خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: واژگان زبان

1. Top | #1
      در انتظار تایید ایمیل

Mehrabon
      نمایش مشخصات

واژگان زبان

سلام دوستان؛ من خیلی خوب دارم گرامر و لغات کتاب رو پیش میرم ولی برای واژگان خارج از کتاب، کتابچه ای که همراه کتاب درک متن مبتکران هست خوبه یا مهر و ماه تکمیلی یا که کلا نخونم؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mamad1 نمایش پست ها
      سلام دوستان؛ من خیلی خوب دارم گرامر و لغات کتاب رو پیش میرم ولی برای واژگان خارج از کتاب، کتابچه ای که همراه کتاب درک متن مبتکران هست خوبه یا مهر و ماه تکمیلی یا که کلا نخونم؟
      منم دارمش ولی هنوز نخوندم
      تاحالا که مشکلی پیش نیومده تو آزمونا.بنظرم وقتی که کل لغات پیش رو یاد گرفتی هر از گاهی بهش نگاه بندازی بد نیس

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تفریحی ادم بخونه بد نیست

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      هیچ وقت تو یادگیری زبان حالا هر زبانی ... به عنوان یه درس نگاه نکن ... زبان درس نیست . بخون هرچی دوس داری بخون ... اصلا 504 واژه بخون

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      لغت خوندن به هر نحوی خوبه به شرطی که:
      - حتما هر روزه باشه و قطع نشه (مطالعه و مرور مداوم روزانه حتی اگه 10 یا 5 تا لغت در روز)
      - لغات در حیطه ی آزمون های چند سال اخیر باشه
      - یادگیری لغت اگه از طریق خوندن و حلاجی ِمتن (ریدینگ های آزمونها) باشه هم کاربردی تره و هم بهتر توی ذهن میشینه و اینکه احتمال تکرار همین عبارات و لغات در آزمون های بعدی هم هست.

موفق باشین
      گفت: احوالت چطور است؟
      گفتمش: عالی است
      مثل حال گُل!
      ...

6. Top | #6
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      حتماازتکمیلی مهروماه به صورت لایتنراستفاده کنید.شیوه ی استفاده ی لایتنر روهم درگوگل سرچ کنید

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن