خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Talking زمان بکارگیری کتاب تکمیلی

سلام دوستان من برای شیمی هر سه مقطع مبتکران واجب رو انتخاب کردم و همچنین برای کتاب تکمیلی قصد دارم iq بزنم. سوالی که دارم اینه ایا iq رو برای بعد عید بزنم یا اینکه از همین الان که یک فصل مبتکران رو خوندم برم سراغ iq? (تصمیم گرفتم تا عید یک دور بزنم). با ارشد ریاضی دارم شرکت میکنم. حدود 10 سال دور بودم از دروس دبیرستان.

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      اگر واقعا فهم خوبی از شیمی دارید و ادعا می کنید که تسلط بالایی در شیمی دارا هستید ، تکمیلی مبتکران و آی کیو گاج و آزمون فار گزینه های بسیار خوبی برای امادگی بیشتر هستند .
      اگر عکس این موارد می باشد صرفا با مطالعه چند باره درسنامه های مبتکران واجب و استفاده از دی وی دی های اموزشی تسلط خود را در این درس افزایش دهید.

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      این که بخوای کتابایی مثه فار و آی کیو رو بزاری واسه بعد عید هم درست نیس و اگه بخوای یه فصل مبتکران یه فصل آی کیو بخونی هم کند پیش میری ، بهتره فقط یه منبع داشته باشی و همونو خوب کار کنی و چن دور بخونیش

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اپ

5. Top | #5
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اول مبتکران بخون یه بعد iq اگه بزاری بعد هید نمیرسی
      "A Smooth Sea Never Made a Skillful Sailor"

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      تقریبا بنظرم این توصیه همه ی خفن هاست.
      بعد از تسلط کامل(تسلط کاااااااااااااممممممممممم ممممللللللللللللللل) روی منبع اول برید سراغ منبع دوم.
      مثلا اگرر ساختار اتم بهمن بازرگانو ترکوندی برو سراغ فصل 1 منبع دومت.

یه تیکه ازین یه تیکه ازون زیاد جالب نیس

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مرسی از دوستان که نظر دادن. خوشحال میشم نظر دوستان دیگه رو هم بدونم.

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اپ

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام ببینید بستگی به خودتون و وقتتون و برنامتون داره مثلا مدل درس خوندنم برای زیست و شیمی به این صورت بود بعد از اینکه کامل مفاهیمو فهمیدم میرفتم مثلا اول تستای فصل 1 مبتکران رو میزدم و تمام نکات اون فصلو وقتی میفهمیدم یاد گرفتم میرفتم سراغ iq و تستای فصل 1 اونم کامل حل میکردم چون یه سری نکات بود که تو مبتکران نبود اما تو iq بود و بالعکس بنابراین ترجیح میدادم همون موقع اون نکات رو بدونم تا بعدا و اینکه میگن اول یه کتاب و کامل تموم کنید برید سراغ بعدی با این موضوع فرق داره چون من هردوتای اینهارو موازی هم حل کردم و تا اخرش پیش رفتم و از عید به بعد تستای مهم iq رو برای دوره دوباره حل کردم میگم بستگی به برنامه ریزیتون و زمانتون داره

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      کسی اینو بهت میگه که زیاد تست کار کرده تو شیمی به جای آی کیو سه سطحی رو بگیر بعد عید کار کن
      ای کیو کتاب خوبیه ولی با مبتکران حجم خیلی زیاد میشه اگر چه میتونی مضربی بزنی مثلا 1. 6. 11. 16. 21
      ولی من بازم سه سطحی رو پیشنهاد میکنم که فقط با 1000 تست تو سه سطح میتونی هم دوره کنی هم به تسلط برسی
      تازه میتونی با توجه به سطحت اکه قوی باشی نسبتا دشوار رو نزنی و برعکس

11. Top | #11
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      میشه بگین سنگین ترین کتابای شیمی باز چیه؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن