خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 23 از 23
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .khosro. نمایش پست ها
      داداش تجربه کنکور رو دارم، فارغ التحصیلم من، اون مقاله رو هم خوندمش از رو همون این تکنیک رو اجرا کردم...میدونی من وقتی به ساعت نگا میکنم به هم میریزم، ینی میبینم تایم زیاد مونده شل میشم واسه باقی سوالا، اگرم کم مونده باشه حسابی استرس میگیرم، میگم نظرت چیه ی کار ترکیبی کنم...ینی ضربدر منفی رو اجرا کنم ولی زمان های نقصانی رو نه
      بهترین کار همینه . شخصی سازی کن واس خودت این تکنیکو . ولی حتما ضربدر منفی رو اجرا کن موفق باشی
      و خدایی که در این نزدیکی ...

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط D.A.A نمایش پست ها
      بهترین کار همینه . شخصی سازی کن واس خودت این تکنیکو . ولی حتما ضربدر منفی رو اجرا کن موفق باشی
      ممنونم شما هم همینطور دوست عزیز...ی چیزایی دارم تو ذهنم، اگه از آشفتگی دربیاد ی روش شخصی خفن فکنم بتونم بچینم و اجراش کنم تا یکی دو ماه دیگه

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      ممنونم شما هم همینطور دوست عزیز...ی چیزایی دارم تو ذهنم، اگه از آشفتگی دربیاد ی روش شخصی خفن فکنم بتونم بچینم و اجراش کنم تا یکی دو ماه دیگه
      آزمون دادن واس همینه تو طول سال .
      و خدایی که در این نزدیکی ...

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      داداش سه چهار بار خوندم، ولی دقیقا نفهمیدم منظورتو...ینی چی تیپ سوالی انتخاب کنم؟ و نظرت درباره این تکنیک زمان های نقصانی چیه؟
      مثلا توی فصل حرکت شناسی ما برای محور x چند تا تیپ سوالی داریم: یکی حرکت در چند لحظه آخر. یکی چند لحظه اول. یا مثلا سبقت گرفتن که در مسائل پیچیده تر سبقت دو قطار. یا مسائل سرعت و شتاب نسبی. هر کدوم از اینها یه تیپ سوالی میشه.
      در مورد زمان نقصانی زمانی خوبه که اول ضربدر منفی رو بلد باشیم و مهارت مدیریت زمان رو توی تست زمان دار تو خونه تمرین کرده باشیم.

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kia77 نمایش پست ها
      مثلا توی فصل حرکت شناسی ما برای محور x چند تا تیپ سوالی داریم: یکی حرکت در چند لحظه آخر. یکی چند لحظه اول. یا مثلا سبقت گرفتن که در مسائل پیچیده تر سبقت دو قطار. یا مسائل سرعت و شتاب نسبی. هر کدوم از اینها یه تیپ سوالی میشه.
      در مورد زمان نقصانی زمانی خوبه که اول ضربدر منفی رو بلد باشیم و مهارت مدیریت زمان رو توی تست زمان دار تو خونه تمرین کرده باشیم.
      آهان مرسی...با این زمانای نقصانی کلا حال نمیکنم بهم میریزه ذهنمو...نظرت چیه همون زمان دفترچه رو واسه هر درس در نظر بگیرم؟

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آهان مرسی...با این زمانای نقصانی کلا حال نمیکنم بهم میریزه ذهنمو...نظرت چیه همون زمان دفترچه رو واسه هر درس در نظر بگیرم؟
      ممکنه برای بعضی درس ها مثل زیست یا شیمی یا ادبیات که زمانشون نسبت به سطح سوالها کمه شاید تو عمومی از درسی که قویتری و تو اختصاصی از وقت زمین استفاده کنی. (البته اگه دندون هدفت هست)

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kia77 نمایش پست ها
      ممکنه برای بعضی درس ها مثل زیست یا شیمی یا ادبیات که زمانشون نسبت به سطح سوالها کمه شاید تو عمومی از درسی که قویتری و تو اختصاصی از وقت زمین استفاده کنی. (البته اگه دندون هدفت هست)
      ادبیات که مشکلی ندارم، توی اختصاصیا فکنم به مشکل بخورم که الیته خیلیم غیر طبیعی نیس، کلی مصاحبه تک رقمیا رو دیدم که گفتن زمان کم اوردیم مثلا توی شیمی یا فیزیک...

در کل ببین من با همین فرمون پیش برم عمومی فکر نکنم به مشکل بخورم، واسه تخصصیا هم طبق دفترچه میرم، وقت زمین هم میذارم واسه سوالای سختی که بار اول جواب ندادم...این کار چطوره؟

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ادبیات که مشکلی ندارم، توی اختصاصیا فکنم به مشکل بخورم که الیته خیلیم غیر طبیعی نیس، کلی مصاحبه تک رقمیا رو دیدم که گفتن زمان کم اوردیم مثلا توی شیمی یا فیزیک...

در کل ببین من با همین فرمون پیش برم عمومی فکر نکنم به مشکل بخورم، واسه تخصصیا هم طبق دفترچه میرم، وقت زمین هم میذارم واسه سوالای سختی که بار اول جواب ندادم...این کار چطوره؟
      کار خوبیه

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن