خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

تناقض تو کتاب های کمک درسی دینی

سلام به همگی.
      راستش یه قسمتی تو دینی هست که هر کتابی یه چیزی واسش نوشته!!!!
      درس چهارم دینی 2 که درباره رویای صادقه هست اونجا که بیننده و تعبیر کننده خواب رو معرفی میکنه
      آی کیو گفته که تعبیر کننده خواب 11 ستاره و ماه و خورشید حضرت یعقوبه
      سفیر خرد هم که اصلا حرفی از تعبیر کننده نهایی نزده.فقط گفته حضرت یعقوب تعبیر خواب رو میدونست و به حضرت یوسف گفت که خواب رو برای برادراش تعریف نکنه
      نشر الگو هم گفته حضرت یعقوبه
      حتی یکی از دوستام که عشق داستان پیامبراست هم گفت حضرت یعقوبه!!
      ولی تو گاج نقره ای اومده که تعبیر کننده خود حضرت یوسفه.جالب اینه که تو کنکور ریاضی 93 اومد و جواب حضرت یوسف میشد
      رفتم از زرد عمومی قلم چی نگاه کردم گفته بود که تعبیر کننده حضرت یعقوبه ولی تو کنکور کلید حضرت یوسف بوده
      آی کیو هم یه کاری که کرده بود اینه که این سوال رو با تغییر تو کتابش داده و به جای حضرت یوسف یعقوب رو نوشته و هیچ توضیحی هم نداده
      الان این سوال شناسنامه غلط گرفته و چه درست چه غلط حضرت یوسف جوابه و یا بعد کنکور اصلاح شده؟؟
      خیلی منتظر بودم تو قلم چی بیاد ببینم اونا جوابو چی میزنن ولی نیومد
      ممنون میشم هر کی اطلاع داشت راهنمایی کنه

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام. تعبیر کننده خود حضرت یوسف بوده. طبق این آیه: قال یا ابت هذا تاویل رویای من قبل قد جعلها ربی حقا... گفت پدرم این تعبیر رویایی است که پیش از ان دیدم و پروردگارم ان را حق قرار داد. یعنی خودش چند سال بعد خوابشو تعبیر کرده. هنگام کودکی حضرت یعقوب فقط بهش گفته خوابتو برای کسی نگو.

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Origami نمایش پست ها
      سلام. تعبیر کننده خود حضرت یوسف بوده. طبق این آیه: قال یا ابت هذا تاویل رویای من قبل قد جعلها ربی حقا... گفت پدرم این تعبیر رویایی است که پیش از ان دیدم و پروردگارم ان را حق قرار داد. یعنی خودش چند سال بعد خوابشو تعبیر کرده. هنگام کودکی حضرت یعقوب فقط بهش گفته خوابتو برای کسی نگو.
      آها چه جالب.خیلی خیلی ممنون.جالبه این همه کتاب غلط گفتن!!!!

4. Top | #4
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aa79 نمایش پست ها
      سلام به همگی.
      درس چهارم دینی 2 که درباره رویای صادقه هست اونجا که بیننده و تعبیر کننده خواب رو معرفی میکنه
      سفیر خرد هم که اصلا حرفی از تعبیر کننده نهایی نزده.فقط گفته حضرت یعقوب تعبیر خواب رو میدونست و به حضرت یوسف گفت که خواب رو برای برادراش تعریف نکنه
      ولی تو گاج نقره ای اومده که تعبیر کننده خود حضرت یوسفه.جالب اینه که تو کنکور ریاضی 93 اومد و جواب حضرت یوسف میشد
      رفتم از زرد عمومی قلم چی نگاه کردم گفته بود که تعبیر کننده حضرت یعقوبه ولی تو کنکور کلید حضرت یوسف بوده
      آی کیو هم یه کاری که کرده بود اینه که این سوال رو با تغییر تو کتابش داده و به جای حضرت یوسف یعقوب رو نوشته و هیچ توضیحی هم نداده
      الان این سوال شناسنامه غلط گرفته و چه درست چه غلط حضرت یوسف جوابه و یا بعد کنکور اصلاح شده؟؟
      سلام با توجه به تفسیر المیزان مرحم آیت الله طباطبایی تفسیر کننده خواب خود حضرت یوسف بوده
      این خواب رو تو بچگی اش می بینه و فقط برای پدرش (یعقوب) تعریف می کنه
      توجه کن فقط تعریفش می کنه و پدرش اون رو تفسیر نمی کنه
      نظر کنکور هم نظر درستی هست و باید بهش اطمینان کرد
      به قول عبدالمحمدی
      ما دوتا معشوق داریم یکی کنکور یکی کتاب این دوتا هرچی بگن بدون دلیل حرفشون رو میپذیریم

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      حضرت یوسف تعبیرش کرد
      فقط به گاج اعتماد کن

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sun2016 نمایش پست ها
      سلام با توجه به تفسیر المیزان مرحم آیت الله طباطبایی تفسیر کننده خواب خود حضرت یوسف بوده
      این خواب رو تو بچگی اش می بینه و فقط برای پدرش (یعقوب) تعریف می کنه
      توجه کن فقط تعریفش می کنه و پدرش اون رو تفسیر نمی کنه
      نظر کنکور هم نظر درستی هست و باید بهش اطمینان کرد
      به قول عبدالمحمدی
      ما دوتا معشوق داریم یکی کنکور یکی کتاب این دوتا هرچی بگن بدون دلیل حرفشون رو میپذیریم
      که این طور.خیلی خیلی ممنونم ازتون.آره واقعا.منم خواستم بدونمکه اگه سوال اصلاح نشده باشه چه درست چه غلط حضرت یوسف رو جواب بدونم

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چشم.خیلی ممنونم

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aa79 نمایش پست ها
      سلام به همگی.
      حضرت یعقوب (ع) فقط گفت که خوابت رو به هیچکس خصوصا برادرانت نگو...وقتی حضرت یوسف (ع) چندین سال بعد عزیز مصر شد فهمید که تعبیر خوابش چی بوده.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن