خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

دی وی دی زیست مکتبستان زحمت کش

سلام دوستان
      اگه دی وی دی زیست مکتبستان آقای زحمت کش رو استفاده کردید نظرتون رو بگید لطفا؟
      چطوره؟
      مفید هست؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ghafaripour نمایش پست ها
      سلام دوستان
      اگه دی وی دی زیست مکتبستان آقای زحمت کش رو استفاده کردید نظرتون رو بگید لطفا؟
      چطوره؟
      مفید هست؟
      خیلی دوستدارم بهت کمک کنم

ولی متاسفانه ، ادم وقتی عمق یک فاجعه رو بگه نمیتونه بگه ،میدونی چرا ؟؟
      چون دیگه عمق اون فاجعه به یک حس تبدیل شده ، و اون حس توی سراسر وجودت پخش ونهادینه شده ، اینکه بخوای اون حس رو مکتبوش کنی و به زبان سر اداش کنی ،خیلی سخته ...

ولی سعی میکنم بدیهیات کنکورو به شیوه بهتری بگم ،، بع عنوان داداش بزرگترت ، اینو بهت بگم ،بجای dvd و جزوه دنبالش روش خوندن و شفاف کردن مسیرت باش ، تستای سراسری بررسی کن ، ببین توی بخش فصل 6 زیست توی ده سال اخیر روی چی مانور داده و نحوه ی سوال دادنشون چجوری ،روش خوندن تو منطبق بر روش سوال دادنشون کن ..
      شغل سوم توی ایران از نظر درامد،توی کنکور هست ، سالانه 800 میلیارد جابجای وجه داریم ،ولی کووووو بازده این همه نتیجه ؟؟
      بیا صمیمی تر با هم حرف بزنیم
      نهایتن این زحمتکش ،فقط از زحمت کشیدن ، اسم زحمتکشی ذو یدک میکشه و لاغیر ، زیست دومی 126 صفحه هست و 8فصل ، میخواد توی ده تا dvd ذوساعته یعنی 20 ساعت تموم کنه ، خودت کلاه بذار سرت خودتو قاضی کن ،زیست دوم با 20 ساعت تموم میشه؟؟
      من اینارو مثال زدم...
      خلاصه
      انچه شرط بلاغ بود گفتم ،خواه میخوای گوش کنی / خواه نه...

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      تا جایی که میتونید دنبال دی وی دی و اینجور چیزا نباشین...حالا مکتبستانم بود که دیه اصن سراغش نرین

4. Top | #4
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تحت هیچ شرایطی توصیه نمیشه
      خصوصا مکتبستان باشه
      یه مشت بچه دانشجو بی تجربه فقط دنبال اینن خرج دانشگاهشون در بیاد

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز نمیخوام ناامیدت کنم چون بعضی از دوستان این عقیده رو دارن که تا دی وی دی نباشه شروع نمیکنن ولی من به عنوان کسی که بیشتر دی وی دی های بازار رو دارم میگم اگه میخواستی از دی وی دی استفاده کنی باید در سالهای پایه استفاده میکردی نه الان.
      الان باید فقط باید بخونی چون اصلا دیگه وقت نیست.
      ولی اگه خیلی مشکل داری میتونی فاگو بگیری اونم نه اینکه حفظ کنی فقط اونجاهایی که مشکل داشتی و متوجه نشدی استفاده کنی وگرنه حجمش زیاده تو ذوقت میزنه اگه هم مشکل نداری بیخیال دی وی دی رو بچسب به درس.
      ایشالله تونسته باشم کمکت کنم.یاعلی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن