خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 28 از 28
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pasteur نمایش پست ها
      فعلا برای آزمون چیزایی رو اولویت بذار که بیشترین سوال ازشون میاد ، تا تراز بره بالا ..
      مثلا زیست این آزمون 80 درصد سوالا از 3 و 4 پیش + 7و 8 دوم هست
      پس فعلا بیخیال 6 فصل قبلی دوم شو.. اونا بذار برای بهمن و نوروز
      اوهوم باشه ممنون❤

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اصلا نا امید نشید.اگه از همین الان خوب شروع کنید میتونید تو کنکور یه نتیجه عالی بگیرید.قبول دارم که یه جایی برنامه قلم چی سنگین میشه ولی راه رو به شما نشون میده که بتونید موازی درسارو ببرید جلو.حتما بعد از آزمون امتحاناتتونو تحلیل کنید.من خودم ترازم همش رو 4700 بود و معدلم افتضاح و دقیقا مثل چیزی که شما میگین کلییی تو حاشیه بودم که واقعا تاثیر وحشتناکی میذاره.ولی کم کم تونستم حتی به بالای 6800 بکشونمش

3. Top | #18
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aa79 نمایش پست ها
      اصلا نا امید نشید.اگه از همین الان خوب شروع کنید میتونید تو کنکور یه نتیجه عالی بگیرید.قبول دارم که یه جایی برنامه قلم چی سنگین میشه ولی راه رو به شما نشون میده که بتونید موازی درسارو ببرید جلو.حتما بعد از آزمون امتحاناتتونو تحلیل کنید.من خودم ترازم همش رو 4700 بود و معدلم افتضاح و دقیقا مثل چیزی که شما میگین کلییی تو حاشیه بودم که واقعا تاثیر وحشتناکی میذاره.ولی کم کم تونستم حتی به بالای 6800 بکشونمش
      واقعا؟؟؟
      خداکنه..کنکور دادید شما؟یا نه هنوز

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sirin78 نمایش پست ها
      واقعا؟؟؟
      خداکنه..کنکور دادید شما؟یا نه هنوز
      نه.منم پیش دانشگاهی تجربی هستم.شک نکنید با انگیزه و اراده و تلاش میشه بدترین نقاط ضعف رو به قوی ترین نقاط قوت تبدیل کرد.من خودم توی مدرسه امتحانات فیزیک رو اگه از 20 بو بالای 13 و اگه از 10 بود بالای 4 نمیگرفتم.امتحانات زبان فارسی رو که با اجازتون از 20 زیر 10 میگرفتم.واقعا اگه نهایی رو حتی اگه در حد متوسط هم نمره میگرفتم به خاطر ضریب 6 بودنش و مستمر های داغونم شهریوری میشدم(مدرسه ما اگه سالانت زیر 14 بشه باید شهریور بری امتحان بدی تا بتونی بمونی).من دو هفته قبل نهایی به خودم اومدم و تا الان سعی کردم حفظش کنم.فیزیک و زبان فارسی نهاییم بالاترین نمره های فیزیک و زبان فارسی های عمرم شدن . جفتشون 19.25 شد.شیمی که هیچ وقت حتی 50 زدنش از ذهنم رد نمیشد الان در بد ترین شرایط و نخوندن 50 میزنم تو قلم چی.واقعا من فکر نمیکنم کسی شرایطش(از همه جهات)از من بدتر بود.شما از الان اگه درست تلاش کنید پرستاری که هیچ واسه پزشکی بهترین شهر ها خط و نشون خواهید کشید.من واقعا اگه بخوام بگم تو اکثر درس ها چقدرررر مشکل داشتم واقعا به خودتون امیدوار میشید.من تراز قلم چیم 5000 میشد باید واسم تو بهترین تالار شهر جشن میگرفتن.تو نهایی کلی نمره هامو از زیر 14 تا بالای 19 و حتی 20 کامل رسوندم و تونستم ترازمو حتی به 7000 هم نزدیک کنم.شک نکنید که اگه اراده کنید به بهترین نتایج میرسید.حد فاصله شما تا موفقیت فقط تلاش و ارادست

5. Top | #20
      کاربر انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات
      سلام اولا که الان هدفتون پرستاری نباشه الان میشه زیر هزار اورد دوما شما برنامه قلم چی رو بردارتا جایی که میتونی انجام بده برا ازمون بعد .یجاهایی وقت اضاف میاد اونوقت قبلیهارو جبران کن .البته بغیر از جاهایی که پیش نیاز میخاد همنطور که {halsey}توضیح دادن .فکر اینکه بقیه چیکار میکنن رو هم از سرت دور کن .از نظر رقابت هم همون قلم چی رو بچسب و سعی کن ترازت از دفعه قبل بیشتر بشه یعنی خودتو با خودت مقایسه کن یا مثلا بگو تا شروع نیمسال دوم میخام برسم به بالا6000.ایشالا موفق میشی

6. Top | #21
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نه.منم پیش دانشگاهی تجربی هستم.شک نکنید با انگیزه و اراده و تلاش میشه بدترین نقاط ضعف رو به قوی ترین نقاط قوت تبدیل کرد.من خودم توی مدرسه امتحانات فیزیک رو اگه از 20 بو بالای 13 و اگه از 10 بود بالای 4 نمیگرفتم.امتحانات زبان فارسی رو که با اجازتون از 20 زیر 10 میگرفتم.واقعا اگه نهایی رو حتی اگه در حد متوسط هم نمره میگرفتم به خاطر ضریب 6 بودنش و مستمر های داغونم شهریوری میشدم(مدرسه ما اگه سالانت زیر 14 بشه باید شهریور بری امتحان بدی تا بتونی بمونی).من دو هفته قبل نهایی به خودم اومدم و تا الان سعی کردم حفظش کنم.فیزیک و زبان فارسی نهاییم بالاترین نمره های فیزیک و زبان فارسی های عمرم شدن . جفتشون 19.25 شد.شیمی که هیچ وقت حتی 50 زدنش از ذهنم رد نمیشد الان در بد ترین شرایط و نخوندن 50 میزنم تو قلم چی.واقعا من فکر نمیکنم کسی شرایطش(از همه جهات)از من بدتر بود.شما از الان اگه درست تلاش کنید پرستاری که هیچ واسه پزشکی بهترین شهر ها خط و نشون خواهید کشید.من واقعا اگه بخوام بگم تو اکثر درس ها چقدرررر مشکل داشتم واقعا به خودتون امیدوار میشید.من تراز قلم چیم 5000 میشد باید واسم تو بهترین تالار شهر جشن میگرفتن.تو نهایی کلی نمره هامو از زیر 14 تا بالای 19 و حتی 20 کامل رسوندم و تونستم ترازمو حتی به 7000 هم نزدیک کنم.شک نکنید که اگه اراده کنید به بهترین نتایج میرسید.حد فاصله شما تا موفقیت فقط تلاش و ارادست
      وای چقدر خوب..ایشالا موفق باشین
      مررررسی از حرفاتون😍❤😍خیلی امیدوار تر شدم..البته اگه خودم دست به کار بشم

7. Top | #22
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط es.abolfazl77 نمایش پست ها
      سلام اولا که الان هدفتون پرستاری نباشه الان میشه زیر هزار اورد دوما شما برنامه قلم چی رو بردارتا جایی که میتونی انجام بده برا ازمون بعد .یجاهایی وقت اضاف میاد اونوقت قبلیهارو جبران کن .البته بغیر از جاهایی که پیش نیاز میخاد همنطور که {halsey}توضیح دادن .فکر اینکه بقیه چیکار میکنن رو هم از سرت دور کن .از نظر رقابت هم همون قلم چی رو بچسب و سعی کن ترازت از دفعه قبل بیشتر بشه یعنی خودتو با خودت مقایسه کن یا مثلا بگو تا شروع نیمسال دوم میخام برسم به بالا6000.ایشالا موفق میشی
      بخاطر کم بودنه وقتم نگفتم پرستاری..پزشکی رو دوست ندارم و قبلا داروسازیو خیلی دوست داشتم.و حالا میگم پرستاری چون واقعا دوسش دارم
      چشم.ممنون ازتون❤

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خواهش میکنم.کاری نکردم.اگه واقعا علاقتون به پرستاری باشه باید بهتون بگم که با توجه به کنکور 95 اگه منطقه دو هستین حتی با رتبه 14 هزار منطقه میتونید یکی از دانشگاه های شهر تهران(تهران-شهید بهشتی-ایران) رو برید.پس نذارید چیزی که با تلاش به راحتی به دست میاد تبدیل به آرزو بشه براتون

9. Top | #24
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خواهش میکنم.کاری نکردم.اگه واقعا علاقتون به پرستاری باشه باید بهتون بگم که با توجه به کنکور 95 اگه منطقه دو هستین حتی با رتبه 14 هزار منطقه میتونید یکی از دانشگاه های شهر تهران(تهران-شهید بهشتی-ایران) رو برید.پس نذارید چیزی که با تلاش به راحتی به دست میاد تبدیل به آرزو بشه براتون
      امیدوارم.منطقه 3 هستم

10. Top | #25
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sirin78 نمایش پست ها
      سلام دوستان
      من تاالان زیاد چیزی نخوندم.یعنی تابستون یکی دو هفته رو خیلی خوب خوندم و بعدش دیگه ول کردم کلا درس رو.دختری نیستم که متنفر باشم از درس و برعکس خیلیا درس خوندنو دوس دارم ولی بیش از اندازه تو حاشیه ام و محیط روم اثر میزاره..روحیم خراب بشه حوصله خودمم ندارم چه برسه به درس
      الان نزدیک دو ماهه هیچی نخوندم..حتی درس مدرسه رو.
      پایه درسیمم خیلی ضعیفه.کلاسم نمیرم.پیش دانشگاهی تجربی ام.قلمچی ام ترازم از ۴۳۰۰ بود بعد ۴۵۰۰ و ۴۷۰۰ و ۴۹۰۰ و الان ک دوباره نمیخونم برگشتم همون پله اول یعنی ۴۳۰۰
      چند تا سوال داشتم
      1)از برنامه قلمچی که خیلی عقبم،کسی برنامه ای داره یا میشناسه که بتونم بااون پیش برم؟؟
      2)چون پایه درسیم ضعیفه،باید اول درسای پایه رو بخونم که پیش نیازه.درسته؟میشه واسه ریاضی و فیزیک و شیمی بگید از کجا شروع کنم؟
      3)میخوام نصف بخش های دروس رو حذف کنم..کسی تاحالا این کارو کرده؟که جواب داده باشه بهش؟؟؟
      4)همش حس میکنم فقط من اینجوری ام و انقدر عقبم از بقیه..حس میکنم بقیه خیلی جلوترن.به نظرتون خوبه که با یه نفر که هم سطح خودمه برنامه بریزیم درس بخونیم و باهم رقابت کنیم؟یا اشتباهه؟
      5)هرپست،کانال،سایت،جمله یا هر چیزِ دیگه ای که میدونید تو این شرایط به یکی مثل من کمک میکنه رو بگید لطفا
      پرستاری رو باید بهش برسم
      میشه راجع به هرکدوم از سوالام که میدونید جوابتونو بگید؟
      سلام. اول از همه باید امیدواری داشته باشید و نگرانی رو بندازید دور. استرس هم مثل سم می مونه. خیلی ها از همین الان یا حتی دیرتر شروع کردن و موفق شدن. البته دیگه نذارید ازین دیرتر بشه. یجور نشه دو ماه دیگه دوباره بیاید تاپیک بزنید که هنوز شروع نکردم باید چیکار کنم. برای رقابت کردن بهترین گزینه خودتون هستید. باید با خودتون رقابت کنید. یعنی سعی کنید هر روز که میگذره قوی تر ازون کسی باشید که دیروز بودید. برای هر درس هم یه کتاب داشته باشید, کتابی که خودتون از نحوه ای که درس رو توضیح داده راضی باشید. وسایل الکترونیکی هم هرچی ازتون دورتر باشه چه بهتر به سایت دکتر علیرضا افشار مراجعه کنید برای برنامه ریزی و.... میتونه مفید باشه.

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام.منم پایه ی فیزیکم افتضاح بود.واسه فیزیک از کتابهای فرید شهریاری کن.

12. Top | #27
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Origami نمایش پست ها

سلام. اول از همه باید امیدواری داشته باشید و نگرانی رو بندازید دور. استرس هم مثل سم می مونه. خیلی ها از همین الان یا حتی دیرتر شروع کردن و موفق شدن. البته دیگه نذارید ازین دیرتر بشه. یجور نشه دو ماه دیگه دوباره بیاید تاپیک بزنید که هنوز شروع نکردم باید چیکار کنم. برای رقابت کردن بهترین گزینه خودتون هستید. باید با خودتون رقابت کنید. یعنی سعی کنید هر روز که میگذره قوی تر ازون کسی باشید که دیروز بودید. برای هر درس هم یه کتاب داشته باشید, کتابی که خودتون از نحوه ای که درس رو توضیح داده راضی باشید. وسایل الکترونیکی هم هرچی ازتون دورتر باشه چه بهتر به سایت دکتر علیرضا افشار مراجعه کنید برای برنامه ریزی و.... میتونه مفید باشه.
      سلام ممنون از راهنماییت.چشم

13. Top | #28
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aria.salmas نمایش پست ها
      سلام.منم پایه ی فیزیکم افتضاح بود.واسه فیزیک از کتابهای فرید شهریاری کن.
      سلام.مرسی که گفتی

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن