خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 65
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ولی انصافا دیگه به این شدت هم بد نیست که شما دارید میگید اگه اونجوری که اون دوستمون بالا گفته باشه خیلی هم کار درستیه خوب بلاخره باسه امسال که فرصت نیس مینونه کمکشون باشه الان خیلیا کتاباشونو از دست دادن حالا حالا ها کلاساشون شروع نمیشه خونشون نابود شده چادراشون با بارون خیس شده چه برسه که اتاقی باشه که درس بخونن شرایط روحیشون داغونه الان بیشتر تو عزا هستن تا به فکر کنکور باشن تو همین انجمن افرادی هستن که تاپیک میزارن که وای ناامید شدمو و چمیدونم سروصدا زیاده هوا مساعد نیست داداشم شلوغ میکنه .معلم دینیمون خوب نیست.چند وقت پیش بحث بود که طرف میگفت چون هوا سرد شده من نمیتونم پنکه روشن کنم پنکه هم روشن نکنم سروصدا زیاد میشه تو اتاقماینو نگفتم که بگم این سهمیه خیلی به حقه گفتم که دیگه اینقدر هم بی انصاف نباشین مطمعن باشید این سهمیه همچینن بهتون اسیب نمیزنه که سهمیه ایثارگران میزنه

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      این همه سهمیه هست بعد شما به زلزله زده ها گیر دادین ..این بیچاره ها حقشونه..مطمئن باشید سهمیه شون خیلی محدوده ..۳ یا ۴ نفر مثلا پزشکی و دندون و .. بهشون میدن ..و مثل سهمیه جانبازا و ... نیست ..در ضمن من کرمانشاهی نیستم ‌و هیچ دخلی به کرمانشاه ندارم،فقط یه هموطنم

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من خودم بچه سرپل ذهابم, یه شهری که یه عمر زخم جنگ روی بدنش بود و اثراتش از در و دیوار می بارید الان حتی اصلاً غیرقابل سکونته. ولی عذر می خوام واقعاً، شما چشمتون افتاده فقط به ما؟
      اول این که احتمالاً این سهمیه زپرتی رو سرپل ذهاب, ثلاث و ازگله می گیرن که ته تهش 120 نفر دانش آموز داشته باشن
      دوماً این سهمیه به صورت درصدی نیست که روی نمره علمی تاثیر بذاره. برای دانشگاه خود استان زلزله زده یه تعدادی بیشتر (یک نفر )جذب می کنن که زلزله زده ها با هم سر اون رقابت می کنن.
      ثالثاً؛ دوستان عزیز، برای زلزله هریس، برای هر رشته پزشکی و پیراپزشکی (دختر و پسر) فقط یه نفر سهمیه برای دانشگاه همون استان در نظر گرفتن. به نظرتون واقعاً میشه به این سهمیه به عنوان یه مسئله بغرنج برای دانش آموزای سایر مناطق فکر کرد؟
      ایرادی هم البته به دوستان نیست ( که البته همه مردم این شهر ها دوامشون رو مدیون امثال شما و مردونگی هاتون هستن) ایراد از سازمان سنجشه، به جای این که بیاد مدارس رو یه طوری جمع و جور کنن که دوباره سر پا بشن، میان با این سهمیه ما و شما را گول می زنن. غافل از این که این واقعاً یه بازی الکی که اونا راه انداختن
      در جواب اون دوستی که گفت دعا کنیم برای ما هم زلزله بیاد؛ رفیق؛ من بعد از اون زلزله 7.3 ریشتری لعنتی فقط دارم دعا می کنم اینجور زلزله ای برای تهران و سایر شهرها پیش نیاد. چون چیزهایی رو به چشم دیدم که کابوسش تا سالیان سال مثل پتک روی سر مردم این شهرهاست. اگر بدونید اون لحظات چه اتفاقاتی جلوی چشمتون می افته و کرور کرور رفیق و همشهری جلوی چشمت داغون میشن این حرف رو نمی زدین
      یه نکته دیگه؛ کنکور یه رقابته؛ کاری ندارم. شهر من تخریب شده. اما چیکار کنم؟ تنهایی بشینم شهر رو بسازم؟ یک سال فقط بشینم غصه بخورم که چرا اینجور شد؟ اتفاقی بود که افتاده. یه عادت دارم به گذشته نگاه می کنم الان رو می بینیم و آینده رو؛ وضعیت فعلی میگه باید بیشتر تلاش کرد وگرنه ریشترهای بیشتری روی انسان خراب میشه. برای خودم نگران نیستم. برای بقیه هم سن و سال های خودم ناراحتم که داغ بیشتری دیدن و سرپناه دیگه ای اصلاً ندارن. سهمیه حق اوناست. برای من سرابه! ولی بازم؛ توکل به خدا..........
      ویرایش توسط LORD KORD : 03 آذر 1396 در ساعت 00:46

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      قربان شما؛ لطف هاتون توی این مدت شامل حال مردم شد

5. Top | #20
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      پس کجان اون حرفای قشنگتون؟
      کرمانشاه نلرزید قلبه ایران لرزید؟
      کجاس تب کردناتون؟
      الان که پای سهمیه اومد وسط برای کنکور دیگه...؟: )))))
      میدونید خیلیا قشنگ حرف میزن؟= )

زندگی؟
      مث پانتومیمه!
      حرفه دلتو ب زبون بیاری باختی..
      <&>
      ب ما نمیرسی سعی نکن داش
      ریتمو عوض کن قر بده باش

6. Top | #21
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      تعداد پس لرزه های کرمانشاه رسیده بالای700تا
      که بالای500توی جهان بی سابقه بوده
      خودتُ جای بچه کنکوری ای که تو چادره و همونجا هم امنیت نداره هر لحظه با 4 ریشتر تکون میخورن بزار
      ببین وجدانا وجدانا وجدانا حقه با تُ مساوی باشه؟
      کسی که همه کتاباش و خونه زندگیش زیره آوار مونده
      کسی که داغه عزیزش نمیزاره آب و نون بخوره چه برسه درس بخونه
      جاش گذاشتی خودتُ؟
      حالا خودتُ وجدانت!: )))

زندگی؟
      مث پانتومیمه!
      <&>
      ب ما نمیرسی سعی نکن داش
      ریتمو عوض کن قر بده باش

7. Top | #22
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      بی حاشیه درستونو بخونین رفقا
      هرچی بخواد بشه میشه!
      شما تعیین کننده نرخ نیستین!
      حقم که میدونید به حق دار میرسه!
      پ چی؟
      بقیه رو بیخی خودتو بچسب مشتی که سره جلسه کنکور توییو چن تا ورق: )))
      و اون بالایی ک حواسش به همه چی هس پ تو خیالت تخته چن لایه

زندگی؟
      مث پانتومیمه!
      <&>
      ب ما نمیرسی سعی نکن داش
      ریتمو عوض کن قر بده باش

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      این سهمیه بی انصافی که نیست هیچ, تاثیر چندانی هم برای قبولی بقیه نمیذاره. یعنی قبولی ها خراب نمیشه. این یکی رو بیخیال شین
      همه چی آرومه, من چقدر خوشحالم!

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نه بابا فکر میکنم سهمیه زلزله زدگان برای گروه پزشکی به 5نفرم نرسه

10. Top | #25
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تاثیر این سهمیه خیلی کمه و بحث کردن بی فایده اماتوجیه بعضی ها اشتباه است
      اگه اینجوری هر کی سال کنکورعزیزش رو از دست میده باید بهش سهمیه بدیم
      بچه های شهر های مرزی هم امنیت کمتری نسبت به شهر های دیگه دارن به اونا هم باید سهمیه داد
      بچه های سر چهار راه ها و خیابونها حتی چادر هم ندارن که توش بخوابن به اونا هم باید سهیمه داد
      و.هزار چیز دیگه
      ذات ایجاد سهمیه اشتباه است

11. Top | #26
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ای بابا گیر دادین به سهمیه ها دوباره؟ خیلی از همین آدمایی که گیر دادن به این موضوعو میگن جای مارو میگیرید، اصلا جایی ندارن که جا شون بخواد گرفته بشه. یارو با تراز 5000 میاد میگه جای منو گرفتن سهمیه ای ها. آخه تو اصلا جایی داری توی پزشکی؟ ایندفعه هم گیر دادن به زلزله زده های بیچاره. مطمئن باش تو اگر ترازت به پزشکی بخوره، کسی نمیتونه جاتو بگیره الکی حرص نخور. کسایی که زلزله زده هستن اصلا الان نمیتونن به درس خوندن حتی فکر کنن اونوقت تو توی خونت نشستی کنار شوفاژ میگی همه باید یکسان باشن توی کنکور؟ اون بیچاره ای که توی سرپل ذهاب داره تو سرما میلرزه مگه با تویی که توی خونه گرم و نرمت نشستی داری نطق میکنی یکسانه که توی کنکورم یکسان باشید؟

12. Top | #27
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      زلزله اینجارم یه تکونی داد قبوله؟ سهمیه دارم الان؟

واقعا به اینم سهمیه دادن؟

هر سال قبولی عادی ها سختتر میشه

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط LORD KORD نمایش پست ها
      من خودم بچه سرپل ذهابم, یه شهری که یه عمر زخم جنگ روی بدنش بود و اثراتش از در و دیوار می بارید الان حتی اصلاً غیرقابل سکونته. ولی عذر می خوام واقعاً، شما چشمتون افتاده فقط به ما؟
      اول این که احتمالاً این سهمیه زپرتی رو سرپل ذهاب, ثلاث و ازگله می گیرن که ته تهش 120 نفر دانش آموز داشته باشن
      دوماً این سهمیه به صورت درصدی نیست که روی نمره علمی تاثیر بذاره. برای دانشگاه خود استان زلزله زده یه تعدادی بیشتر (یک نفر )جذب می کنن که زلزله زده ها با هم سر اون رقابت می کنن.
      ثالثاً؛ دوستان عزیز، برای زلزله هریس، برای هر رشته پزشکی و پیراپزشکی (دختر و پسر) فقط یه نفر سهمیه برای دانشگاه همون استان در نظر گرفتن. به نظرتون واقعاً میشه به این سهمیه به عنوان یه مسئله بغرنج برای دانش آموزای سایر مناطق فکر کرد؟
      ایرادی هم البته به دوستان نیست ( که البته همه مردم این شهر ها دوامشون رو مدیون امثال شما و مردونگی هاتون هستن) ایراد از سازمان سنجشه، به جای این که بیاد مدارس رو یه طوری جمع و جور کنن که دوباره سر پا بشن، میان با این سهمیه ما و شما را گول می زنن. غافل از این که این واقعاً یه بازی الکی که اونا راه انداختن
      در جواب اون دوستی که گفت دعا کنیم برای ما هم زلزله بیاد؛ رفیق؛ من بعد از اون زلزله 7.3 ریشتری لعنتی فقط دارم دعا می کنم اینجور زلزله ای برای تهران و سایر شهرها پیش نیاد. چون چیزهایی رو به چشم دیدم که کابوسش تا سالیان سال مثل پتک روی سر مردم این شهرهاست. اگر بدونید اون لحظات چه اتفاقاتی جلوی چشمتون می افته و کرور کرور رفیق و همشهری جلوی چشمت داغون میشن این حرف رو نمی زدین
      یه نکته دیگه؛ کنکور یه رقابته؛ کاری ندارم. شهر من تخریب شده. اما چیکار کنم؟ تنهایی بشینم شهر رو بسازم؟ یک سال فقط بشینم غصه بخورم که چرا اینجور شد؟ اتفاقی بود که افتاده. یه عادت دارم به گذشته نگاه می کنم الان رو می بینیم و آینده رو؛ وضعیت فعلی میگه باید بیشتر تلاش کرد وگرنه ریشترهای بیشتری روی انسان خراب میشه. برای خودم نگران نیستم. برای بقیه هم سن و سال های خودم ناراحتم که داغ بیشتری دیدن و سرپناه دیگه ای اصلاً ندارن. سهمیه حق اوناست. برای من سرابه! ولی بازم؛ توکل به خدا..........
      نمیدونم چی بگم والا خدابهتون صبر بده واقعا

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      حقشونه نوش جونشون
      الان در شرایط سختی به سر می برند امیدوارم تاثیر خوبی داشته باشه این سهمیه براشون
      NEVER...GIVE...UP

15. Top | #30
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من خودم لحظه زلزله تو کرمانشاه بودم بااینکه خود شهرش اسیب جدی. ندید اما خیلی بد بود چه برسه به افرادی که تو جاهایی مثل سرپل و ثلاث بودن و چه بسا چندین نفر از فامیلا و خونه هاشون رو از دست دادن و از بعد زلزله 7 بازهم شاهد پس لرزه هستیم و واقعا تو این شرایط درس خوندن اراده و روحیه زیادی میخواد و این سهمیه واقعا حق واقعیشونه تازه فکر نکنم تاثیر چندانی داشته باشه و اینکه بعضیا با یه سرو صدای کوچیک معترض میشن و میگن نمیتونیم درس بخونیم اما بچه های اونجا با این شرایط من میشناسم دوباره جدی شروع کردن و واقعا بی انصافیه به این سهمیه معترض شدن

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن