خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45
    نمایش نتایج: از 61 به 65 از 65
    1. Top | #61
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sirvan.1392 نمایش پست ها

این نفع برای 1 استان و ظلم برای 30 استان دیگه است.
      ( پس ماهم باید بشینیم دعا کنیم که زلزله بیاد تا سهیمه بگیریم) !
      طرز تفکر رو نگاه کن! اگه میخوای برا اومدن زلزله دعا کنی حداقل به فکر بقیه مردم شهرت باش که قراره توی این زلزله کل زندگی که توی 40 سال جمع کردن رو از دست بدن، اعضای خانواده شون رو از دست بدن، از سرما و گرسنگی نتونن خوابشون ببره و ... فقط بخاطر اینکه آخر کار 5نفر سهمیه به استان یا شهرت اضافه بشه توی این شرایط زنده موندن هم مشکله چه برسه به درس خوندن

چرا به سهمیه خانواده های اعضای هیئت علمی و اونایی که باباشون جبهه بوده و الان سالم و سلامت خونه هستن گیر نمیدی؟
      طرف باباش استاد دانشگاس ماهی 10 تومن درآمدشه اوضاع مادی و معنوی همه جوره براش ردیفه بازم بهش سهمیه دادن!! ظلم از این آشکار تر؟ فقط به این بهونه که پدران اینا دارن به مملکت خدمت میکنن! خدمت میکنن ماهی 10 میلیون هم پولشو میگیرن مجانی که تدریس نمیکنن توی دانشگاه ها؟
      اگه اینطوریه پس بابای منم که 30-40 سال توی کارخونه های همین مملکت کارگری کرد کارهاش خدمت به اقتصادِ مملکت محسوب میشه و باید سهمیه بدن، الان 80 سالشه و من باید بجای اینکه فکرم روی درس هام متمرکز باشه باید به فکر دوا و دکتر و خرج و بیماریش باشم

تارس
      : "
      قانون سوم نیوتون میگه: برای اینکه بخوای به چیزی برسی، باید از یه چیز دیگه دل بکنی ... "

Interstellar 2014 - Director: Christopher Nolan

2. Top | #62
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      لایک
      به خوبی ات چنگ بزن

3. Top | #63
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir22 نمایش پست ها
      سهمیه فایده ی چندانی نداره
      کاش دو سه هفته کنکور رو عقب مینداختن
      من خودم کرمانشاهیم تا بهمن نتونستم اونطور که باید
      بخوونم
      زمان خیلی مهمتره تا سهمیه ، چون کنکور طوری هستش
      که باید با خیلی خوب بخوونی،یا اصلا نخوونی
      کسی که متوسط باشه سهمیه هم کمکی بهش نمیکنه
      اگه عقب بیفت خوب بقیه هم بیشتر می خونن
      حواست باشه سهمیه زلزله زده ها به جای 2 سال 4 سال طرح داره
      موفق باشی

4. Top | #64
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط HossEin_v نمایش پست ها
      طرز تفکر رو نگاه کن! اگه میخوای برا اومدن زلزله دعا کنی حداقل به فکر بقیه مردم شهرت باش که قراره توی این زلزله کل زندگی که توی 40 سال جمع کردن رو از دست بدن، اعضای خانواده شون رو از دست بدن، از سرما و گرسنگی نتونن خوابشون ببره و ... فقط بخاطر اینکه آخر کار 5نفر سهمیه به استان یا شهرت اضافه بشه توی این شرایط زنده موندن هم مشکله چه برسه به درس خوندن

چرا به سهمیه خانواده های اعضای هیئت علمی و اونایی که باباشون جبهه بوده و الان سالم و سلامت خونه هستن گیر نمیدی؟
      طرف باباش استاد دانشگاس ماهی 10 تومن درآمدشه اوضاع مادی و معنوی همه جوره براش ردیفه بازم بهش سهمیه دادن!! ظلم از این آشکار تر؟ فقط به این بهونه که پدران اینا دارن به مملکت خدمت میکنن! خدمت میکنن ماهی 10 میلیون هم پولشو میگیرن مجانی که تدریس نمیکنن توی دانشگاه ها؟
      اگه اینطوریه پس بابای منم که 30-40 سال توی کارخونه های همین مملکت کارگری کرد کارهاش خدمت به اقتصادِ مملکت محسوب میشه و باید سهمیه بدن، الان 80 سالشه و من باید بجای اینکه فکرم روی درس هام متمرکز باشه باید به فکر دوا و دکتر و خرج و بیماریش باشم
      حالا اون یه چیزی گفت
      حرف چند ماه پیش رو میاری بالا برای چی؟
      اون هم مثل من و تو انسانه منتها فشار کنکور و اطرفیان باعث میشه گاهی حرفی غیر انسانی طور زده بشه

5. Top | #65
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alirh نمایش پست ها
      حرف چند ماه پیش رو میاری بالا برای چی؟
      اون هم مثل من و تو انسانه منتها فشار کنکور و اطرفیان باعث میشه گاهی حرفی غیر انسانی طور زده بشه
      حرف چند ماه پیش رو بالا میارم که شما بیای منو دستگیر کنی! یجوری میگی انگار من مجرمم و میخوای ازم اعتراف بکشی
      من الان این تاپیک رو دیدم، اگه همون چند ماه پیش میدیدم باز هم همین جواب رو میدادم! دیدم بچه ها تاپیک رو آپ کردن گفتم بذار بخونم ببینم بحث سر چیه ...

ضمناً قسمت دوم حرفت خیلی به دلم نشست

تارس
      : "
      قانون سوم نیوتون میگه: برای اینکه بخوای به چیزی برسی، باید از یه چیز دیگه دل بکنی ... "

Interstellar 2014 - Director: Christopher Nolan

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن