خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: سلام اگر به عقب بر می گشتید کدوم رشته تو دبیرستان و انتخ

رأی دهندگان
    60. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • ریاضی

18 30.00%
    • تجربی

24 40.00%
    • انسانی

12 20.00%
    • فنی و حرفه ای

1 1.67%
    • کاردانش

1 1.67%
    • هنرستان

4 6.67%
    صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 50
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات
      ریاضی میخوندم به عشق رفتن تلاش میکردم و یه رتبه درس حسابی می اوردم

فرستاده شده از SM-J710Fِ من با Tapatalk

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      به مولا اگر بر میگشتم و به حرف خیلی از مشاور ها گوش میدادم میرفتم معارف یا انسانی...از همون موقع همه میگفتن بری انسانی دو رقمی شدنت قطعیه...امید یک رقمی هم میشی...الان ریاضی هستم ...جز ده نفر اول مدرسه هم هستم....ولی با تراز عمومی 7800 و اختصاصی 5500...از تست زدن های عمومیم هم میبینم چه قدر باعلاقه کار میکنم...اگر انسانی بودم کتاب رو میجویدم...حیف..دلم هم خیلی پره...

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hooman_Hk نمایش پست ها
      به مولا اگر بر میگشتم و به حرف خیلی از مشاور ها گوش میدادم میرفتم معارف یا انسانی...از همون موقع همه میگفتن بری انسانی دو رقمی شدنت قطعیه...امید یک رقمی هم میشی...الان ریاضی هستم ...جز ده نفر اول مدرسه هم هستم....ولی با تراز عمومی 7800 و اختصاصی 5500...از تست زدن های عمومیم هم میبینم چه قدر باعلاقه کار میکنم...اگر انسانی بودم کتاب رو میجویدم...حیف..دلم هم خیلی پره...
      هنوزم دیر نیست ، اگه واقعا انسانی رو دوست داری ... حدود 170 هزار شرکت کننده داره که رقابت هم توش از ریاضی باید کمتر باشه ..
      تو با این استعدادی که تو عمومی هات داری به نظرم من می تونی به راحتی از پس دروس انسانی بر بیای .. حتی الان که 7 ماه مونده ...
      ولی اول فکرات خوب کن و مطمئن شو که یکی از رشته های انسانی رو واقعا دوست داری یا نه ‌‌... یادمه چندسال پیش یه پسره از مهندسی انصراف داد و رتبه تک رقمی انسانی شد ، علاقه واقعا مهمه..

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ر.ا: اساسا معتقدم که نمیشه به گذشته برگشت و اینجا داریم درمورد یک موضوع محال صحبت می کنیم ،
      اگه کسی هم از انتخابش ناراضیه باید ببینه الان میتونه کاری کنه یا نه ...

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pasteur نمایش پست ها
      هنوزم دیر نیست ، اگه واقعا انسانی رو دوست داری ... حدود 170 هزار شرکت کننده داره که رقابت هم توش از ریاضی باید کمتر باشه ..
      تو با این استعدادی که تو عمومی هات داری به نظرم من می تونی به راحتی از پس دروس انسانی بر بیای .. حتی الان که 7 ماه مونده ...
      ولی اول فکرات خوب کن و مطمئن شو که یکی از رشته های انسانی رو واقعا دوست داری یا نه ‌‌... یادمه چندسال پیش یه پسره از مهندسی انصراف داد و رتبه تک رقمی انسانی شد ، علاقه واقعا مهمه..

آره..کل پایمون میگن که برو میتونی بخونی...واردی و بعضی درس هاش رو داشتیم...ولی خونواده اصلاااااااااا نمیذارن...برم ریاضی رو هم میترکونم طبیعتا..با این که الان کل وضعیت درسیم تو ریاضی خوبه و رتبه خوب میارم...ولی خب علاقه یه بحث دیگست..با این وجود که دارم ریاضی میخونم ولی تهش میخوام برم دانشگاه امام صادق (ع) حقوق بخونم ان شا الله...(البته نه برای وکالت...برای قضاوت)...به مدریریت ها مخصوصا دولتی و مالی هم خیلی علاقه دارم...عاشق علوم سیاسی هستم ولی شغلی نداره اصلا...در کل بگم رشته هاش رو هم دوست دارم...ولی خانواده.........

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pasteur نمایش پست ها
      ر.ا: اساسا معتقدم که نمیشه به گذشته برگشت و اینجا داریم درمورد یک موضوع محال صحبت می کنیم ،
      اگه کسی هم از انتخابش ناراضیه باید ببینه الان میتونه کاری کنه یا نه ...
      بله شما کاملا درست می فرماید. ولی خوب اینجا بیشتر انتقال تجربیات هست تا دوستانی که هنوز براشون خیلی دیر نشده بتونن جبران کنند یا راه درستی را انتخاب کنند.

7. Top | #37
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      بازم ریاضی فیزیک

8. Top | #38
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      انسانی ♡♡♡♡♡♡

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      همين تجربى

10. Top | #40
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      فنی و حرفه ای

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hooman_Hk نمایش پست ها
      آره..کل پایمون میگن که برو میتونی بخونی...واردی و بعضی درس هاش رو داشتیم...ولی خونواده اصلاااااااااا نمیذارن...برم ریاضی رو هم میترکونم طبیعتا..با این که الان کل وضعیت درسیم تو ریاضی خوبه و رتبه خوب میارم...ولی خب علاقه یه بحث دیگست..با این وجود که دارم ریاضی میخونم ولی تهش میخوام برم دانشگاه امام صادق (ع) حقوق بخونم ان شا الله...(البته نه برای وکالت...برای قضاوت)...به مدریریت ها مخصوصا دولتی و مالی هم خیلی علاقه دارم...عاشق علوم سیاسی هستم ولی شغلی نداره اصلا...در کل بگم رشته هاش رو هم دوست دارم...ولی خانواده.........
      درسته نظر خانواده محترم و مهمه اما خب اخرش علاقه خودت ارجح هست..تو دروس سخت ریاضی رو نمیخونی که اخرش بری حقوق و....که اونم دانشگاه امام صادق که شرایط خاص داره واسه قبولیش...

بهتره عمقی تصمیم جدی بگیری...

یه نکته ذکر کنم که بعدا خیلیا مثل شما در مقطع ارشد به رشته های علوم انسانی مثل روانشناسی علوم اجتماعی فلسفه اقتصاد و مدیریت وارد میشن

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من اگه برگردم به گذشته ریاضی میخونم
      میرم مهندسی هوا و فضا میخونم
      بعدشم دوباره کنکور میدم فلسفه میخونم
      خُــــــ ~ بآ طُ بودَنْ زِ هَمــه‍ دَست کِشیـدَن دآرَدْ ~ دا

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      هوا وفضا رو تو امیرکبیر میخونم تا تههههش
      فلسفه رم تو امام صادق یا تهران میخونم اونم تا تههههش

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      آرزو هم بر جوانان عیب نیس حالا نمیخاد اونجوری لبخند ملیح بزنین
      اییییشششش

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگه ب عقب برمیگشتم همین ریاضی

اما اگه ب عقب برمیگیشتم پول هم بود

هنر : عکاسی یا طراحی

چون رشته های هنر علاوه بر علاقه پول هم میخواد

به محض این که از یادگرفتن دست بردارید شروع به مردن می کنید
      ویرایش توسط Merlin021 : 22 آذر 1396 در ساعت 00:14

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن