خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 23
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

کمک برای ادبیات!

سلام من ادبیات گاج میکرو رودارم تس اش رومیزنم ولی قلمچی نمیتونم بزنم ب نظرتون کدوم کتابوبگیرم؟ازالان بگیرم نتیجه میگیرم 1کتاب ابی قلمچی جامع
      2ادبیات گاج موضوعی
      3خیلی سبز
      4قرابت واملا وزبان فارسی ..نشرالگو
      ممنون کمکمم کنید درصدم هم 50 40هست
      ویرایش توسط Sahar_hz96 : 04 آذر 1396 در ساعت 18:20

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      منم دقیقا همین مشکلو دارم ادبیاتو هرکاری میکنم بیشتر از ۴۰ ۵۰ نمیشه

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منم اول این مشکلو داشتم اما برای این آزمون شدم 63درصد (زیاد بالا نیست ولی خب از 43 رسیدم این). هر روز ادبیات داشته باش. برنامه آقای عبدالمحمدی رو گوش بده با اون بیا جلو. یه پیشنهاد دیگه اینکه آرایه بزن حتما. من این اولین آزمونی بود که ترسم ریخت آرایه هر 3تستو زدم که یکیش غلط درومد.

4. Top | #4
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sahar_hz96 نمایش پست ها
      سلام من ادبیات گاج میکرو رودارم تس اش رومیزنم ولی قلمچی نمیتونم بزنم ب نظرتون کدوم کتابوبگیرم؟ازالان بگیرم نتیجه میگیرم 1کتاب ابی قلمچی جامع
      2ادبیات گاج موضوعی
      3خیلی سبز
      4قرابت واملا وزبان فارسی ..نشرالگو
      ممنون کمکمم کنید درصدم هم 50 40هست
      سلام.
      ظاهرش اینه که ادبیات میکرو آدم رو برای پرسیدن از مطالب کتاب درسی طبق بودجه آزمون آزمایشی آماده کنه، اما عملا ممکنه این طور نباشه، چون آزمون آزمایشی صرفا مطالب کتاب رو نمی پرسه. نکات کنکوری و سلیقه طراح سوال هم دخیله. میکرو یه بانک مطمئن از سوالات کنکورهای گذشته ست. برای سوالات تألیفی در سطح بالاتر می تونی از ادبیات موضوعی و اگه توی درس نامه ها مشکل داری می تونی از خط ویژه استفاده کنی.
      به طور کلی وقتی می گی توی ادبیات مشکل دارم باید تفکیک کنیم که مشکل توی کجا؟ قرابت؟ آرایه؟ زبان فارسی؟ تاریخ؟ واژه؟ املا؟
      مشخص که کنیم می شه جزئی تر و کاربردی تر پاسخ داد.
      موفق باشی.

همه لطف خداست.
      ویرایش توسط mahdi nazari : 26 دی 1396 در ساعت 16:02

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi nazari نمایش پست ها
      سلام.
      ظاهرش اینه که ادبیات میکرو آدم رو برای پرسیدن از مطالب کتاب درسی طبق بودجه آزمون آزمایشی آماده کنه، اما عملا ممکنه این طور نباشه، چون آزمون آزمایشی صرفا مالب کتاب رو نمی پرسه. نکات کنکوری و سلیقه طراح سوال هم دخیله. میکرو یه بانک مطمئن از سوالات کنکورهای گذشته ست. برای سوالات تألیفی در سطح بالاتر می تونی از ادبیات موضوعی و اگه توی درس نامه ها مشکل داری می تونی از خط ویژه استفاده کنی.
      به طور کلی وقتی می گی توی ادبیات مشکل دارم باید تفکیک کنیم که مشکل توی کجا؟ قرابت؟ آرایه؟ زبان فارسی؟ تاریخ؟ واژه؟ املا؟
      مشخص که کنیم می شه جزئی تر و کاربردی تر پاسخ داد.
      موفق باشی.
      دوست عزیزم. من تو املا مشکل دارم و زبان فارسی.
      قرابت از 9 تا حداقل 7 تاشو میزنم. لغتم از 2 تا 1 یکش حتمیه. بعضی موقع ها سر شمارشی گیر میکنم. تاریخم که ابه خوردنه. این زبان فارسی راحترین بخشش کدومه ما بخونیم

6. Top | #6
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Freedom Fighter نمایش پست ها
      دوست عزیزم. من تو املا مشکل دارم و زبان فارسی.
      قرابت از 9 تا حداقل 7 تاشو میزنم. لغتم از 2 تا 1 یکش حتمیه. بعضی موقع ها سر شمارشی گیر میکنم. تاریخم که ابه خوردنه. این زبان فارسی راحترین بخشش کدومه ما بخونیم
      سلام.
      برای هر دوش (املا و زبان فارسی) کتاب خط ویژه ادبیات رو بخون و از ادبیات موضوعی تست بزن. اونجا برات مفصل نوشته م. لغت هم سه سواله و نه دو تا.
      زبان فارسی هم با اجزای جمله شروع کن. نسبتا ساده تره.
      اگه واقعا دنبال نتیجه متفاوت هستی باید متفاوت رفتار کنی. یه جوری که تا حالا نبودی. دنبال مطلب آسون گشتن کار کسی که درصد بالا می خواد نیست.
      هر سوالی هم بود بپرس.
      موفق باشی

همه لطف خداست.

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام.
      برای هر دوش (املا و زبان فارسی) کتاب خط ویژه ادبیات رو بخون و از ادبیات موضوعی تست بزن. اونجا برات مفصل نوشته م. لغت هم سه سواله و نه دو تا.
      اگه واقعا دنبال نتیجه متفاوت هستی باید متفاوت رفتار کنی. یه جوری که تا حالا نبودی. دنبال مطلب آسون گشتن کار کسی که درصد بالا می خواد نیست.
      هر سوالی هم بود بپرس.
      موفق باشی
      بله اقایه نظری منون. اتفقا کتابتون رو دارم و تست از اون کار میکنم. خیلی کتاب خوبیه. دمتون گرم.
      فقط برا ارایه ادبی من چی کنم؟ چون انسانی هستم. چند ارایه متفاوت داریم. مثل لف و نشر. سجع. موازنه. ترصیع و..... برا اینا چه کتابی تهیه کنم.

8. Top | #8
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام.
      هر سوالی هم بود بپرس.
      موفق باشی
      ببخشید من توی تست های قرابت تو موضوعی گاج به مشکل میخورم ! یعنی وقتی میخوام از یه مفهومی تست بزنم تو یه سری کادر هایی درباره اون مفهوم توضیح داده شده و مفهوم کلی رو هم اون بالا نوشتید ؛ بعدش تست ها رو آوردید ! - اینطوری من همه تست ها رو درست حل میکنم چون مفهومش لو داده شده و ذهن اصلن تلاش نمیکنه .
      هیچ وقت با ادم احمق بحث نکن
      او تو را تا سطح خودش پایین می اورد
      وبا تجربه ای که در ان سطح دارد
      تو را شکست می دهد.

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      استاد از الان وقت هست رو موضوعی گاج کار کرد ؟ متاسفانه دیر تهیه کردم.
      97

10. Top | #10
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Freedom Fighter نمایش پست ها
      بله اقایه نظری منون. اتفقا کتابتون رو دارم و تست از اون کار میکنم. خیلی کتاب خوبیه. دمتون گرم.
      فقط برا ارایه ادبی من چی کنم؟ چون انسانی هستم. چند ارایه متفاوت داریم. مثل لف و نشر. سجع. موازنه. ترصیع و..... برا اینا چه کتابی تهیه کنم.
      مخلصم. برای انسانی هم خط ویژه انسانی. پیگیر باش امروز و فردا منتشر میشه. اونجا آرایه های انسانی و سایر مباحث رو مفصل توضیح دادم.

همه لطف خداست.

11. Top | #11
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sharif.cfz نمایش پست ها
      استاد از الان وقت هست رو موضوعی گاج کار کرد ؟ متاسفانه دیر تهیه کردم.
      سلام بله.
      هیچ وقت دیر نیست.
      فعلا با قرابت و آرایه شروع کنیم.
      خوبه؟
      برای قرابت: اگه پیش دانشگاهی هستی از هرجایی که الان درستونه شروع کن. مثلا الان ترم 1 تموم شده. درس چهاردهم پیش رو مبنا قرار بده. کادرای آبی رو بخون و تست بزن.
      برای آرایه: اگه هیچی یادت نیست اول درسنامه خط ویژه رو بخون اما اگه نسبتا می دونی و فقط نیاز به مرور داری روزی یه آرایه رو بخون و تستاشو کامل بزن تا برسی به آرایه های ترکیبی. اون موقع دوباره بپرس.
      موفق باشی.

همه لطف خداست.

12. Top | #12
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط a.ka نمایش پست ها
      ببخشید من توی تست های قرابت تو موضوعی گاج به مشکل میخورم ! یعنی وقتی میخوام از یه مفهومی تست بزنم تو یه سری کادر هایی درباره اون مفهوم توضیح داده شده و مفهوم کلی رو هم اون بالا نوشتید ؛ بعدش تست ها رو آوردید ! - اینطوری من همه تست ها رو درست حل میکنم چون مفهومش لو داده شده و ذهن اصلن تلاش نمیکنه .
      سلام
      این طور نیست به نظرم
      هدف از آوردن کادرای توضیح معرفی مفهومه. اگه بعد از آشنایی با مفهوم تستاشو درست می زنی این عیب نیست. حُسنه. جای دیگه سوالا رو آزمونی می بینی و تست می زنی. نگران نباش. تو بخش قرابت ترکیبی یا تو کتابای خط ویژه و دور دنیا جا واسه این کار هست. توی موضوعی قراره مفهوم رو بشناسیم و کلیدواژه هاشو تو سوالا دنبال کنیم.
      سوالی بود بپرس.
      موفق باشی.

همه لطف خداست.

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      گذینه 2

14. Top | #14
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام
      این طور نیست به نظرم
      هدف از آوردن کادرای توضیح معرفی مفهومه. اگه بعد از آشنایی با مفهوم تستاشو درست می زنی این عیب نیست. حُسنه. جای دیگه سوالا رو آزمونی می بینی و تست می زنی. نگران نباش. تو بخش قرابت ترکیبی یا تو کتابای خط ویژه و دور دنیا جا واسه این کار هست. توی موضوعی قراره مفهوم رو بشناسیم و کلیدواژه هاشو تو سوالا دنبال کنیم.
      سوالی بود بپرس.
      موفق باشی.
      سلام اقای نظری متاسفانه ی متاسفانه من دیر شومارو پیدا کردم از تقریبا از ابان که قلم چی شرکت کردم دارم همین جور ادبیاتمو گند میزنم پشت سرهم بالاترین درصدی که زدم فک کنم 30 یا 40 بوده اونم با کلی فک کردن ولی در کل داغونو نابودم..تو کلاس ادبیاتم 18.5 19 بیسته اما تو ازمونا واویلا......
      از هر کسی بگین کمک گرفتم ولی هیچکی به اون صورت کمک شایعی بم نکرده....
      میشه الان شوما بم کمک کنین خاهش.............خیلی نگرانم.....
      الان شوما منو صفر فرض کنین......

15. Top | #15
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zeinab sadat نمایش پست ها
      سلام اقای نظری متاسفانه ی متاسفانه من دیر شومارو پیدا کردم از تقریبا از ابان که قلم چی شرکت کردم دارم همین جور ادبیاتمو گند میزنم پشت سرهم بالاترین درصدی که زدم فک کنم 30 یا 40 بوده اونم با کلی فک کردن ولی در کل داغونو نابودم..تو کلاس ادبیاتم 18.5 19 بیسته اما تو ازمونا واویلا......
      از هر کسی بگین کمک گرفتم ولی هیچکی به اون صورت کمک شایعی بم نکرده....
      میشه الان شوما بم کمک کنین خاهش.............خیلی نگرانم.....
      الان شوما منو صفر فرض کنین......
      راستی اگه منابعم لطف کنین ممنون میشم.......
      یه دنیا ممنوووووون......

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن