خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 25
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات

این آزمون , آزمون نبود...نظر بدید #تف

این چه آزمون به دردنخوری بود قلمچی برگذار کرد امروز...اه....طبق گفته ها سوالا از 5 شنبه ساعت 3 ظهر رسیده...خدا لعنتتون کنه...بسه دیگه...کلی اسم جدید تو نفرات برتر بود...امتحان نهایی هم لو می رفت لااقل ساعت 7.30 لو می رفت...اونی که نخونده بود وقت زیادی برای خوندن نداشت...فوقش چند نمره...کاظم قلمچی هیچی نیستی...#مافیای_کنکور
      یه عده که از اونور سوالا رو میخرن...یه س مدارس هم که روز قبل آزمون سوالا رو میدن به بچه ها تا رتبه مدرسه بره بالا..یک سری دبیرا هم که واسه این که رتبه درسشون خوب بشه سوالا رو با دانش آموز کار میکن...omg
      ویرایش توسط Hooman_Hk : 19 آبان 1396 در ساعت 20:43 دلیل: یه قسمتی رو باید اضافه میکردم چون اولش فراموش کرده بودم.

2. Top | #2
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      ارامش خودت را حفظ کن
      :/
      اگه مشکلی داری داری میبینی بهت سخت میگذره ازمون نده یا ازمونتو عوض کن
      این مشکل همه است و از اول همین بوده
      حالا فرضا از صد نفر 70 نفر تقلب بزنن و سوال بگیرن
      اون 30 نفری که بدون تقلب ترازشون بالا میشه از کجا میان
      ولش کن این چیزارو خودتو درگیر نکن میپوکیااا
      از ما گفتن بود حالاااا
      تا بوده همین بوده و ادامه خواهد داشت
      دست کاظم قلم چی نیست
      دست اون ادمایه ****** و ... ایه که سوالارو پخش میکنن راحت:/

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      شما به درصدات فک کن
      خودت و بقیه رو درگیر این حاشیه ها نکن
      خوبی از درون آدم میاد... خوبی انتخابیه... وقتی آدم نتونه انتخاب کنه، از آدم بودن هم دست می‌کشه.
      A Clockwork Orange 1971/Stanley Kubrick

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fateme8878 نمایش پست ها
      ارامش خودت را حفظ کن
      :/
      اگه مشکلی داری داری میبینی بهت سخت میگذره ازمون نده یا ازمونتو عوض کن
      این مشکل همه است و از اول همین بوده
      حالا فرضا از صد نفر 70 نفر تقلب بزنن و سوال بگیرن
      اون 30 نفری که بدون تقلب ترازشون بالا میشه از کجا میان
      ولش کن این چیزارو خودتو درگیر نکن میپوکیااا
      از ما گفتن بود حالاااا
      تا بوده همین بوده و ادامه خواهد داشت
      دست کاظم قلم چی نیست
      دست اون ادمایه ****** و ... ایه که سوالارو پخش میکنن راحت:/
      آزمون رو که مدرسه برگزار می کنه...عوض هم بخوام کنم گزینه 2 و هم دسته کمی نداره از قلمچی...اعصاب خوردی از دست کاظم هم واسه اینه اصلا نیت نمیکنه جلوشونو بگیره حتی...تماس صوتیش صداش در اومده بود دیگه یارو زنگ زده بود موسسه یکی از کانال ها رو گزارش کنه ولی فردی که پشت خط بود هی میپیچوند و میگفت امکان نداره لو بره...حرفت هم درسته که 70 نفر داشتن...30 نفر خودشون واقعا خوندن...ولی این دفعه اینقدر شدید لو رفت که کلی اسم جدید تو نفرات برتر داشتیم......دمت گرم واسه راهنماییت در کل

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hooman_Hk نمایش پست ها
      این چه آزمون به دردنخوری بود قلمچی برگذار کرد امروز...اه....طبق گفته ها سوالا از 5 شنبه ساعت 3 ظهر رسیده...خدا لعنتتون کنه...بسه دیگه...کلی اسم جدید تو نفرات برتر بود...امتحان نهایی هم لو می رفت لااقل ساعت 7.30 لو می رفت...اونی که نخونده بود وقت زیادی برای خوندن نداشت...فوقش چند نمره...کاظم قلمچی هیچی نیستی...#مافیای_کنکور
      ما پشتیبان میگفت چارشنبه بدستش میرسه

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mirhashem93 نمایش پست ها
      شما به درصدات فک کن
      خودت و بقیه رو درگیر این حاشیه ها نکن
      آخه یه مشکلیه...من الان فقط درصد های خودم رو ببینم...مثلا شیمی زده باشم 30...نه میشه گفت خوبه نه بد چون باید تو جامعه آماری نسبتا بالا دید...شاید اینقدر سخت بوده که من با 30 درصد ترکوندم یا اینقدر آسون بوده که با 30 درصد گند زدم...واسه همین تراز مهم میشه این وسط که یه عده خراب میکنن کار رو

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Mammad_ نمایش پست ها
      ما پشتیبان میگفت چارشنبه بدستش میرسه
      دیگه بد تر...آزمونی که 4 یا 5 ساعت وقت داره...دو روز وقت دارن یه عده براش...

8. Top | #8
      p.y
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اولا که منم قبلا همین فکر اومد تو ذهنم بابام اون موقع پرسید چرا این رتبه رو آوردی گفتم تقلب میشه دیگه
      اون موقع بهم گفت چه تقلب بشه چه نشه ربطی به تو نداره تو اگه در هر درس به حد کمال رسیده باشی و تهشو در آورده باشی حتما بالا ی 80-90 میزنی
      منم دیدم حرف حساب جواب نداره مثلا ارسلان یزدچی همش 1 کشور بود آخر سر هم شد 4 کشور تو کنکور پس چه بقیه تقلب کنن چه نکنن ما می تونیم جزء رتبه های خیلی خوب باشیم
      دوم اینکه آره تقلب گند میزنه به روحیه ی آدم ولی از اون بدتر برای من تو آزمونای قلمچی سوالات گواهشه خیلی ترازو کاذب می کنه
      نه در آزمون امروز و نه در هیچ آزمونی من سوالات رو حفظی نزدم و نخواهم زد ینی سوالات 94 و 95 و 96 رو اصلا کار نمی کنم تا دوران جمع بندی آزمونام واقعی تر باشن
      واسه همین ده تا فیزیک و ده شیمی گواه رو خودم زدم به جای 20 دیقه توی 25 دیقه دوتا رو هم صد زدم ینی من به بقیه ربطی ندارم اونا می خوان تقلب کنن یا حفظی بزنن ولی مشکلش اینه که دوستام در میومدن از آزمون میگفتن شیمی رو توی دوسه دیقه و فیزیک رو هم توی سه دیقه حفظی زدن هم وقتشون اضافی میومد هم تراز گواه بی خود میشه مشکل اصلی قلمچی به نظرم تقلب نیست گواهه

9. Top | #9
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      یه عده که از اونور سوالا رو میخرن...یه س مدارس هم که روز قبل آزمون سوالا رو میدن به بچه ها تا رتبه مدرسه بره بالا..یک سری دبیرا هم که واسه این که رتبه درسشون خوب بشه سوالا رو با دانش آموز کار میکن...omg
      با این چیزا خودتو قانع نکن و بهونه نیار .
      هیچ وقت با ادم احمق بحث نکن
      او تو را تا سطح خودش پایین می اورد
      وبا تجربه ای که در ان سطح دارد
      تو را شکست می دهد.

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دیگه اخرین ازمون قلمچی بود که دادم تا بعد عید
      نصف مدرسه ما تراز بالای 7000 داشتن.طرف چیزایی که دبیر درس نداده بود هم زده
      اومدن اعتبارسنجی گذاشتن همونم سوالاش لو رفته

11. Top | #11
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نتیجه حرفات چیزی نیس جز یه انرژی منفی مخرب!!!
      بابا چرا فکر میکنین این دوران کنکور خیلی زیاده و تموم نمیشه؟؟؟
      والا اونقد کمه ک ارزش فکر کردن به این خزعبلات رو نداره!!
      کسی ک بخواد با دو تا تراز ناامید شه و دست از تلاش برداره،همان به!!ک بیخیال کنکور شه و بزنه تو کار آزاد!

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amiirhosein نمایش پست ها
      دیگه اخرین ازمون قلمچی بود که دادم تا بعد عید
      نصف مدرسه ما تراز بالای 7000 داشتن.طرف چیزایی که دبیر درس نداده بود هم زده
      اومدن اعتبارسنجی گذاشتن همونم سوالاش لو رفته
      آره والا..من که ریاضی ام...تجربی هامون آخرای آزمون یا همه میرفتن دستشویی یا گوشی دستشون بود

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دو حالت داره بچه ها ...
      یا کاری ازتون برمیاد یا کاری ازتون برنمیاد..
      ظاهرا کاری از ما ها برنمیاد پس دگ بیخود پیگیر اینا نشید فکر کنید این افرادی ک تقلب میکنن نفرات قوی بقیه آزمون ها مثل گاج و گزینه ۲ هستن.

14. Top | #14
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      برادر من تقلب جزئی جدایی نا پذیر از قلم چیه . با این اوصاف رتبه ی من در کنکور دو برابر رتبه ی قلم چیم شد
      𝐏𝐢𝐳𝐳𝐚 𝐢𝐬 𝐭𝐡𝐞 𝐨𝐧𝐥𝐲 𝐜𝐢𝐫𝐜𝐥𝐞 𝐨𝐟 𝐭𝐫𝐮𝐬𝐭 𝐲𝐨𝐮 𝐬𝐡𝐨𝐮𝐥𝐝 𝐡𝐚𝐯𝐞

15. Top | #15
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سال پیش همین وضعیت بود
      گزینه ۲ یه استدلال فوق العاده داره ولی حیف که قلم چی شرکت کننده بیشتری داره : گزینه ۲ میگه من به جز ۵ نفر اول که کارنامشون بدون اسم میاد سایتش اصلا مال بقیه رو نمی زارم چرا ؟؟؟ چون همین محرک بچه هاست واسه تقلب
      اشکال نداره بهشون فک نکنین
      یادمه پارسال بعضی وقتا مثلا ریاضی رو میزدی ۸۰ ترازش با زور میومد ۷۰۰۰ این یعنی. تقلب خیلی خیلی زیاده ولی بهش فک نکنین

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن