خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 21
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

آیکیو زیست بعنوان منبع اصلی کافیه؟

سلام دوستان بنظرتون آیکیو بعنوان منبع اصلی برا زیست کافیه ؟

2. Top | #2
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      بنظرم اگر میخوای تازه استارت بزنی کمی سنگینه تستاش . اول با میکرو گاج کار کن که تستای ساده تر ( نسبت به آی کیو ) داره و بعدش اون .

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ینی کسی نیست

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ینی اشتباهه اگه اول با آیکیو کار کنم زیستتمم خوب نیست

5. Top | #5
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      اشتباه نیست . تستای ترکیبی و خوبی داره اما خب شما که میگید من زیستم خوب نیست خیلی بهتره با ی سطح ساده تر شروع کنید که میکرو مناسبه . حالا از بقیه دوستان هم بپرسید ببینید اونا چی میگن

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khatoon نمایش پست ها
      خوبه اما برای ژنتیک سوالاش کمی کمه و باید برای تمرین بیشتر یک منبع دیگرو هم اضافه کرد.

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اگه پایه زیستت در حد حداقل چهل پنجاه باشه،ایکیو بهترین منبعه... مگرنه واسه شروع الگورو پیشنهاد می کنم.

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      تجربه خودمو دوست داشتم بگم. ببینید دوستان زیست تا زمانی که بحث ترکیب کردن در کار نباشه واقعا مشکل نیست. و کسی هم که حداقل یکبار کل زیستو نخونده باشه توی مباحث ترکیبی مشکل داره. من پیشنهاد میکنم تازه کارها اول با گاج میکرو برن پیش که تست های خط به خط و غیر ترکیبی داره. بعد برید سراغ iq که تست جوندار ترکیبی داره!

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بله اگه سطحتون بالاس خوبه

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پشمک نمایش پست ها
      اشتباه نیست . تستای ترکیبی و خوبی داره اما خب شما که میگید من زیستم خوب نیست خیلی بهتره با ی سطح ساده تر شروع کنید که میکرو مناسبه . حالا از بقیه دوستان هم بپرسید ببینید اونا چی میگن
      پشمک راست میگه....................منم چون تازه کارم الان دارم با گاججلو میام الگو و آیکیو سنگین بودن ...گاجوخوندم اگ وقت شد میرم رو الگو یا آیکیو

11. Top | #11
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      هم تست اول آیکیو .. کلی چالش داره ::
      ++ اول اینکه .... جانور به دام افتاده .... از کجا مطمئن میشه حدس زد که حشره است .... :::: تو کتاب درسی گفته شده حشره است .. ولی حتمی و قطعی نمیشه گفت حشره است ... حتی تو خود پاسخ تشریحی آیکیو گفته می تواند حشره باشه
      ++ بعدشم به بندپایان اشاره کرده .... خب یه نفر از کجا میخاد بدونه بندپایان ترکیبی از .... حشرات، سخت پوستان، عنکبوتیان، هزارپایان ....... هستش :::: تازه باز یه چی دیگش جا مونده ..... اونم .... کنه ...... هستش ... که در زیر مجموعه عنکبوتیان حساب میشه (که تو درسنامه سیستم ایمنی جانوری از فصل ایمنی زیست سوم خیلی سبز! گفته شده!)
      ++ بعدشم به این نکته اشاره شده که عنکبوت تو دام خودش نمیفته .... خب یه نفر از کجا میخاد اینو بدونه ..... خیلی سبز! دوم تو درسنامه همون تارعنکبوتش به عنوان یه نکته حاشیه گفته ولی چیز قابل برداشت از کتاب درسی نیست
      ++ و باز در ادامه در مورد اینکه ..... بندپایان گردش خون باز دارن ... گفته شده .... که اینم خارج از کتابه .... که باز همینو تو زیست دوم خیلی سبز! به عنوان یه نکته حاشیه گفته شده !
      ............................
      خلاصه اینکه ... آیکیو کتاب خوبیه ... ولی خب باید حوصله کافی واسه تحلیل هریک از تستاشم داشته باشی و سریع کنار نکشی

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      اصن چرا ما تست حل میکنیم؟برای اینکه ببینیم مطلبی که خوندیم رو فهمیدیم یا نه.و اگه فهمیدیم درست فهمیدیم یا نه.پس مهمه که قبلش خوب مطالعه داشته باشیم مثلا اول کتاب درسی.بنابراین آی کیو زیست کتاب عالی و خوبیه و از نقره ای گاج سطحش بالاتره اگه واقعا دونه دونه تست هاشو حل کنی و پاسخ نامه هاشو چک کنی نکاتشو دراری و بفهمی گاه هم نکاتش رو وارد کتابت کنی بهترین کاره.

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      واقعا جز بهترین کتاب هایی هست که دیدم.من اول کتاب رو میخونم بعد میرم تست های ایکیو و الگو رو میزنم که نتیجش درصد بالای 70 تو قلمچی هست.

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khatoon نمایش پست ها
      درود

1. کتاب درسی
      2. گاج میکرو
      3. Iq

این نظر من بود

موفق باشید

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کلا اره منبع خیلی خوبیه ولی اگه زیستت ضعیفه بهتره اول از یه یه کتاب ساده تر مثل گاج نقره ای یا خیلی سبز شروع کنی و تا حدی تست بزنی که به تسلط نسبی برسی(چون وقت نمیشه دوتا کتابو باهم خوند) بعد ای کیو رو شروع کن
      اگه قوی هستی که از اول میتونی با ای کیو پیش بری
      [SIGPIC]

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن