خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

دانشجویان میکروبیولوژی

سلام ببخشید میخواستم از دانشجویان میکروبیولوژی و کسایی که اطلاعات دارن راجع به این رشته بپرسم. رشته جذابی هست؟ بازارکارش چطوره؟ ممنون.

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فقط اسمش قشنگه
      اینده کاری که والا چه عرض کنم شاید اگه دکترا گرفتید
      مسلما کسی تلاش کنه تو هر رشته ای بجایی میرسه اما بنظرم حساب باز کردن رو رشته هایی که امتحانشونو پس دادن بهتره مثلا گرایش وزرات بهداشت حداقل 2سال طرح واسه لیسانس دارن که از هیچی بهتره و اینکه اینده اصلا قابل پیش بینی نیست شاید اتفاقی افتاد که نتونید تا مقاطع بالا تحصیل کنید پس چیزی بخونید که همون لیسانس هم اندک امیدی بکار باشه که واسه میکروب زیاد نیست

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط asie67 نمایش پست ها
      فقط اسمش قشنگه
      اینده کاری که والا چه عرض کنم شاید اگه دکترا گرفتید
      مسلما کسی تلاش کنه تو هر رشته ای بجایی میرسه اما بنظرم حساب باز کردن رو رشته هایی که امتحانشونو پس دادن بهتره مثلا گرایش وزرات بهداشت حداقل 2سال طرح واسه لیسانس دارن که از هیچی بهتره و اینکه اینده اصلا قابل پیش بینی نیست شاید اتفاقی افتاد که نتونید تا مقاطع بالا تحصیل کنید پس چیزی بخونید که همون لیسانس هم اندک امیدی بکار باشه که واسه میکروب زیاد نیست

یعنی باید از لیسانس بالاتر بخونیم که کار گیر بیاد؟
      با همون لیسانس تو ازمایشگاه شخصی نمیشه کار کرد؟
      درمورد زیست شناسی جانوری و زیست شناسی سلولی مولکولی هم اگه بگین ممنون میشم.

4. Top | #4
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Samariii نمایش پست ها
      یعنی باید از لیسانس بالاتر بخونیم که کار گیر بیاد؟
      با همون لیسانس تو ازمایشگاه شخصی نمیشه کار کرد؟
      درمورد زیست شناسی جانوری و زیست شناسی سلولی مولکولی هم اگه بگین ممنون میشم.
      ببین نمیخوام ناامیدت کنم
      ولی دختر عموم اردشو یونی تهران خوند الان بیکاره البته تو این مورد پارتی هم خیلی تاثیر داره فعال بودن و هرچی ولی خب به یک نفر دونفر نیست بازم تحقیق کن -_-

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن