خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات

Question تخفیف کتاب کنکوری

باسلام
      ببخشید
      با تشکر

ویرایش توسط mina15 : 28 آبان 1396 در ساعت 20:57

2. Top | #2
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سایت گاج مارکت کتابای خود گاجو با ۲۵ درصد تخفیف میزاره و کتابای سایر انتشارات رو با ۲۰ درصد تخفیف .سایت خیلی سبزم ۲۰ درصد تخفیف واسه کتاباش میزاره

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اگر از کتابای گاج کتابی میخای بخری ، از سایتش بخر تخفیف دائمش 25 درصده ، ولی یه نکته مهم تا چند روز پیش گاج هر کی تو سایت دکتر ایکیو دکتر آی کیو عضو میشد ، براش یه کد تخفیف میفرستاد ، با اون کد ، 50 درصد تخفیف بهت میداد البته فقط برای یک بار خرید (همه خریدتو باید یکجا انجام بدی). الان نمیدونم هنوزم این کار و میکنه یا نه. امتحانش ضرری نداره. ضمنا اگر خریدت کمتر از 100 هزار تومن باشه ، 6000 تومن هزینه پست میگیره اگر بیشتر از 100 تومن خرید کردی هزینه پستی نداره.

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      فروشگاه Fastbook اما الان تخفیفاش 20 درصده فک کنم یه مقدار کتاب بیشتر بخری ارسالشونم رایگان باشه... بعضی وقتا هم تخفیفای 30 درصدی میزارن
      موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاش اند که وقت نمی کنند به دنبال آن بروند.

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      منم از روشی که دوستمون گفتن برای کتابای گاج استفاده کردم . اول تو سایت دکتر آی کیو ثبت نام کردم بعد با تخفیف 50 درصدی چون بیشتر کتابای گاج میخواستم ، کتابامو خریدم ، اکثر کتابای خوب انتشاراتی های دیگه هم هست که 20 درصد تخفیف داره مطمئن باش بیشترین تخفیف مال همین سایته کتابای من 180 تومن شد اما قیمت اصلی خود کتابا حدود 280 می شد یعنی 100 تومن تخفیف هزینه پست هم نداشت ، البته برای خرید های بالای 100 تومن . کتابا هم که رسید خیلی تمیز و مرتب بودند

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام بله کاملا درسته ، حق با شماست . اما متاسفانه کتاب های ناشران دیگر بمانند ( الگو ، خیلی سبز ، دریافت و ...) در سایت گاج موجود نیست یک هفته است درخواست دادم ولی تاکنون اقدامی صورت نگرفته و کتاب های این ناشر به فروشگاه گاج مارکت افزوده نشده است .

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      کتاب های گاج مارکت موجود نیستند

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      marka.ir
      شاید تخفیفش آنچنانی نباشه ولی خرید بالا 40 تومن پست رایگان
      و از همه موسسات و هر کتابی داره با تخفیف

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      merci

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      به نظرم اگه کتابای کنکور نظام قدیمو میخواید دست دومش و البته تمیزش رو بخرید بیشترشون ۵۰٪ قیمت جلد میفروشن اینجوری هم به کتابا میرسید هم پولتون تو جیبتون میمونه

11. Top | #11
      کاربر انجمن

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mina15 نمایش پست ها
      باسلام و احترام
      ببخشید کسی اطلاع داره که فروشگاهی تخفیف خیلی خوبی برای کتابای کنکوری قرار داده باشه
      قیمت کتاب ها خیلی بالاست و یک سری کتاب کنکوری میخواستم خرید کنم
      ممنون میشم اگر از شما مخاطبین سایت کنکور کسی سایتی رو اطلاع داره تخفیف خییلی خوبی برای کتاب ها در نظر گرفته بهم آدرسش رو بفرمائید .
      سلامت و موفق باشید
      با تشکر

اگه تهرانی مرکز تبادلات کتاب.به واسطه هم پول نمیرسه!!!

فرستاده شده از Z3ِ من با Tapatalk

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

Tajob
      نمایش مشخصات
      اگه تهرانی از کتابفروشی علایی بخر..کتابای نو روبا 25 درصد تخفیف وکتابای دست دوم روبا 50 درصد تخفیف میفروشه...ولی اگ شهرای دیگ باشین با پول پست بیشتر میشه طبیعتن.....

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      انتشارات ها از فروش این کتاب ها بصورت انلاین کلی درامد دارن

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن