خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 34
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      Up

2. Top | #17
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Adamkhob نمایش پست ها
      اون موقع کنکورریاضی دادم رتبم خوب شدمیخوام توکنکورتجربیم رتبم خوب شه
      ورودی چه سالی هستی؟!
      برق رو دوست نداری؟!

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      Up

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahya14 نمایش پست ها
      تا 97 هنوز وقت هست. اگه تنبلی نکنین می رسین
      سلام خانم دکتر ی سوال داشتم

راستش من توی این یک ماه که پدربزرگم فوت شده بدجوری عقب افتادم ، دیشب نشستم سرانگشتی حساب کردم دیدم حداقل به کامل کردن فیزیک نمیرسم...قصد داشتم دینامیک و کار و انرژی رو حذف کنم، به نظرتون حذفشون کنم یا هرجور شده(حتی توی دوران جمع بندی) بخونم این فصلارو؟

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .khosro. نمایش پست ها
      سلام خانم دکتر ی سوال داشتم

راستش من توی این یک ماه که پدربزرگم فوت شده بدجوری عقب افتادم ، دیشب نشستم سرانگشتی حساب کردم دیدم حداقل به کامل کردن فیزیک نمیرسم...قصد داشتم دینامیک و کار و انرژی رو حذف کنم، به نظرتون حذفشون کنم یا هرجور شده(حتی توی دوران جمع بندی) بخونم این فصلارو؟
      سلام
      تسلیت میگم بهتون
      راستش این مباحث مباحثی نیستن که تو دوران جمه بندی که دیگه چیزی تا کنکور نمونده بشه خوندشون.بهتون توصیه میکنم تو جمعذبندی کلا چیز جدید نخونید
      این فصلا اونقدر سنگین نیستن. البته شما هرچقدرم روشون وقت بذارین بازم ممکنه تو کنکور از پسشون برنیاین اما گاهی پیش میاد سوالاش آسونه حیفه از دست بدین.اگه میخواین بخونینشون, بهترین کار اینه که تدریجی بخونینشون تا از برنامه فعلیتون عقب نیفتین. مثلا شبی 10 تا تست. کارو انرژی هم بهتره بعد دینامیک بخونین. اما اگه به هردلیلی این دوفصلو نتونستین بخونین هم به خودتون تلقین منفی نکنین. فصلای دیگه ای هم هستن که درهمین حد مهمن
      همه چی آرومه, من چقدر خوشحالم!

6. Top | #21
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sajad564 نمایش پست ها
      چه رشته ای هستید شما؟؟
      انسانی

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط z.f.p نمایش پست ها
      انسانی
      شما رو که من میشناسم...اصن نمیدونم چرا پرسیدم رشتتون روشما که درستون خوب بودانشالله امسال قبول میشین
      ما انسانیم و هیچ وقت کامل نمیشیم
      تو مسیر زندگیمون همیشه اشتباه هست...
      اگه به این فکر کنی که میخوای اشتباهتو جبران کنی شانس دوباره خراب کردن به اندازه قابل توجهی افزایش پیدا میکنه چون وقتی به خودت میگی جبران میکنم
      یه چیزی تو عمق وجودت میگه "چیو جبران میکنی؟آها اشتباهو؟؟همون روز که..."
      و به ذهن خودت این شانس رو میدی که دلایل سرکوب کردنت رو لیست وار تحویلت بده
      خلاصه=فقط الان و از الان به بعد وجود داره و قرار نیست چیزی رو جبران کنی

8. Top | #23
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sajad564 نمایش پست ها
      شما رو که من میشناسم...اصن نمیدونم چرا پرسیدم رشتتون روشما که درستون خوب بودانشالله امسال قبول میشین
      بله بله.سلام .خوب هستین؟ من همونم این اکانتمه .اره ۲۲۳ شدم.حقوق دوست ندارم.همین

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام
      تسلیت میگم بهتون
      راستش این مباحث مباحثی نیستن که تو دوران جمه بندی که دیگه چیزی تا کنکور نمونده بشه خوندشون.بهتون توصیه میکنم تو جمعذبندی کلا چیز جدید نخونید
      این فصلا اونقدر سنگین نیستن. البته شما هرچقدرم روشون وقت بذارین بازم ممکنه تو کنکور از پسشون برنیاین اما گاهی پیش میاد سوالاش آسونه حیفه از دست بدین.اگه میخواین بخونینشون, بهترین کار اینه که تدریجی بخونینشون تا از برنامه فعلیتون عقب نیفتین. مثلا شبی 10 تا تست. کارو انرژی هم بهتره بعد دینامیک بخونین. اما اگه به هردلیلی این دوفصلو نتونستین بخونین هم به خودتون تلقین منفی نکنین. فصلای دیگه ای هم هستن که درهمین حد مهمن

ممنون، الان میرم دقیق حساب کنم ببینم بخوام تدریجی بخونم میشه یا نه...ی فکری داشتم که اگه تدریجی هم نشد ،توی دوران جمع بندی دی وی دی ببینم ازین دو فصل(دی وی دی نیما نوروزی فکنم هفت جلسه داره واسه جفتش) و فقط تست کنکور حل کنم ازین دو تا فصل...این کار فایده ای داره یا اگه تدریجی نشد کلا بیخیال شم توی دوران جمع بندی این دو فصل رو؟

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      ممنون، الان میرم دقیق حساب کنم ببینم بخوام تدریجی بخونم میشه یا نه...ی فکری داشتم که اگه تدریجی هم نشد ،توی دوران جمع بندی دی وی دی ببینم ازین دو فصل(دی وی دی نیما نوروزی فکنم هفت جلسه داره واسه جفتش) و فقط تست کنکور حل کنم ازین دو تا فصل...این کار فایده ای داره یا اگه تدریجی نشد کلا بیخیال شم توی دوران جمع بندی این دو فصل رو؟
      اگه تدریجی هم نتونستین یه جا بخونینشون. مثلا می تونین دی وی دی هارو ببینین, بعدش تا مثلا یه ماه تستارو تموم کنین. ولی هرکار میکنین قبل عید یا حداقل قبل اردیبهشت باشه
      بعدعید باید همه درس هارو مرور کنین واقعا وقت تسلط رو مبحث جدید رو ندارین. میشه مثل کسی که کل ترم درس نخونده شب امتحان با قهوه تا صبح بیدار میمونه( البته باکمی اغراق)
      ولی برای دینامیک حتی اگه چندان مسلط نشیدین هم بهتره یه تسلط سطحی حداقل داشته باشین چون مبحث نیرو تو فصلایی مثل فشار یا الکتریسته هست

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اگه تدریجی هم نتونستین یه جا بخونینشون. مثلا می تونین دی وی دی هارو ببینین, بعدش تا مثلا یه ماه تستارو تموم کنین. ولی هرکار میکنین قبل عید یا حداقل قبل اردیبهشت باشه
      بعدعید باید همه درس هارو مرور کنین واقعا وقت تسلط رو مبحث جدید رو ندارین. میشه مثل کسی که کل ترم درس نخونده شب امتحان با قهوه تا صبح بیدار میمونه( البته باکمی اغراق)
      ولی برای دینامیک حتی اگه چندان مسلط نشیدین هم بهتره یه تسلط سطحی حداقل داشته باشین چون مبحث نیرو تو فصلایی مثل فشار یا الکتریسته هست
      مرسی از لطفتون خانم دکتر...الان شهریاری رو نگاه کردم دیدم 270 تا تست علامت دار واسه دینامیک، تا قبل شهریور روزی دو تا تست بزنم تمومه... کار و انرژی هم که بیخیالش

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      مرسی از لطفتون خانم دکتر...الان شهریاری رو نگاه کردم دیدم 270 تا تست علامت دار واسه دینامیک، تا قبل شهریور روزی دو تا تست بزنم تمومه... کار و انرژی هم که بیخیالش
      خواهش میکنم
      موفق باشین

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من اخرش نفهمیدم واسه کنکور 98دروس نظام قدیم بخونم یا جدید؟ لطفا بگین

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط z.f.p نمایش پست ها
      بله بله.سلام .خوب هستین؟ من همونم این اکانتمه .اره ۲۲۳ شدم.حقوق دوست ندارم.همین
      چند شدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟ن دوباره تکرار کن؟؟؟؟؟؟؟؟؟آها 223 هزار شدی آره منم رتبم تو همین مایه هاست...جدا از شوخی جز همچین رتبه ای هم ازتون انتظار نداشتم...دقیقا یادمه یکی از آزمونا درصداتون پنجا شصت بود خیلی ناراحت بودین...بهتون گفتم شما نابغه هستینو ایناخلاصه چه رفته باشید دانشگاه چه نه آیندتون اوکیه...نهایتش دوباره کنکورو منفجر میکنیدخلاصه تبریک میگم بابت رتبه.
      ما انسانیم و هیچ وقت کامل نمیشیم
      تو مسیر زندگیمون همیشه اشتباه هست...
      اگه به این فکر کنی که میخوای اشتباهتو جبران کنی شانس دوباره خراب کردن به اندازه قابل توجهی افزایش پیدا میکنه چون وقتی به خودت میگی جبران میکنم
      یه چیزی تو عمق وجودت میگه "چیو جبران میکنی؟آها اشتباهو؟؟همون روز که..."
      و به ذهن خودت این شانس رو میدی که دلایل سرکوب کردنت رو لیست وار تحویلت بده
      خلاصه=فقط الان و از الان به بعد وجود داره و قرار نیست چیزی رو جبران کنی

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط naser6007 نمایش پست ها
      من اخرش نفهمیدم واسه کنکور 98دروس نظام قدیم بخونم یا جدید؟ لطفا بگین
      دقیقا منتظری کی بهت بگه
      خب این تصمیم شخصیه
      آینده خودته
      الان من بهت بکم نظام قدیم بخون نظام قدیم میخونی؟؟؟؟
      با هر کدوم راحت تری شروع کن
      اگه نمیخوای خیلی ریسک کنی نظام جدید بخون ....
      اونم مشکلات خودشو داره چون کتاب تست خیلی خوب شاید نیومده باشه (خبر ندارم البته)
      و کتابای دوازدهم هم مهر ماه سال دیگه میاد ....
      نظر من خیلی مهم نیست ولی به نظرم نظام قدیم بخون ...

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن