خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 23
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

تایم گرفتن سر جلسه آزمون و کنکور اصلی

سلام دوستان، راستش من تا امروز همیشه چه سر کنکور چه سر آزمونا ازین تکنیک زمانای نقصانی و ضرب در منها و اینجور چیزا استفاده میکردم ، و همیشه هم از کمبود وقت گله داشتم، مثلا واسه عمومیا نه تنها توی سوالات وقت کم میاوردم بلکه بیشتر وقتا درک مطلبای زبان و عربی رو اصلا نمیرسیدم، فوق فوقش یکدونه درک مطلب زبان اونم نصفه و نیمه، ولی آزمون امروز گفتم بذار ی امتحانی بکنیم بدون زمان گرفتن سوالارو حل کنم...نتیجه ی کار شگفت انگیز بود، ینی سوالارو با تمرکز و تسلط بیشتری جواب دادم ، درک مطلبا و حتی سوالات مفهوم عربی رو هم به خوبی جواب دادم و حتی یک ربع هم وقت اضافه اوردم...حالا میخواستم از دوستان کار درست و باتجربه بپرسم این کار اصولا درسته؟ ینی من همیشه دیگه همینکارو کنم؟ یا بازم برم سراغ تکنیکای مدیریت زمان؟ و اصلا کسی شرایط مشابه من رو داشته؟ ممنونم

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بچه ها کسی نبود مثل من باشه؟ خیلی گیج شدم سر این موضوع

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      Up

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .khosro. نمایش پست ها
      سلام
      ببین وقتی خودت رو محدود میکنی همین میشه دیگه.
      من هم مثل شما اینجوری بودم (ضربدر منفی. نقصانی و...) ولی نتیجه؟ هیچی.
      تا اینکه با یه تکنیکی به اسم مدیریت آزمون آشنا شدم. تو کانال افشار هست ویس هاش
      شما روز قبل آزمون یه دفترچه آزمون مشابه امسال که سال قبل برگزار شده رو میگیری(تو همین سایت کنکور یا کانال علم روز)
      در مرحله بعد برای هر درس میای استراتژی حل می ریزی. یعنی چی؟ فرضا اگه ادبیات 20 سوال داره و من عادی میتونم تو زمانش (فرضا) 12 تا جواب بدم میام و تیپ سوالی رو انتخاب میکنم. یا توی هر درس دیگه ای.
      اینجوری با یک پیش زمینه ذهنی از آزمون میریم سر جلسه.
      البته تو این روش بازم باید از ضربدر منفی استفاده بشه. چرا؟ چون اگه وقت زیاد آوردیم بریم سوال های بیشتری حل کنیم.

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بدون زمان گرفتن یعنی بدون نگاه کردن به ساعت تونستی بهتر جواب بدی ؟؟
      من که بدون ساعت کلا رشته کار از دستم میره و اصلا نمی تونم تمرکز کنم.

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان، راستش من تا امروز همیشه چه سر کنکور چه سر آزمونا ازین تکنیک زمانای نقصانی و ضرب در منها و اینجور چیزا استفاده میکردم ، و همیشه هم از کمبود وقت گله داشتم، مثلا واسه عمومیا نه تنها توی سوالات وقت کم میاوردم بلکه بیشتر وقتا درک مطلبای زبان و عربی رو اصلا نمیرسیدم، فوق فوقش یکدونه درک مطلب زبان اونم نصفه و نیمه، ولی آزمون امروز گفتم بذار ی امتحانی بکنیم بدون زمان گرفتن سوالارو حل کنم...نتیجه ی کار شگفت انگیز بود، ینی سوالارو با تمرکز و تسلط بیشتری جواب دادم ، درک مطلبا و حتی سوالات مفهوم عربی رو هم به خوبی جواب دادم و حتی یک ربع هم وقت اضافه اوردم...حالا میخواستم از دوستان کار درست و باتجربه بپرسم این کار اصولا درسته؟ ینی من همیشه دیگه همینکارو کنم؟ یا بازم برم سراغ تکنیکای مدیریت زمان؟ و اصلا کسی شرایط مشابه من رو داشته؟ ممنونم
      چجوری این همه وقت اضافه آوردی

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      برادر مطمینی تکنیک ضربدر منفی رو درست اجرا گردی ؟؟؟
      و خدایی که در این نزدیکی ...

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام شاید اون ازمون سوالات عمومیش راحت تر از دفعه های قبل بوده و باعث شده در اخر تایم زیادی براتون باقی بمونه اما کلا از نظرم اینکار. برای کنکور ریسکه چون سوالا نسبت به ازمون های ازمایشی مقداری رویکرد جدید داره و اگر مدیریت زمان نباشه و چون ازمون اصلی هم هست ممکنه روی یه درس بیش از حد زمان بزارید و به درسای دیگه نرسید و این. خیلی تاثیر بد داره این ازمونا برای اینه که شما تمرین کنید ممکنه یه جای کارو اشتباه انجام میدید که برعکس نتیجه داده اوایلش برای منم اینکارا سخت بود اما با چندبار تمرین کردن اصولی راه افتادم و تو کنکورم برای عمومی 15 دقیقه زمان اضافی اوردم فقط تمرین میخواد کلا هرچقدر هم مسلط تر و تست بیشتر زده باشید انجام اینکارا راحت تره

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pasteur نمایش پست ها
      بدون زمان گرفتن یعنی بدون نگاه کردن به ساعت تونستی بهتر جواب بدی ؟؟
      من که بدون ساعت کلا رشته کار از دستم میره و اصلا نمی تونم تمرکز کنم.
      آره اصلا به ساعت نگا نکردم بعد که داشتم ریدینگ آخریو جواب میدادم، مراقبه گفت یک ربع مونده، اونجا فهمیدم، ولی من وقتی به ساعت نگا میکنم رشته کار از دستم در میره، همش یا شل میشم یا استرس میگیرم
      ویرایش توسط .khosro. : 06 آذر 1396 در ساعت 02:21

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط D.A.A نمایش پست ها
      برادر مطمینی تکنیک ضربدر منفی رو درست اجرا گردی ؟؟؟
      مشکل خودمم همینه دیگه داداش دقیقا نمدونم درست انجام دادم یا نه تکنیکارو

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط farzaneh2020 نمایش پست ها
      سلام شاید اون ازمون سوالات عمومیش راحت تر از دفعه های قبل بوده و باعث شده در اخر تایم زیادی براتون باقی بمونه اما کلا از نظرم اینکار. برای کنکور ریسکه چون سوالا نسبت به ازمون های ازمایشی مقداری رویکرد جدید داره و اگر مدیریت زمان نباشه و چون ازمون اصلی هم هست ممکنه روی یه درس بیش از حد زمان بزارید و به درسای دیگه نرسید و این. خیلی تاثیر بد داره این ازمونا برای اینه که شما تمرین کنید ممکنه یه جای کارو اشتباه انجام میدید که برعکس نتیجه داده اوایلش برای منم اینکارا سخت بود اما با چندبار تمرین کردن اصولی راه افتادم و تو کنکورم برای عمومی 15 دقیقه زمان اضافی اوردم فقط تمرین میخواد کلا هرچقدر هم مسلط تر و تست بیشتر زده باشید انجام اینکارا راحت تره
      نمیدونم...اگه نتیجه قطعی نگرفتم ازین تاپیک، ی بار دیگه هم امتحان میکنم که ببینم بخاطر سوالا بوده یا نه...البته تو زبان ریدینگ دومیش سنگین بود، چون ریدینگای کنکور زیاد حل کردم میشناسم سوالارو، ولی درباره باقی درسا نظری ندارم

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kia77 نمایش پست ها
      سلام
      ببین وقتی خودت رو محدود میکنی همین میشه دیگه.
      من هم مثل شما اینجوری بودم (ضربدر منفی. نقصانی و...) ولی نتیجه؟ هیچی.
      تا اینکه با یه تکنیکی به اسم مدیریت آزمون آشنا شدم. تو کانال افشار هست ویس هاش
      شما روز قبل آزمون یه دفترچه آزمون مشابه امسال که سال قبل برگزار شده رو میگیری(تو همین سایت کنکور یا کانال علم روز)
      در مرحله بعد برای هر درس میای استراتژی حل می ریزی. یعنی چی؟ فرضا اگه ادبیات 20 سوال داره و من عادی میتونم تو زمانش (فرضا) 12 تا جواب بدم میام و تیپ سوالی رو انتخاب میکنم. یا توی هر درس دیگه ای.
      اینجوری با یک پیش زمینه ذهنی از آزمون میریم سر جلسه.
      البته تو این روش بازم باید از ضربدر منفی استفاده بشه. چرا؟ چون اگه وقت زیاد آوردیم بریم سوال های بیشتری حل کنیم.
      داداش سه چهار بار خوندم، ولی دقیقا نفهمیدم منظورتو...ینی چی تیپ سوالی انتخاب کنم؟ و نظرت درباره این تکنیک زمان های نقصانی چیه؟

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zahed. نمایش پست ها
      چجوری این همه وقت اضافه آوردی
      گفتم دیگه...بدون نگا کردن به ساعت از سوال 1 شروع کردم تا آخرین سوال همینجوری مثل بولدزر پیش رفتم ، بعد که تموم شد مراقبه داد زد یک ربع دیگه وقت عمومی مونده...

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      مشکل خودمم همینه دیگه داداش دقیقا نمدونم درست انجام دادم یا نه تکنیکارو
      داداش سر جلسه کنکور با هیچ جا قابل قیاس نیست کافیه فقط یه لحظه مغزت به هم بریزه فقط یه لحظه بقیش به طور اتومات خراب میشه . اون وقت میشی مثل من که با میانگین تراز ۷۰۰۰ شدم ۳۰۰۰ منطق ۲ . مطمین ترین راه تکنیک ضربدر منفیه به طور صحیح . اگه نمی دونی که داری به طور صحیح اجرا میکنی یا نه یه مقاله هست تو کانون اون قشنگ توضیح داده
      و خدایی که در این نزدیکی ...

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط D.A.A نمایش پست ها
      داداش سر جلسه کنکور با هیچ جا قابل قیاس نیست کافیه فقط یه لحظه مغزت به هم بریزه فقط یه لحظه بقیش به طور اتومات خراب میشه . اون وقت میشی مثل من که با میانگین تراز ۷۰۰۰ شدم ۳۰۰۰ منطق ۲ . مطمین ترین راه تکنیک ضربدر منفیه به طور صحیح . اگه نمی دونی که داری به طور صحیح اجرا میکنی یا نه یه مقاله هست تو کانون اون قشنگ توضیح داده
      داداش تجربه کنکور رو دارم، فارغ التحصیلم من، اون مقاله رو هم خوندمش از رو همون این تکنیک رو اجرا کردم...میدونی من وقتی به ساعت نگا میکنم به هم میریزم، ینی میبینم تایم زیاد مونده شل میشم واسه باقی سوالا، اگرم کم مونده باشه حسابی استرس میگیرم، میگم نظرت چیه ی کار ترکیبی کنم...ینی ضربدر منفی رو اجرا کنم ولی زمان های نقصانی رو نه

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن