خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 21
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کنکور سال ۸۱

سلام
      من سال آخر دانشگاهم و میخوام ۹۸ کنکور بدم.اون زمان که کنکور داشتم یهو تاثیر معدل فقط یکسال قطعی کردن داغونمونم کردن حالا باز گیر یه مسئله جدید افتادم خدایا....مثل خیلیا نمیدونم کتابای جدیدو بگیرم یا نظام قدیمو.خب طبق روال بخوای حساب کنی یاید منابع کنکور اون سال یعنی نظام جدید رو بخونی ولی من نگران یچیزم اونم اینکه دوتا کنکور برگزار کنن و امثال من هم بزور مجبورباشن کنکور نظام قدیمرو بدن اونوقت اگه کتابای نظام جدید گرفته باشیمو خونده باشیم هیچی دیگه...
      الان از هر مشاوری من پرسیدم میگفت احتمال۹۹ درصد یه کنکور برگزار میشه ولی خب یسریا هی میگن سال ۸۱ دوتا بوده
      سوالم اینه کسی از نحوه برگزاری کنکور ۸۱ اطلاعی نداره؟یعنی کسایی مثل من اون زمان حق انتخاب داشتن که کنکور نظام جدید و بدن یا قدیم رو یانه به اجبار باید نظام قدیمو کنکور میدادن؟کسی چیزی نمیدونه؟خب من دلم میخواد نظام جدیدو بدم خیلیم دیدم تو کتاب فزوشیا کتابای دهم یازدهم خریدن بشینن برا کنکور باز بخونن.چه مملکتی داریم بخدا

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سال 81 تا 84 دونوع سوال داشتیم.سوالای نظام جدید ونظام قدیم.طبق اطلاعات ثبت نامی دفترچه میدادن و سختی سوالات تراز شده بود پس تراز گیری مشکلی ندره.به مدت 3سال باید دوکنکور مجزا برگزار کنن.نگران نباش نظام قدیمو بخون.

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bbehzad نمایش پست ها
      سال 81 تا 84 دونوع سوال داشتیم.سوالای نظام جدید ونظام قدیم.طبق اطلاعات ثبت نامی دفترچه میدادن و سختی سوالات تراز شده بود پس تراز گیری مشکلی ندره.به مدت 3سال باید دوکنکور مجزا برگزار کنن.نگران نباش نظام قدیمو بخون.
      یعنی اگه دوتا کنکور باشه من اگه بخوامم نمیتونم کتابای نظام جدیدو کنکور بدم؟

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      حالا چرا میخای کتابای جدید رو بخونی؟
      ​تو به هیچکس غیر از خودت نیاز نداری

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوتا برگزار میشه اونم 2 3 سال
      اینو ببین
      شیوه احتمالی برگزاری کنکور 98 برای نظام قدیم - نماشا
      به همین راحتی نمیتونن حق عادی خیلی هارو مثل من بخورن

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      قدیما ملت میخواستن یک تغیری تو زندگیشون ایحاد کنن ، تجدید فراش میکردن
      جدیداً طرف میخواد یک تکونی بده به زندگیش میگه بشینم کنکور بدم
      The only way to deal with an unfree world is to become so absolutely free that your very existence is an act of rebellion

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mina_77 نمایش پست ها
      حالا چرا میخای کتابای جدید رو بخونی؟
      کتاباشون سبکتره سوال ازش هنوز طرح نشده بهتره

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      چرا میتونی موقع ثبت نام مشخص میکنی.اون سالی که من کنکور دادم کتابا عوض شده بود نظام جدید راحتتر شده بود مثل الان زیست فارسی نشده بود خود من نظام جدید کنکور دادم.موقع ثبت نام تیکشو بزنی حل میشه.

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Moein ch نمایش پست ها
      کتاباشون سبکتره سوال ازش هنوز طرح نشده بهتره
      سوال طرح نشده بهتره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      خو اگه قالب سوالارو بدونی ک خیلی بهتره خیلیا تو خیلی از درسا همین سوالای کنکور چندسال رو میزنن رتبه شون خوب میشه
      از چه لحاظ بهتره؟
      حالا اون اصطلاحات مزخرف زیست و اینا ک بماند ...

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Mammad_ نمایش پست ها
      سوال طرح نشده بهتره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      خو اگه قالب سوالارو بدونی ک خیلی بهتره خیلیا تو خیلی از درسا همین سوالای کنکور چندسال رو میزنن رتبه شون خوب میشه
      از چه لحاظ بهتره؟
      حالا اون اصطلاحات مزخرف زیست و اینا ک بماند ...
      یعنی فقط همین اصطلاحات زیست شما دیدی؟اصن کتابا دیگشونو دیدی؟هیچکدومشون اصل موضوعش عوض نشده فقط سبکتر شده

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام چیکارست این حاج آقا؟حالا کاره ای هس یا داره پیش خودش میگه؟
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Mammad_ نمایش پست ها
      دوتا برگزار میشه اونم 2 3 سال
      اینو ببین
      شیوه احتمالی برگزاری کنکور 98 برای نظام قدیم - نماشا
      به همین راحتی نمیتونن حق عادی خیلی هارو مثل من بخورن

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      آقا چرا فقط گیر به لغات زیست دادین؟بقیه کتاباشونو ببینین بعد بگین بده.مطالب همونایی که بود فقط یا مرتب منظم‌تر شدن یا حذف شدن حجمشون کمتر من که بعد دانشگاهم خب یادم رفته مطالبو دقیق پس اونی رو میخونم که سبکتر هست کتابای جدیدم براش میاد

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      من سال آخر دانشگاهم و میخوام ۹۸ کنکور بدم.اون زمان که کنکور داشتم یهو تاثیر معدل فقط یکسال قطعی کردن داغونمونم کردن حالا باز گیر یه مسئله جدید افتادم خدایا....مثل خیلیا نمیدونم کتابای جدیدو بگیرم یا نظام قدیمو.خب طبق روال بخوای حساب کنی یاید منابع کنکور اون سال یعنی نظام جدید رو بخونی ولی من نگران یچیزم اونم اینکه دوتا کنکور برگزار کنن و امثال من هم بزور مجبورباشن کنکور نظام قدیمرو بدن اونوقت اگه کتابای نظام جدید گرفته باشیمو خونده باشیم هیچی دیگه...
      الان از هر مشاوری من پرسیدم میگفت احتمال۹۹ درصد یه کنکور برگزار میشه ولی خب یسریا هی میگن سال ۸۱ دوتا بوده
      سوالم اینه کسی از نحوه برگزاری کنکور ۸۱ اطلاعی نداره؟یعنی کسایی مثل من اون زمان حق انتخاب داشتن که کنکور نظام جدید و بدن یا قدیم رو یانه به اجبار باید نظام قدیمو کنکور میدادن؟کسی چیزی نمیدونه؟خب من دلم میخواد نظام جدیدو بدم خیلیم دیدم تو کتاب فزوشیا کتابای دهم یازدهم خریدن بشینن برا کنکور باز بخونن.چه مملکتی داریم بخدا
      رفتم یه سر به کتاب تست قدیمی هندسه ام (چاپ 89 مبتکران) زدم متوجه شدم که این تغییر نظام مد نظر شما تو نیمه دوم دهه هفتاد رخ داده و از سال 75 تا 79 به مدت 5 سال دو کنکور نظام جدید و قدیم برگزار شده. حتی کنکور دانشگاه آزادم اینگونه بوده:
      nezam.jpg
      همونطور که تو عکس میبینید بعضی سوالات مختص یکی از دو نظام بوده و بعضی مشترک بین دونظام.
      پس این بار هم باید یه همچین اتفاقی بیفته ینی حداقل 2-3 سال دوتا کنکور واسه دو نظام برگزار بشه.
      اما در مورد انتخاب نظام قاعدتا باید به عهده خود داوطلب باشه و تحمیلی نباشه چون هیچ مبنای قانونی نداره. فرضا اگه سنجشم چنین کاری بکنه مردم اعتراض خواهند کرد و دیوان عدالت اداری جلوشو میگیره.
      stay focused and never give up

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      آقا چرا فقط گیر به لغات زیست دادین؟بقیه کتاباشونو ببینین بعد بگین بده.مطالب همونایی که بود فقط یا مرتب منظم‌تر شدن یا حذف شدن حجمشون کمتر من که بعد دانشگاهم خب یادم رفته مطالبو دقیق پس اونی رو میخونم که سبکتر هست کتابای جدیدم براش میاد
      چون خداییش ر..دن تو کتاب
      آخه یاخته
      و کلی لغت خوشگل دیگه
      ویرایش توسط _Mammad_ : 04 آذر 1396 در ساعت 20:24

15. Top | #15
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bbehzad نمایش پست ها
      چرا میتونی موقع ثبت نام مشخص میکنی.اون سالی که من کنکور دادم کتابا عوض شده بود نظام جدید راحتتر شده بود مثل الان زیست فارسی نشده بود خود من نظام جدید کنکور دادم.موقع ثبت نام تیکشو بزنی حل میشه.
      سلام آقا بهزاد...میشه دقیقا راجع به کنکور سال 81 توضیح بدین... یعنی کسی که واسه نظام قدیمه میتونه انتخاب کنه که با نظام جدید آزمون بده؟...چجوری؟...موقع ثبت نام میتونه انتخاب کنه؟...خب اینجوری که معدل این نظام با نظام قبلی نمیخونه...میشه دقیقا درباره کنکور 81 توضیح بدین

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن