خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 19 از 19
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      شما با این توصیفی که از خودت کردی، واقعا رتبه شدن رو حق خودت میدونی ؟!

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      راستش من اصلا به این جور تاپیکا اعتقاد نداشتم و یا حداقل روی من تاثیر نداشت...
      اما می خوام یک بار امتحان کنم و اینجا بنویسم....
      من هم قول می دم که از همین الان به جای 9 ساعت 10 ساعت خوندن و یا دستو پا شکسته خوندن به طور منظم و کامل فقط بخونم و فقط برای ناهار و شام از پا کتابا بلند شم!
      یک سوال:من از 1 مهرو شروع کردم و الان که اذر ماه داره تمام می شه همه درسا خوب پیش رفت به جز فیزیک و هیچ مبحثی رو ازش تا حالا نتوشنسم بخوانم - من از الان تا پایان 31 فروردین می خوام بخونم و بقیشو(دو ماه اخر) رو جمع بندی کنم -ایا از الان تا پایان 31 فروردین(تقریبا 4 ماه) با هفته ای حداقل 11 ساعت فیزیک می شه 50 درصدش رو خوند؟ چه فصل هایی خوبه؟کتاب با درسنامه خوب برا فیزیک!؟(تجربی هستم)

3. Top | #18
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      با جوگیری نمیشه به جایی رسید (این که میگیم از فردا شروع طوفانی خواهم داشت همون جوگیریه) مهم ترین عوامل رسیدن به موفقیت: برنامه و استمرار (تو کمتر جوگیری ای استمرار وجود داره )
      و هر روز منتظرتر از دیروز

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rotbe1konour96 نمایش پست ها
      راستش من اصلا به این جور تاپیکا اعتقاد نداشتم و یا حداقل روی من تاثیر نداشت...
      اما می خوام یک بار امتحان کنم و اینجا بنویسم....
      من هم قول می دم که از همین الان به جای 9 ساعت 10 ساعت خوندن و یا دستو پا شکسته خوندن به طور منظم و کامل فقط بخونم و فقط برای ناهار و شام از پا کتابا بلند شم!
      یک سوال:من از 1 مهرو شروع کردم و الان که اذر ماه داره تمام می شه همه درسا خوب پیش رفت به جز فیزیک و هیچ مبحثی رو ازش تا حالا نتوشنسم بخوانم - من از الان تا پایان 31 فروردین می خوام بخونم و بقیشو(دو ماه اخر) رو جمع بندی کنم -ایا از الان تا پایان 31 فروردین(تقریبا 4 ماه) با هفته ای حداقل 11 ساعت فیزیک می شه 50 درصدش رو خوند؟ چه فصل هایی خوبه؟کتاب با درسنامه خوب برا فیزیک!؟(تجربی هستم)
      سلام
      پیش دو رو حتما بخون که وقت کافی هم براش هست میتونی با برنامه ازمون ازمایشیت بری جلو+اینه و عدسی(صرفا حفظ فرموله و ی سری ریزه کاری)+دوفصل اخر فیزیک سه مغناطیسو اینا که کلا فرمول بازیه .
      ولی وقت هست که کل فیزیک سه یا دو رو با ازمونای نیم سال دوم جمع کنی.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن