خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

Exclamation یحیوی یا مسعودی؟؟؟ مساله این است!!!!

سلام .لطفا بدون هیچگونه غرض ورزی یا مخالفت بدون دلیل به این سوال یا نظر سنجی پاسخ بدید....برای درصد بالا تو درس فیزیک DVD هایمسعودی بهتر هستن یا یحیوی ؟؟؟ هر دوتا پکیج یحیوی و مسعودی رو کامل دارم هزینه DVD رو مدنظر قرار ندید (لطفا نگید dvd خوب نیست چون چندنفرو میشناسم که با دی وی دی نتیجه گرفتن و ا ینکه من الان امکان کلاس رفتن ندارم) واقعا الان دو دل شدم دوست خواهرم فیزیک رو 70 % زد ازش پرسیدم چیکار کردی گفت مسعودی دیدم یا از یه نفر که ترازش بالا بود پرسیدم گفت حرکت و دینامیک مسعودی خوبه ..از طرفی هم بعضیا میگن اصلا خوب نیست و همش تکنیکه و یحیوی خیلی بهتر و مفهومی تر کار کرده و خودمم تعریف یحیوی رو خیلی زیاد شنیدم که با دیدن dvd هاش راحت میشه تست زد......نظر شما چیه؟؟ کسایی که دی وی دی این 2 تا استادو دیدن لطفا نظر بدن که کدوم استاد واقعا مفیدتر و بهتره ؟؟؟ (خودم مخالف موسسه کنکور آسان است و موسسش احمدی هستم ولی راجب تدریس مسعودی و یحیوی الان دچار شک شدم) خیلی ممنون میشم از دوستان عزیزی که پاسخ بدن
      چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد.... من نه آنم که زبونی کشم از چرخ وفلک!!!!
      ویرایش توسط shima1996 : 26 آبان 1396 در ساعت 20:04

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      با دیدن هیچ دی وی دی ای و رفتن هیچ کلاس نمیشع راحت تست زد!!، اگه بخوای با مسعودی بخونی باید بشینی فقط فرمول حفظ کنی و طبیعتا بعد خوندن چند فصل از فیزیک زده میشی، یحیوی نگاه کن ک مفهومو بهت برسونع و بعد با کتاب تست خودتو ب درصدای بالا برسون و اصلا فک نکن دی وی دی ی معجونه ک میتونه هر کسی رو ب درصد بالا برسونع، موفق باشی

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کتابای فرید شهریاری رو بخون
      نه فرمول اضافه میگه بهت حفظ کن
      نه گیج می شی
      درسنامشم که عالیه
      ولی یحیوی دوستان دارن خیلی تعریف می کنن درصدای آزموناشونم بین 50 تا 70 هست
      مسعودی یه جوریه شخصا اصلا با درس دادنش حال نمی کنم
      البته یحیوی رو خودم ندیدم تا حالا

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من یحیوی داشتم ، یه مقداری میدیدم ولی واقعا وقت گیره ، فیزیک ارزش این همه وقت رو نداره که همچین dvd های طولانی رو ببینید . البته بعدش کتابای فرید شهریاری رو گرفتم و الان میخونم که با یه تایم معقول فیزیکم داره خوب میشه ... البته فکر کنم شما گیر باشید که بدون dvd نمیشه و اینا.

5. Top | #5
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ممنون ..لطفا بقیه هم که استفاده کردن پاسخ بدن

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      هرکاری می کنی مسعودی نبین !
      فیزیک درسیه که اگه توش زخمت بکشی نتیجه میگیری کتابای خوبی مثل چهار جلدی خیلی سبز و گاج نقره ای هست به نظرم نیازی به dvd یا کلاس نیست.
      توی کنکور درصد 80 برای رتبه برتر شدن توی فیزیک کافیه که خیلی راحت فقط با کتاب های بالا و جمع بندی بهشون میرسی

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      اقا دی وی دی خوبه.من خودم زیاد موافق این پکیجای اموزشی نیستم چون ب نظرم فقط سعی میکنن ی چیزی رو ب دانش اموز بخورونن.و این مفاهیمی که سر تا سر فرمولی... و سر تاسر حفظیاتی به دانش اموز تزریق میکنن ب شدت واسه روز کنکور خطر افرینه.کافیه یکی از اینا بپره تا پدر دانش اموز سر جلسه کنکور در بیاد
      ولی ی جاهایی واسه اموزش مبانی جواب میده.من خودم مسعودی رو خیلی قبول دارم پا برنامه های تلوزیونیشم میشینم.و خب سطح درس دادنش... اون بیان مسائلشو دوس دارم قابل فهمه.من ک میگم مسعودی
      tell me about phyyyyyyysiiiiiiiicsssssssss
      ^_^

8. Top | #8
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      نه اینکه مطلقا بی فایده باشه در مباحثی که لازم دارید استفاده کنید چون همش وقت گیره بعضی مبحثا اونقد ساده هستن که فقط با خوندن درسنامه و تستای کتاب میشه به تسلط رسوند

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shima1996 نمایش پست ها
      سلام .لطفا بدون هیچگونه غرض ورزی یا مخالفت بدون دلیل به این سوال یا نظر سنجی پاسخ بدید....برای درصد بالا تو درس فیزیک DVD هایمسعودی بهتر هستن یا یحیوی ؟؟؟ هر دوتا پکیج یحیوی و مسعودی رو کامل دارم هزینه DVD رو مدنظر قرار ندید (لطفا نگید dvd خوب نیست چون چندنفرو میشناسم که با دی وی دی نتیجه گرفتن و ا ینکه من الان امکان کلاس رفتن ندارم) واقعا الان دو دل شدم دوست خواهرم فیزیک رو 70 % زد ازش پرسیدم چیکار کردی گفت مسعودی دیدم یا از یه نفر که ترازش بالا بود پرسیدم گفت حرکت و دینامیک مسعودی خوبه ..از طرفی هم بعضیا میگن اصلا خوب نیست و همش تکنیکه و یحیوی خیلی بهتر و مفهومی تر کار کرده و خودمم تعریف یحیوی رو خیلی زیاد شنیدم که با دیدن dvd هاش راحت میشه تست زد......نظر شما چیه؟؟ کسایی که دی وی دی این 2 تا استادو دیدن لطفا نظر بدن که کدوم استاد واقعا مفیدتر و بهتره ؟؟؟ (خودم مخالف موسسه کنکور آسان است و موسسش احمدی هستم ولی راجب تدریس مسعودی و یحیوی الان دچار شک شدم) خیلی ممنون میشم از دوستان عزیزی که پاسخ بدن
      هیچ کدام

10. Top | #10
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      Up

Sent from my GT-I9300I using Tapatalk

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)