حتما بری دانشگاهت فرم انصراف از تحصیل رو پر کنی و احتمالا یه مبلغ جریمه هم پرداخت کنی و البته چون الان روزانه ای ، در کنکور ۹۷ از انتخاب رشته روزانه محرومی.

Sent from my SM-N920C using Tapatalk
      ویرایش توسط Janvaljan : 04 آذر 1396 در ساعت 23:42

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Janvaljan نمایش پست ها
      اگر سر خود دیگه دانشگاه نری ، ترک تحصیل حساب میکنن و صمنا سربازی هم مشمول میشی و غیبت برات رد میکنن که خیلی خیلی مشکلات برات درست میکنه.
      اگر دانشگاه روزانه هستی ، برای اینکه بتونی از اون فرصت یکساله و کنکور مجدد استفاده کنی ، باید حتما بری دانشگاهت فرم انصراف از تحصیل رو پر کنی و احتمالا یه مبلغ جریمه هم پرداخت کنی.

Sent from my SM-N920C using Tapatalk
      ممنونم ازت

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن