خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 44 از 44
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      کنکور نباید حذف بشه وگرنه تقلب و حق دیگران خوردن دو برابر میشه
      Who cares if one more light goes out in the sky of million stars...
      ویرایش توسط ancient.demon : 30 آبان 1396 در ساعت 15:37

2. Top | #32
      کاربر انجمن

Sharmande
      نمایش مشخصات
      اگر قرار به انحلال باشه،

سازمان خیانت و کمک به تروریست ها (حج و زیارت) در صدر و اولویت هست.

به خصوص بعد از اون همه اتفاقی که افتاده ... تجاوز به نوجوونامون، قتل حاجیامون و ...

اصلاً چی میشه اگر مردم ما نرن؟

به جاش برن کشور خودمونو بگردن !!!

به مردم خودمون کمک کنن.

قدیم که این سازمان نبود، مردم چه جوری می رفتن ؟
      پاینده باد ارتش

پاینده باد ایران

در راه تو کی ارزشی دارد این جان ما ؟؟؟

پاینده باد خاک ایران ما

http://forum.konkur.in/thread47457.html

3. Top | #33
      Mff
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگه به انحلال باید از بیخ منحل بشه .......خودتون تا تهش برید
      ویرایش توسط Mff : 30 آبان 1396 در ساعت 17:05

4. Top | #34
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      )))))
      فا*ینگ فِنتَستیک!

"
      سلام مهندس مسعودی هستم ختم دعا گرفتم برا منحل نشدن کنکور و سنجش توروخدا قطع کننده زنجیر نباش "

در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

5. Top | #35
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      همین الانشم با وجودکنکور خیلیم عدالت برقرارنیست ماشالاهرسال ظرفیتای پردیس خودگردانو هی زیادمیکنن وسراسری روهی کم میکنن!!!همین الانم پولداراحرف اولومیزنن کنکور فقط یه دریچه امیدخیلی کمرنگ ترواسه بعضی ازافرادی هست که پول کمتری دارن...

پ.ن: دوسال دیگه کاربه جایی میرسه که هرکس که پول داره میتونه پزشک بشه
      خدایا چیزی نمیبینم....!آینده پنهان است.اما آسوده ام چون تورا میبینم وتو همه چیز را....🌹🌹🌹

6. Top | #36
      Eve
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      همینو کم داشتیم فقط
      .Well, here I am
      ?What are your other two wishes

7. Top | #37
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ايشون خيلي زيبا در اينباره نوشتن ( حرفاي ي معلم فيزيك هس)

ما تصویب کردیم که کنکور حذف شود،
      چرا حذف نشد پدرسوخته؟

"یه زمانی هم ما تصویب کردیم این کنکور برداشته بشه منتها ساز و کارش در وزارت خانه ها سامان پیدا نکرد. شاید اگر آقای نهاوندیان بانی بشن و برن این مرکز سنجش رو " کـــلّـــــاً " منحل کنن این مشکل حل بشه!"

اشتباه نکنید! این حرف بالا را یک آدم عوام جامعه مثل من نزده. این حرف یکی از کار کشته ترین سیاستمداران این کشور است. در کشوری که فکر میکنند "واقعیت تلخی" به اسم کنکور با مصوبه مجلس برداشته میشود، سیاستمدار درجه 1 اش هم می‌آید و میگوید که با حذف سازمان سنجش قضیه حل می شود...
      گریه ... گریه ... گریه ...
      خنده ... خنده ... خنده ...

معلم های عزیز! بچه های عزیز! مشاورهای دوست داشتنی... متاسفانه تصمیمات کلان کشور برخی اوقات به همین خامی گرفته می‌شوند.

به من خرده نگیرید که حرف سیاسی میزنی... من حرف دل یک معلم را میزنم. امسال، یعنی سال 96 طبق مصوبه ی حضرات باید کُ-ن-ک-و-ر
      کُ-ن-فَ-یـَ-ک-و-ن
      میشد و دمش را میگذاشت روی کولش و میرفت.
      بی تربیت نرفت! اَی بی پدر!

بچه ها، معلم ها! دوست دارم گریه کنم از این خامگویی و خام رایی ها...
      امیدوارم این حرف به گوش آقای سیاستمدار برسد...
      به عنوان کسی که از بدو فارغ التحصیلی از مدرسه 15 سال است در فضای آموزش نفس کشیده ام، میگویم...
      میگویم که بشنوند
      میگویم که ثبت شود

کنکور، فرزند ناخلف عرضه و تقاضا ست

تا وقتی اوضاع صنعت و اقتصاد کشور این گونه فلج و فشل است
      تا وقتی تقاضا برای دانشگاه های خوب کشور به این گونه است، که سکوی پرتابی شود برای پرواز از اقتصاد افلیج به سمت بهشت موهوم
      تا وقتی اداره نظام سلامت کشور دست عده ای ست که نمیگذارند ظرفیت ها بالا رود تا بلکه تب پزشکی بعد از 15 سال اندکی بخوابد
      تا وقتی رانتخورهای متصل به همه جا نمی گذارند که افراد خلاق، با ابتکارات خود از فعالیت اقتصادی شان سود ببرند
      تا وقتی اقتصاد دولتی به جای کارآمدترها به مدرک-خفن ترها بیشتر حقوق می‌دهد
      تا وقتی شیر نفت ثروت اعصار این کشور را در حلق دولت های مفت خوار میریزد که حقوق مدیران بی نظیرشان را بدهند

و خلاصه تا وقتی عرضه ی صندلی های "ارزشمند" این همه کم است و تقاضا برای آنها این همه زیاد است،
      اوضاع همین است که هست آقایان سیاستمدار!

کنکور کتک خورش خیلی ملس است، اینقدری که از همه ی جناح ها میخورد برای کسب رای شان، اما علت بدبختی نیست.
      کنکورِ بدبخت، خودش معلول است!
      معلول ناکارآمدی سیاست مداران و سیاست گذاران...

یا عرضه ی صندلی های ارزشمند را بیشتر کنید، یا تقاضا برای آنها را کمتر کنید.
      کنکور این گونه خودش دچار مرگ تدریجی میشود...

کنکور با مصوبه و قانون و من بمیرم و تو بمیری و برو گمشو دیگه جلو چشمم پیدات نشه حذف نمیشود.

گویا قانون حذف کنکور برایتان تجربه نشد و علت ناکامی اش را در جایی دیگر غیر از خود، جستجو میکنید.
      پس سازمان سنجش را حذف کنید تا ببینید چه هرج و مرجی ایجاد میشود، شاید این برایتان تجربه شد.

حسین میرزایی
      رتبه 147 کنکور 81
      دانشجوی دکتری برق
      معلم فیزیك

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اول تشکر بابت تگ.

همون یه دفه که قرار بود
      حرکتی بزنیم بریم دم سنجش برام درس عبرتی بود ازینکه ما اهل حرکت و عمل نیستیم.

کنکور بودنش یه داستانیه، نبودش یه داستان بلند دیگه!
      این صندلی های قدرت یک حلاوتی و شیرینی ای داره ، اون از خدابی خبر ی که نشسته روش نیت اول حرف زدنا و لباس پوشیدنا ، خودشه.نه من . نه توی دانش آموز ، نه توی دانشجو.
      این قصر امل از بن ویرانه دوستان.میخوای به اسم "تغییر" ، یا علی بگی بری تو دل این همه آدم زبون نفهم و خودخواه... هیچکس م نیس بگه" عزیزم، انرژیتو دور نریز.یکم درد و نخوردناتو، معده درد از نخوردناتو، حسرت بیرون رفتن رفیقاتو بدون خودت ، نگرانی از آینده ای که اگر پدر و مادر -دور ازجون عزیزشون- نبودن رو، خستگی از کار پاره وقتو، نگران چشم دوختنت به کتابهای دانشگاتو...همه ی اینا رو بریز تو خودت.اینجا هیچ کس به فکر "حق" تو نیس.همه نگرانن درآمد اون یه ساعت کار نکرده ای که تو اداره باارزششون کردن رو خرج تویی بکنن که ریالی براشون اهمیت نداری.هیچ کس نگران این نیست که تو آیا بشی دانشمند قرن ، برنده جایزه فیلدز...یا بشی سوپور عزیزی که با هزار و یک تفکر داره زمین رو جارو میکنه.
      لبخند زدن تو این کشور داره کار خیلی سختی میشه دوستای کنکوری من.حذف شدن یا نشدن این کنکور داستانیه که مال الان نیس.من نوعی یا تو، تا فیها خالدون مون هم اگه بخواد همه چی مرتب باشه ، نمیشه.حرف قشنگ زدن خوبه ها.ولی منطقی دیدن اوضاع خیلی بهتره....
      خلاصه بیخیال این موضوعا بشید.
      اینا شب بخوابن صبح پاشن هزار تا تصمیم عوض کردن.
      اونقدری درس بخونید و موفق بشید که :1 این چیزا رو به مار دوشتون هم نگیرید. 2 ازین کشور برید جایی که حس میکنید ظلم نمیشه.

بیخیال توروخدا.
      شما جوونید.انرژیتون رو نذارید روی حرکت این آدمای لایق هرگونه فوش!

Let's play

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      باید بجای سنجش و کنکور برادران دالتون حذف و محو بشن
      کنکور روال خاص خودش داره که تلاش و دقت زیاد میطلبه
      اگر ملاک قبولی میزان دانش و تسلط بر درس‌ها باشه بیشتر داوطلبا همون سال اول باید قبول شن
      اما کنکور ویژگی‌های خودش داره و به علاوه بر دانش به مهارت‌های دیگ مث سرعت عمل و مدیریت زمان هم نیاز داره
      باید مهارت این کسب کنی که در جلسه‌ی کنکور زمان کم نیاری و چه درس‌هایی رو با چه ترتیبی و با چه مدیریت زمانی باید پاسخ بدی
      وختی همه اینا کسب کردی اونوخت هیچ وخت از کنکور متنفر نمیشی!

10. Top | #40
      کاربر فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zombie نمایش پست ها
      ايشون خيلي زيبا در اينباره نوشتن ( حرفاي ي معلم فيزيك هس)

ما تصویب کردیم که کنکور حذف شود،
      چرا حذف نشد پدرسوخته؟

"یه زمانی هم ما تصویب کردیم این کنکور برداشته بشه منتها ساز و کارش در وزارت خانه ها سامان پیدا نکرد. شاید اگر آقای نهاوندیان بانی بشن و برن این مرکز سنجش رو " کـــلّـــــاً " منحل کنن این مشکل حل بشه!"

اشتباه نکنید! این حرف بالا را یک آدم عوام جامعه مثل من نزده. این حرف یکی از کار کشته ترین سیاستمداران این کشور است. در کشوری که فکر میکنند "واقعیت تلخی" به اسم کنکور با مصوبه مجلس برداشته میشود، سیاستمدار درجه 1 اش هم می‌آید و میگوید که با حذف سازمان سنجش قضیه حل می شود...
      گریه ... گریه ... گریه ...
      خنده ... خنده ... خنده ...

معلم های عزیز! بچه های عزیز! مشاورهای دوست داشتنی... متاسفانه تصمیمات کلان کشور برخی اوقات به همین خامی گرفته می‌شوند.

به من خرده نگیرید که حرف سیاسی میزنی... من حرف دل یک معلم را میزنم. امسال، یعنی سال 96 طبق مصوبه ی حضرات باید کُ-ن-ک-و-ر
      کُ-ن-فَ-یـَ-ک-و-ن
      میشد و دمش را میگذاشت روی کولش و میرفت.
      بی تربیت نرفت! اَی بی پدر!

بچه ها، معلم ها! دوست دارم گریه کنم از این خامگویی و خام رایی ها...
      امیدوارم این حرف به گوش آقای سیاستمدار برسد...
      به عنوان کسی که از بدو فارغ التحصیلی از مدرسه 15 سال است در فضای آموزش نفس کشیده ام، میگویم...
      میگویم که بشنوند
      میگویم که ثبت شود

کنکور، فرزند ناخلف عرضه و تقاضا ست

تا وقتی اوضاع صنعت و اقتصاد کشور این گونه فلج و فشل است
      تا وقتی تقاضا برای دانشگاه های خوب کشور به این گونه است، که سکوی پرتابی شود برای پرواز از اقتصاد افلیج به سمت بهشت موهوم
      تا وقتی اداره نظام سلامت کشور دست عده ای ست که نمیگذارند ظرفیت ها بالا رود تا بلکه تب پزشکی بعد از 15 سال اندکی بخوابد
      تا وقتی رانتخورهای متصل به همه جا نمی گذارند که افراد خلاق، با ابتکارات خود از فعالیت اقتصادی شان سود ببرند
      تا وقتی اقتصاد دولتی به جای کارآمدترها به مدرک-خفن ترها بیشتر حقوق می‌دهد
      تا وقتی شیر نفت ثروت اعصار این کشور را در حلق دولت های مفت خوار میریزد که حقوق مدیران بی نظیرشان را بدهند

و خلاصه تا وقتی عرضه ی صندلی های "ارزشمند" این همه کم است و تقاضا برای آنها این همه زیاد است،
      اوضاع همین است که هست آقایان سیاستمدار!

کنکور کتک خورش خیلی ملس است، اینقدری که از همه ی جناح ها میخورد برای کسب رای شان، اما علت بدبختی نیست.
      کنکورِ بدبخت، خودش معلول است!
      معلول ناکارآمدی سیاست مداران و سیاست گذاران...

یا عرضه ی صندلی های ارزشمند را بیشتر کنید، یا تقاضا برای آنها را کمتر کنید.
      کنکور این گونه خودش دچار مرگ تدریجی میشود...

کنکور با مصوبه و قانون و من بمیرم و تو بمیری و برو گمشو دیگه جلو چشمم پیدات نشه حذف نمیشود.

گویا قانون حذف کنکور برایتان تجربه نشد و علت ناکامی اش را در جایی دیگر غیر از خود، جستجو میکنید.
      پس سازمان سنجش را حذف کنید تا ببینید چه هرج و مرجی ایجاد میشود، شاید این برایتان تجربه شد.

حسین میرزایی
      رتبه 147 کنکور 81
      دانشجوی دکتری برق
      معلم فیزیك
      با عرض پوزش این معلم محترم یه جایی اشتباه زد!
      یعنی ما بیایم ظرفیت پزشکی زیاد کنیم و پزشکان و پیراپزشکان مثل مهندسا به خاک سیاه بنشونیم که چی بشه؟!
      جو کنکور بخوابه
      می‌خوام صد سال سیاه نخوابه

11. Top | #41
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      پست @zombie رو بخونین،
      کاملا متوجه میشین که کنکور به تنهایی اصلا "عامل" بدبختی ما نیست.
      خیلی عوامل دیگه پشتشتن.
      ضمنن از کی تا حالا مسولین به فکر مان و کار به نفع ما میکنن؟
      وقتی گفته حذف شه یعنی قطعا یه طور دیگه ای میخوان بدبخت کنن مارو، عین این اینترنت نامحدودشون که میخوان جدید بیارن. گرونترم میفته بامون.
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام آقا سجاد.
      به احترام شما و تگ کردن تون نظر میدم
      دو راه بیشتر وجود نداره
      1.حذف کنکور سراسری و برگشتن دوباره کنکور مخصوص هر دانشگاه برای رشته های پر متقاضی
      2.انجام دادن مصاحبه علمی توسط هر دانشگاه مخصوص به خودش. کاری که الان توی تحصیلات تکمیلی انجام میشه(البته با پیش نیاز سوابق تحصیلی عالی برای رشته های پر متقاضی)

از نظر من حقیر راه اول عقلانی تر و عملی تره (البته با وجود نقایصی که داره و داوطلب تبدیل به مارکوپولو میشه) در صورت حذف کنکور به شکلی که هست.
      راه دوم با توجه به زیاد بودن داوطلبها توی رشته هایی مثل برق-پزشکی-حقوق و بقیه رشته های پر متقاضی و وقتگیر بودن این پروسه دور از ذهنه.

البته من فقط در مورد رشته های پر متقاضی صحبت
      کردم و رشته های کم طرفدارتر با انحلال سازمان به صورت اول یا کلا بدون آزمون در میان.

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من از وقتی یادم میاد هر سال میگفتن کنکور شاید از سال بعد حذف بشه.نه هیچ وقت حذف نمیشه چون اون موقع نون خیلی ها از سفره میره

14. Top | #44
      کاربر انجمن

Mashkok
      نمایش مشخصات
      فقط همین مونده.کنکور حذف بشه که راه برا پارتی بازی باز تر بشه[emoji23].

فرستاده شده از Z3ِ من با Tapatalk

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن