خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: پسرفت

1. Top | #1
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

پسرفت

سلام
      من از تابستون شروع کردم به مطالعه برای کنکور. اولها هم میانگین ام ۷۰۰۰ بود ولی از ۵ ابان رفتم روی ۶۴۰۰ و این یکی هم ۶۵۴۰
      نمیدونم چرا اینطوری شدم. وضعیت مطالعه ام خوبه. تقریبا روزی صدتا اختصاصی میزنم
      من اکثر رتبه زیر ۱۰۰ ها رو که دیدم هیچ تراز زیر ۷۰۰۰ یی نداشتن
      نمیدونم اشکالم کجاست؟
      screenshot_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B7%DB%B1%DB%B1%DB%B2%DB%B4-%DB%B1%DB%B6%DB%B0%DB%B7%DB%B1%DB%B1_1.jpg

2. Top | #2
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اینم کارنامه این آزمونمه
      فیزیک رو از گاج میزنم ولی درصد ام ازش راضی نیستم
      screenshot_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B7%DB%B1%DB%B1%DB%B2%DB%B4-%DB%B1%DB%B7%DB%B5%DB%B7%DB%B0%DB%B4_1.jpg

3. Top | #3
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      http://www.kanoon.ir/Article/186516/...-نمی-کنم

چرا پیام قبلیم پاک شد :/

4. Top | #4
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mamad_6xlarge نمایش پست ها
      http://www.kanoon.ir/Article/186516/...-نمی-کنم

چرا پیام قبلیم پاک شد :/
      ممنون
      فیزیک گاج خوبه؟
      من دوتا کتاب تاحالا برای فیزیک عوض کردم...

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ActionSpider نمایش پست ها
      اینم کارنامه این آزمونمه
      فیزیک رو از گاج میزنم ولی درصد ام ازش راضی نیستم
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Screenshot_۲۰۱۷۱۱۲۴-۱۷۵۷۰۴_1.jpg
مشاهده: 92
حجم: 114.8 کیلو بایت
      تو اختصاصیات 2تا شیمیت + فیزیک پایت ضعیفه. من نور رو هنوز نرسیدم (فیزیک3 میزنم) اما تنها چیزی که میتونم بگم اینه که عمق ببخش به خوندنت.
      معارف 50؟؟؟؟ پیشنهاد میکنم این درسو بیشتر هفته دوم بخونی (هفته اول تفننی ازدرسای قبل + پیام آیات مرور کن)
      ادبیات قرابت و آرایه و زبان فارسی توی برنامت باشه. لغات هم همینطور. توی آرایه صورت تستو بخون سریع ببین میتونی زیر 30ثانیه حل کنی یا نه(معمولا از صورتش قابل تشخیصه) اگر نشد بذار برای بعد.

اگر میشه منم از شما توصیه میخوام. اول اینکه دیفرانسیل چطور همچین فصل مضخرفی رو 70 زدی؟ دوم اینکه هندسه پایه ارزش زمانی رو که گذاشتی داشت؟ چطورن سطح سوالاتش نسبت به تمرینی که کردی؟

6. Top | #6
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pHysicist نمایش پست ها
      تو اختصاصیات 2تا شیمیت + فیزیک پایت ضعیفه. من نور رو هنوز نرسیدم (فیزیک3 میزنم) اما تنها چیزی که میتونم بگم اینه که عمق ببخش به خوندنت.
      معارف 50؟؟؟؟ پیشنهاد میکنم این درسو بیشتر هفته دوم بخونی (هفته اول تفننی ازدرسای قبل + پیام آیات مرور کن)
      ادبیات قرابت و آرایه و زبان فارسی توی برنامت باشه. لغات هم همینطور. توی آرایه صورت تستو بخون سریع ببین میتونی زیر 30ثانیه حل کنی یا نه(معمولا از صورتش قابل تشخیصه) اگر نشد بذار برای بعد.

اگر میشه منم از شما توصیه میخوام. اول اینکه دیفرانسیل چطور همچین فصل مضخرفی رو 70 زدی؟ دوم اینکه هندسه پایه ارزش زمانی رو که گذاشتی داشت؟ چطورن سطح سوالاتش نسبت به تمرینی که کردی؟
      سلام
      ممنون
      شیمی رو مسائل اش رو تقریبا هیچی نزدم وگرنه بهتر میشد
      فیزیک ۱ رو از ازل باهاش مشکل دارم. یکی فیزیک ۱ یکی شیمی ۲ اینا رو هرچی میخونم بالای ۴۰ نمیتونم بزنم
      عمومی ها رو پنجشنبه قبل آزمون خوندم

دیفرانسیل تقریبا بیشتر سوالات اش حد بودن منم حد و مشتق رو تقریبا تابستون خوندم.. یکی دو سوال آخرش یکمی زمخت بودن که به نظرم باید بیخیالش میشدیم. خودمم اونا رو نزدم
      هندسه پایه ها به نظرم سخت بودن و اینکه تعدادشون ۲۰ تا بود بیشتر گند میزد توی درصد ریاضی..

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن