خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

ناامیدی وبی انگیزه بودن دردوران کنکور

سلام.اگرتمام تاپیک های منوبخونید متوجه میشید که آدم ناامیدی هستم.خب بالاخره دوسال پشت کنکورموندن وشکست خوردن وطعنه های دیگران آدمو ناامید میکنه.من هدفمو دوست دارم وبراش هم تلاش میکنم اما یهو کسایی که باراول کنکورقبول شدن والان دانشکده پزشکی هستن یادم میاد وناامیدمیشم.همش به خودم میگم اونا الان دوسال ازتوجلوترهستن وچندسال دیگه سرکارمیرن وهمه هم بهشون افتخارمیکنن ولی من با این ناامیدیم وبیرانگیزگیم تاده سال دیگه هم پشت کنکورم.موقعی هم ناامیدمیشم قشنگ تا دوسه روز درس نمیخونم.من ازنهرشروع کردم ولی همش به خودم میگم دیره ونمیشه وباهوش ترازتو ازتابستون شروع کردن وقبول نشدن اونوقت تومیخوای قبول بشی!!!چیکارکنم دوستان که این فکرا نیان سراغم؟؟اصلا الان زمان برای رتبه شدن کافیه؟؟؟ببخشید یکم طولانی شد.

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      همه اونایی که موفق میشن ...به خودشون اعتماد دارن،باور دارن که میشه،امیدوارن ،تلاش کردنی که با شک و تردید باشه یه عمل بیهوده اس که آدمو به جایی نمی رسونه اگه میخوایی برسی نباید 1% هم شک داشته باشی ، ناامیدی یه بیمارییه... باید خودتو درمان کنی ، اول این که امیدو به خودت تلقین کن ، بگو من امیدوارم ! همین کلمه خیلی بار مثبت داره همش نگو ناامیدم خود زنی نکن! ... اگه میخوای بدونی میشه رتبه اورد ....آره میشه ...واسه خیلیا شده ....پس اگه ما هم بخواهیم واسه ما هم میشه! به معنای واقعی خواستن توانستنه!....فقط بخواه ،باور داشته باش که میتونی ، تلاش کن و به خدا توکل کن.

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ای بابا این چه حرفیه. اشنای ما سه سال پشت کنکور موند پزشکی تهران اورد الان هم تخصص چشم قبول شد. خود من ارشد ریاضی دارم و با 30 سال سن میخوام کنکور شرکت کنم. چون تازه فهمیدم چه رشته داغونی خوندم. هیچ جا استخدام نشدم و دلم به چهارتا کلاس خصوصی خوشه که اونم چیز زیادی گیرم نمیاد. اگه حتی پرستاری خونده بودم تاحالا همه چی داشتم. پس باید بگم دیر شده؟ شما که 18 سال بیشتر نداری. پس بجنگ اگه رشته دلخواه قبول شدی که عالیه اگه هم نشدی میدونی تلاشت رو کردی. به خدا توکل کن بعدش هم تلاش کن.

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من هر وقت درس نمیخونم ازین فکرا میاد سراعم
      که هی خدا فلانی الان سال یک پزشکیه و خانوم دکتر
      من پشت کنکوری

وقتایی که خوب میدرسم اعتماد به تفس دارم و فکر می کنم رتبه برتر میشم

ندار اونقدر وقت ازاد داشته باشی که ازین فکرا کنی

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dream high نمایش پست ها
      سلام.اگرتمام تاپیک های منوبخونید متوجه میشید که آدم ناامیدی هستم.خب بالاخره دوسال پشت کنکورموندن وشکست خوردن وطعنه های دیگران آدمو ناامید میکنه.من هدفمو دوست دارم وبراش هم تلاش میکنم اما یهو کسایی که باراول کنکورقبول شدن والان دانشکده پزشکی هستن یادم میاد وناامیدمیشم.همش به خودم میگم اونا الان دوسال ازتوجلوترهستن وچندسال دیگه سرکارمیرن وهمه هم بهشون افتخارمیکنن ولی من با این ناامیدیم وبیرانگیزگیم تاده سال دیگه هم پشت کنکورم.موقعی هم ناامیدمیشم قشنگ تا دوسه روز درس نمیخونم.من ازنهرشروع کردم ولی همش به خودم میگم دیره ونمیشه وباهوش ترازتو ازتابستون شروع کردن وقبول نشدن اونوقت تومیخوای قبول بشی!!!چیکارکنم دوستان که این فکرا نیان سراغم؟؟اصلا الان زمان برای رتبه شدن کافیه؟؟؟ببخشید یکم طولانی شد.
      http://forum.konkur.in/thread49772.html

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تو میتونی.فقط به این فکر کن سال دیگه داری رشته مورد علاقه تو میخونی.باور داشته باش.اگه دوست داری روزی یکساعت ورزش کن.(پیاده روی یا هرچیزی که تو رو سرحال میاره،تاثیر داره وحشتناک)ذهن راحت میشه.و به این فکر کن تو چیزی از بقیه کم نداری.فقط بخواه.نا امید نباش.درس سخت نداریم فقط دید ما نسبت بهش سختگیرانه است.چی گفتم چیزی رو که باور داشته باشی به دست میاری.توووووووووووووووووو وووووومیتونی.فقط به خودت شک نکن.خودت رو با دیگران مقایسه نکن.این همیشه تو ذهنت باشه.موفق و سربلندباشی

7. Top | #7
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      این نا امیدی واسه هست
      یکم شل کن راحت بگیر به خودت

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من هم پشت کنکور بودم ، از همه همکلاسی هام سنم بیشتر اما عقب بودن در زندگی یا موفقیت واقعا منحصر به فرده... ینی اینکه شما یه سال دیر بری دانشگاه دلیل نمیشه تو زندگی از بقیه عقب باشی ، ممکنه بقیه در فاکتور هایی عقب باشن که اصلا قابل اندازه گیری نباشه! خودم هم نفهمیدم چی گفتم ولی خلاصه این مقایسه اصلا درست نیست...
      خودتون رو فقط و فقط با خودتون مقایسه کنید ، اگر نسبت به خودتون پیشرفت نکردین اونوقته که معلومه یه جای کار میلنگه...

البته این فشار های به خصوص پشت کنکور طبیعیه و منم تجربه کردم ، بدونید که بیشترش مربوط به فشار روانیه کنکوره و وقتی قبول بشید براتون دیگه مهم نیست. پس سعی کنید مدیریت کنید خودتون رو...
      موفق باشید

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      به قول یکی از بچه ها نزار وقت ازاد داشته باشی
      که تو اون تایم به این چیزا فکر کنی
      همش در حال درس خوندن باش

در مورد اینکه بقیه از تو جلوترن
      خب آره
      تو ترمای یونی جلوترن

آیا تو بیزینس و تجارت هم جلوترن؟
      آیا تو ازدواج هم جلوترن؟
      آیا تو بچه دار شدن هم ازت جلوترن؟

از کجا معلوم تو سایر موارد زندگی تو از اونا خیلی خیلی جلوتر نباشی؟؟؟؟
      ​تو به هیچکس غیر از خودت نیاز نداری

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نا امید نشو ، گوربابای بقیه فقط سخت تلاش کن ،دیر نتیجه میگیری ولی بهترین نتیجه رو میگیری

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز
      شما تا وقتی که خودت رو قبول نداشته باشی نباید انتظار داشته باشی بقیه باورت داشته باشن
      تقریبا خیلی از کسایی که توی رشته ی تجربی هستن پشت کنکور میمونن و فشارای زیادی رو تحمل میکنن
      من خودم یه سال پشت کنکور موندم و حالا خودم هیچی....یکی از دوستام پشت کنکور موند قبول نشد...۲ سال رفت سربازی و بعد از اینکه اومد یه سال دیگه خوند تا بالاخره پزشکی قزوین قبول شد
      هستن از این دست آدما....همه ی ما ها رو مسخره کردن... من وقتی میگفتم میخوام دندون پزشکی بخونم با پوزخند بهم میگفتن باشه حتما..... حالا مهمه که دیگه صدای اون کسایی که مسخره میکردن در نمیاد
      هر چقدر هدفت رو واسه خودت پر رنگ تر کنی حاشیه ها واست کم رنگ تر میشن

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      منم خیلی ناامیددددم
      خیلی زیاد
      پشت کنکوریم ...
      هر روز درس میخونما ولی هیچ وقت از خودم راضی نمیشم ...
      خُــــــ ~ بآ طُ بودَنْ زِ هَمــه‍ دَست کِشیـدَن دآرَدْ ~ دا

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      فقط بخون! همه چی با خوندن درست میشه!

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

khejalati
      نمایش مشخصات
      اگه اینطوریه باید یه مشاور کنارت باشه یا حداقل یه برنامه مطمئن داشته باشی که خیالت راحت باشه ،اگر خودت میتونی برنامه بریزی که خیلی خوبه اگرم نمیتونی و استرس داری و.. از برنامه های موجود استفاده کن یا حداقل الگو بگیر

لینک برنامه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن