خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 25 از 25
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      مورد داریم با میانگین 7500 قلم شده 12000کنکور پس فقط خودشون در نهایت ضایع میشن فکر این چیزارم نکنید موفقیت نه به آزمونه نه تراز پس خواهشا دنبال این بحثای حاشیه ای و منحرف کننده نباشید و راه خودتون رو برید.

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      والا تنها برتری قلم چی نسبت به بقیه همین جامعه اماری بود که از دست داد همون مبتکران با جامعه اماری 1000 نفر بهتره

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط p.y نمایش پست ها
      اولا که منم قبلا همین فکر اومد تو ذهنم بابام اون موقع پرسید چرا این رتبه رو آوردی گفتم تقلب میشه دیگه
      اون موقع بهم گفت چه تقلب بشه چه نشه ربطی به تو نداره تو اگه در هر درس به حد کمال رسیده باشی و تهشو در آورده باشی حتما بالا ی 80-90 میزنی
      منم دیدم حرف حساب جواب نداره مثلا ارسلان یزدچی همش 1 کشور بود آخر سر هم شد 4 کشور تو کنکور پس چه بقیه تقلب کنن چه نکنن ما می تونیم جزء رتبه های خیلی خوب باشیم
      دوم اینکه آره تقلب گند میزنه به روحیه ی آدم ولی از اون بدتر برای من تو آزمونای قلمچی سوالات گواهشه خیلی ترازو کاذب می کنه
      نه در آزمون امروز و نه در هیچ آزمونی من سوالات رو حفظی نزدم و نخواهم زد ینی سوالات 94 و 95 و 96 رو اصلا کار نمی کنم تا دوران جمع بندی آزمونام واقعی تر باشن
      واسه همین ده تا فیزیک و ده شیمی گواه رو خودم زدم به جای 20 دیقه توی 25 دیقه دوتا رو هم صد زدم ینی من به بقیه ربطی ندارم اونا می خوان تقلب کنن یا حفظی بزنن ولی مشکلش اینه که دوستام در میومدن از آزمون میگفتن شیمی رو توی دوسه دیقه و فیزیک رو هم توی سه دیقه حفظی زدن هم وقتشون اضافی میومد هم تراز گواه بی خود میشه مشکل اصلی قلمچی به نظرم تقلب نیست گواهه
      .دقیقن
      حرفتون درسته
      بیخیال بقیه
      واینکه گواه واقعن چرته..من امروز تو نظر خواهی زدم اصلن موافق نیستم وهدفشم نمیدونم
      گرچه ب چیزشونم نمیگیرن
      ::::::::::
      بقیع:
      اگه اینجوری کنین که نرید ازمونا رو دیگه بیشترین ضررو میکنید..
      work hard so that your idols become your rivals.
      سخت تلاش کن تا الگوهات تبدیل بشن به رقیبات✊🏃
      ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
      شما وقتی می خواستید راه رفتن را یاد بگیرید،دوره های آموزشی گذراندید؟
      نه!
      فقط تلاش کردید، شکست خوردید و دوباره تلاش کردید و موفق شدید.
      الان چرا این کاررا نمی کنید؟👊✊

4. Top | #19
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      البته اين مشكل تقريبا3ساله هس
      تازه نيست
      مال امروز نبوده!

5. Top | #20
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      عزیزم شما می تونی ازمون ندی،به عینه هیچوقت ندیدم کسی که منتقد به ازمونا هست موفق باشه،شما ازمونتو بده با بقیه چه کار داری؟!رو درصدای شما که تاثیری ندارن! دنبال بهونه نباشید!

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

daram-mimiram
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossein78 نمایش پست ها
      سال پیش همین وضعیت بود
      گزینه ۲ یه استدلال فوق العاده داره ولی حیف که قلم چی شرکت کننده بیشتری داره : گزینه ۲ میگه من به جز ۵ نفر اول که کارنامشون بدون اسم میاد سایتش اصلا مال بقیه رو نمی زارم چرا ؟؟؟ چون همین محرک بچه هاست واسه تقلب
      اشکال نداره بهشون فک نکنین
      یادمه پارسال بعضی وقتا مثلا ریاضی رو میزدی ۸۰ ترازش با زور میومد ۷۰۰۰ این یعنی. تقلب خیلی خیلی زیاده ولی بهش فک نکنین
      واااای دقیقاااااااااااااااااااا

Sent from my iPhone using Tapatalk

7. Top | #22
      کاربر انجمن

Khabalod
      نمایش مشخصات
      اگه آزمون شرکت می کنید و از سطح سوالا راضی هستید، به جای اعتراض به زمین و زمان و تراز و ترازو! رو درصدای خودتون تمرکز کنید... هرچقدر هم که تقلب زیاد باشه و تراز پایین بیاد تاثیری رو درصد شما نداره ...
      سعی کنید هربار نسبت به قبل درصد چنتا درس (همشون با هم نه 2تا هم کافیه!) رو بهبود ببخشید و البته تعداد سوالات غلط رو کنترل کنید ...
      شنیدمت که نظر می‌کنی به حال ضعیفان
      تبم گرفت و دلم
      خوش به انتظار عیادت...

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خودتو بسنج بفیه رو وللش

9. Top | #24
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      این فقط بهانه است
      همین الان کلی سوال داری که غلط زدی برو جاش فکرت رو بزار روی اونا
      بعدشم اینجا ایرانه
      یه کشور جهان سوم مصرف کننده
      یه مشت دانشجو حروم لقمه با فروش سوال ها دارن خرجشون رو در میارن
      همشون این حدیث رو بلدن
      زکات علم نشر ان است
      این همون از درون پوک و خالی شدنیه که جلال آل احمد می گه

10. Top | #25
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hooman_Hk نمایش پست ها
      این چه آزمون به دردنخوری بود قلمچی برگذار کرد امروز...اه....طبق گفته ها سوالا از 5 شنبه ساعت 3 ظهر رسیده...خدا لعنتتون کنه...بسه دیگه...کلی اسم جدید تو نفرات برتر بود...امتحان نهایی هم لو می رفت لااقل ساعت 7.30 لو می رفت...اونی که نخونده بود وقت زیادی برای خوندن نداشت...فوقش چند نمره...کاظم قلمچی هیچی نیستی...#مافیای_کنکور
      یه عده که از اونور سوالا رو میخرن...یه س مدارس هم که روز قبل آزمون سوالا رو میدن به بچه ها تا رتبه مدرسه بره بالا..یک سری دبیرا هم که واسه این که رتبه درسشون خوب بشه سوالا رو با دانش آموز کار میکن...omg
      نمیشه گفت اشکال نداره و بیخیال. ولی سوالای کنکور رو که نمیتونن بخرن.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن