خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 28
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

Unhappy چند تا سوال واسه شروع از صفر...با تجربه ها بیان لطفا

سلام دوستان
      من تاالان زیاد چیزی نخوندم.یعنی تابستون یکی دو هفته رو خیلی خوب خوندم و بعدش دیگه ول کردم کلا درس رو.دختری نیستم که متنفر باشم از درس و برعکس خیلیا درس خوندنو دوس دارم ولی بیش از اندازه تو حاشیه ام و محیط روم اثر میزاره..روحیم خراب بشه حوصله خودمم ندارم چه برسه به درس
      الان نزدیک دو ماهه هیچی نخوندم..حتی درس مدرسه رو.
      پایه درسیمم خیلی ضعیفه.کلاسم نمیرم.پیش دانشگاهی تجربی ام.قلمچی ام ترازم از ۴۳۰۰ بود بعد ۴۵۰۰ و ۴۷۰۰ و ۴۹۰۰ و الان ک دوباره نمیخونم برگشتم همون پله اول یعنی ۴۳۰۰
      چند تا سوال داشتم
      1)از برنامه قلمچی که خیلی عقبم،کسی برنامه ای داره یا میشناسه که بتونم بااون پیش برم؟؟
      2)چون پایه درسیم ضعیفه،باید اول درسای پایه رو بخونم که پیش نیازه.درسته؟میشه واسه ریاضی و فیزیک و شیمی بگید از کجا شروع کنم؟
      3)میخوام نصف بخش های دروس رو حذف کنم..کسی تاحالا این کارو کرده؟که جواب داده باشه بهش؟؟؟
      4)همش حس میکنم فقط من اینجوری ام و انقدر عقبم از بقیه..حس میکنم بقیه خیلی جلوترن.به نظرتون خوبه که با یه نفر که هم سطح خودمه برنامه بریزیم درس بخونیم و باهم رقابت کنیم؟یا اشتباهه؟
      5)هرپست،کانال،سایت،جمله یا هر چیزِ دیگه ای که میدونید تو این شرایط به یکی مثل من کمک میکنه رو بگید لطفا
      پرستاری رو باید بهش برسم
      میشه راجع به هرکدوم از سوالام که میدونید جوابتونو بگید؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات

3. Top | #3
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط morteza20 نمایش پست ها
      ممنون.گوش کردمش اینکه انگیزه میده و دله آدمو خالی نمیکنه خوبه ولی برنامه رو دیگه خیلی کلی گفته :/
      بازم مرسی❤

4. Top | #4
      کاربر حرفه ای

Maghror
      نمایش مشخصات
      ازتو حرکت ازخدا برکت تو درست رو بخون نتیجه رو به خدا واگذار کن

5. Top | #5
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      حتماً

6. Top | #6
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      ببین بنظرم جدا شدناز از قلمچی کار بیخودیه ..
      خیلیا جدا شدناز که جبران کنن بدتر شدن
      خوبی قلمچی اینه که تا خدا بخاد مرور داره.الانم ک دیگ جمع بندی دوم پیش 1 بنظرم اینا رو تا هرجا میرسی بخون.بعد پایه سوم پیش دورو شروع کن.با قلمچی هرچی از دوم و پیش یک موند جبران کن
      بعدشم همه درسا پیش نیازی نیستن..
      ریاضی ک واضحه باید از بحث حل معادلات بیای جلو.ک بنظرم تا قبل شروع سوم و پیش دو.کلا فقط تابع معادله نامعادله و قدر مطلق و کلا زنجیره تابع و بخون این خودش قشنگ نصف ریاضیات چارسال دبیرستانه چون مباحث تابع پراکندن ولی اصل مطلب.
      فیزیکم بنظرم.فعلا بیخیال پایه شو.فقط پیش بخون تا ازمون22دی چونکه اگر حرکت لنگ زدی دینامیک خراب میشه دینامیک خراب شد نوسان خراب میشه ،نوسان گند زدی موج نمیفهمی کلا زنجیره نامفهومی ایجاد میشه برات...
      شیمی ام ک بنظرم اگر میخای پیش بخونی بهتره اول استو مطالعه بشه..ینی مثلا اول استوعکس بعد سینتیک بعد تعادل..
      برا زیستم بنظرم فعلا بیخیال دوم شو.سوم و پیش فعلا خوب بخون بعد تو دوران عید ک برا دوم و سومه زیست دوم بخون..
      درضمن بتوچی که از بقیه عقبی یا جلو.کار خودتو بکن.
      نه برات مهم باشه بقیه چی میکنن نه برات مهم باشه عقبی یا جلو..فعلا بخون .بعدن به برا فک کردن به عقب موندگی و جلو.موندگی وقت هست.
      البت من درسا رو حالتی در نظر گرفتم ک تو برا نیم سال یک سال دوم ورداشته باشی..
      I'm coming

7. Top | #7
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط halsey نمایش پست ها
      ببین بنظرم جدا شدناز از قلمچی کار بیخودیه ..خیلیا جدا شدناز که جبران کنن بدتر شدنخوبی قلمچی اینه که تا خدا بخاد مرور داره.الانم ک دیگ جمع بندی دوم پیش 1 بنظرم اینا رو تا هرجا میرسی بخون.بعد پایه سوم پیش دورو شروع کن.با قلمچی هرچی از دوم و پیش یک موند جبران کن بعدشم همه درسا پیش نیازی نیستن..ریاضی ک واضحه باید از بحث حل معادلات بیای جلو.ک بنظرم تا قبل شروع سوم و پیش دو.کلا فقط تابع معادله نامعادله و قدر مطلق و کلا زنجیره تابع و بخون این خودش قشنگ نصف ریاضیات چارسال دبیرستانه چون مباحث تابع پراکندن ولی اصل مطلب.فیزیکم بنظرم.فعلا بیخیال پایه شو.فقط پیش بخون تا ازمون22دی چونکه اگر حرکت لنگ زدی دینامیک خراب میشه دینامیک خراب شد نوسان خراب میشه ،نوسان گند زدی موج نمیفهمی کلا زنجیره نامفهومی ایجاد میشه برات...شیمی ام ک بنظرم اگر میخای پیش بخونی بهتره اول استو مطالعه بشه..ینی مثلا اول استوعکس بعد سینتیک بعد تعادل..برا زیستم بنظرم فعلا بیخیال دوم شو.سوم و پیش فعلا خوب بخون بعد تو دوران عید ک برا دوم و سومه زیست دوم بخون..درضمن بتوچی که از بقیه عقبی یا جلو.کار خودتو بکن.نه برات مهم باشه بقیه چی میکنن نه برات مهم باشه عقبی یا جلو..فعلا بخون .بعدن به برا فک کردن به عقب موندگی و جلو.موندگی وقت هست.البت من درسا رو حالتی در نظر گرفتم ک تو برا نیم سال یک سال دوم ورداشته باشی..
      ممنون❤❤

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      فقط شروع کن و ب این ک از بقیه جلویی یا عقب فکر نکن
      آزمونو فقط برا یادگیری برو اشتباهاتتو ببین کجاس
      برنامه قلم چی خیلی خوبه ولی نمیتونی یهو همه رو جمع کنی آزمون اصلی کنکوره و شما باید واس اون خودتونو آماده کنین

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      قبولی در پرستاری از الان خیلی راحته

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      شما از الان با برنامه قلمچی پیش برو اون جاهایی هم که عقب موندی از برنامه تو ایستگاه های جبرانی میتونی جبران کنی جدا نشو از قلم چی

11. Top | #11
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ghazaleh_m نمایش پست ها
      شما از الان با برنامه قلمچی پیش برو اون جاهایی هم که عقب موندی از برنامه تو ایستگاه های جبرانی میتونی جبران کنی جدا نشو از قلم چی
      چشم ممنون

12. Top | #12
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sinone.art نمایش پست ها
      سلام
      فقط شروع کن و ب این ک از بقیه جلویی یا عقب فکر نکن
      آزمونو فقط برا یادگیری برو اشتباهاتتو ببین کجاس
      برنامه قلم چی خیلی خوبه ولی نمیتونی یهو همه رو جمع کنی آزمون اصلی کنکوره و شما باید واس اون خودتونو آماده کنین
      چشم❤

13. Top | #13
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh_ght1998 نمایش پست ها
      تو سایت وکانالش(دکترافشار) بگرد این برنامه رو باتوضیح بیشتر پیدامیکنی
      درضمن هنوزم میشه باقلم چی پیش رفت برای درسای عقب مونده ایستگاه جبرانی هست نگران نباشین
      باشه

14. Top | #14
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hossein.H.N.H نمایش پست ها
      سلام
      قبولی در پرستاری از الان خیلی راحته
      خداکنهههههه😍

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فعلا برای آزمون چیزایی رو اولویت بذار که بیشترین سوال ازشون میاد ، تا تراز بره بالا ..
      مثلا زیست این آزمون 80 درصد سوالا از 3 و 4 پیش + 7و 8 دوم هست
      پس فعلا بیخیال 6 فصل قبلی دوم شو.. اونا بذار برای بهمن و نوروز

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن