خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 21 از 21
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      والا اون موقع معدل تاثیر نداشت.الانم معدل تاثیرش فکرکنم مثبته پس زیاد مهم نیست.تو ثبت نام کنکور یه گزینه بود داوطلب شرکت در نظام جدید یا قدیم هستید.زیرشم نوشته بود داوطلبان نظام قدیم میتوانند کتابهای درسی خودشونو امتحان بدن.سوالات کنکورم تفکیکی بود .به همین راحتی.

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      حتی یادمه یه کتابم تغییر میکرد واسه همون کتابم سوال جداگانه بود.تو سنجش کارشناسا خیلی خبره هستن تنها ارگانی تو ایران که خوبه همین سنجشه پس نگران نباشید و هر کتابیو بخونید اجازه میدن همونو امتحان بدین.احتمالا تا 3سال.

3. Top | #18
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bbehzad نمایش پست ها
      حتی یادمه یه کتابم تغییر میکرد واسه همون کتابم سوال جداگانه بود.تو سنجش کارشناسا خیلی خبره هستن تنها ارگانی تو ایران که خوبه همین سنجشه پس نگران نباشید و هر کتابیو بخونید اجازه میدن همونو امتحان بدین.احتمالا تا 3سال.
      خب وقتی پرسیده داوطلب نظام جدید یا قدیم هستید احتمالا به خاطر اینه که سوالات مخصوص خودشون باشه...یعنی هر نظام سوالات مربوط به خودش

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeedt نمایش پست ها
      سلام چیکارست این حاج آقا؟حالا کاره ای هس یا داره پیش خودش میگه؟
      میگه همکارامون تو سنجش بالاخره یه کاره ا هست
      البته یکی از بچه ها گفته بود سمتشو

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط revenger نمایش پست ها

رفتم یه سر به کتاب تست قدیمی هندسه ام (چاپ 89 مبتکران) زدم متوجه شدم که این تغییر نظام مد نظر شما تو نیمه دوم دهه هفتاد رخ داده و از سال 75 تا 79 به مدت 5 سال دو کنکور نظام جدید و قدیم برگزار شده. حتی کنکور دانشگاه آزادم اینگونه بوده:
      فایل پیوست 76834
      همونطور که تو عکس میبینید بعضی سوالات مختص یکی از دو نظام بوده و بعضی مشترک بین دونظام.
      پس این بار هم باید یه همچین اتفاقی بیفته ینی حداقل 2-3 سال دوتا کنکور واسه دو نظام برگزار بشه.
      اما در مورد انتخاب نظام قاعدتا باید به عهده خود داوطلب باشه و تحمیلی نباشه چون هیچ مبنای قانونی نداره. فرضا اگه سنجشم چنین کاری بکنه مردم اعتراض خواهند کرد و دیوان عدالت اداری جلوشو میگیره.
      اره بخدا باید بزارن خودمون انتخاب کنیم
      من خودم فقط چند نفر دیدم دارن کتابای نظام قدیم رو میخرن بشینن از حالا بخونن چون دیگه من و امثال من دیگه نمخوان باز به نتیجه نرسن من سازمان سنجشم رفتم تو قسمت سوالا گفتم جون مادرتون مام بتونیم نظام جدیدو کنکور بدیم

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Mammad_ نمایش پست ها
      چون خداییش ر..دن تو کتاب
      آخه یاخته
      و کلی لغت خوشگل دیگه
      خوبه بابا تنوعیه واسه خودش

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن