خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Sheytani
      نمایش مشخصات

حرکت شناسی و دینامیک چقدر وقت میبرن

سلام !
      خیلی خلاصه و مفید روی این دو فصل چقدر باید وقت گذاشت ؟؟؟؟
      از این دو فصل به اندازه فیزیک 1 و 2 تو کنکور سوال میاد ایا ارزش داره تا اواسط اذر ماه روش وقت بذاریم ؟
      پشت کنکوری ها تجربشون از این دو فصل چیه ؟

2. Top | #2
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ارزش داره بخون
      از 3 تا سوال حرکت دو تا شو خیلی راحت می تونی بزنی البته اگه خوب بخونی
      "A Smooth Sea Never Made a Skillful Sailor"

3. Top | #3
      در انتظار تایید ایمیل

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط loyalroyal نمایش پست ها
      سلام !
      از این دو فصل به اندازه فیزیک 1 و 2 تو کنکور سوال میاد ایا ارزش داره تا اواسط اذر ماه روش وقت بذاریم ؟
      تا وسط اذر؟ صد البته که ارزش داره

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بحث های مهمی هستن حتما تایم بزار روشون مسلط شو

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اول از همه اینکه قبلا هم گفتم، به اسم 8تا تست توی کنکور دارن. این 8تا مستقیما میاد، درواقع از کار و انرژی 1تست توی کنکور میاد که مستلزم تسلط روی مکانیک (حرکت+دینامیک) هست و اصلا نمیشه بدون این دو مبحث بهش جواب داد. حداقل 1 تست هم ترکیبی با مباحث دیگه (مثل الکتریسیته ساکن یا بعضی اوقات ترمودینامیک) میاد. پس کمه کم 10تا تست میاد ازش.

دوم اینکه چون حرکت مبحث طولانی ای هست ، بالای 90درصد سوالاتی که مستقیم ازش طرح میشه کلی هستن و راحت میشه جواب داد.

اگر تجربی هستی و وقت نداری به نظرم تنها سوالاتی رو بزن که توی این دو فصل به تسلط کامل برسونت ( به شرطی که با مرور بتونی تسلطت رو حفظ کنی ) و از کنکور های اخیر هم غافل نشو.
      اگر هم ریاضی هستی پیشنهاد میکنم این فصلو خوب کار کنی اما توی بازه های متوالی؛ مثلا یه دور مضربی تموم کن که به تسلط برسی ، بعد از اون به مرور بقیه تستارو بزن.

و در آخر لازمه نتیجه گیری این دروس گشاد بودنه (ببخشید صریح میگم). باید به تسلطی برسی که از راه های ابداعی و خیلی کوتاه بتونی جواب بدی و توی آزمون خود به خود خیلی سریع عمل میکنی.

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      اره ارزش داره دینامیک راحت تره

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خیلیا میگن دینامیک و سینماتیک سخته ولی اصلا اینطورنیس واقعا اگه واسش وقت بذاری بهترین نتیجه رو میتونی ازش بگیری .

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام بنظر شما مبحث دینامیک رو از رو درسنامه گاج میکرو بخونم میتونم تستاشو بزنم یا برا دینامیک دی وی دی اقای یحیوی رو بخرم؟ رشتم تجربی هس؟

9. Top | #9
      t_t
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nazii12 نمایش پست ها
      سلام بنظر شما مبحث دینامیک رو از رو درسنامه گاج میکرو بخونم میتونم تستاشو بزنم یا برا دینامیک دی وی دی اقای یحیوی رو بخرم؟ رشتم تجربی هس؟
      دی وی دی اقای یحیوی اگر که وقت دارین چون 13 سی دی این فصل

10. Top | #10
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      سلام
      کل دینامیک رو از دی وی دی خوندن زمان بره برخی تستاش مثل تکانه و حرکت دایره ای و ماهواره اینا رو فقط با تست هم میشه به تسلط رسوند و مفهوم چندان مشکلی ندارند

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط loyalroyal نمایش پست ها
      سلام !
      اگه بخوای فرمولهای بیخود حفظ کنی خیلی زیاد.

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مرسی از همتون واقا که داره این موسیه ونوس.شما واس ۱۳ دی وی وی میگین زمان بر اون وقت این ونوس واس همه درساش کلی دی وی دی میده به کنکوریا .مرسی که راهنمایی کردین باورتون نمیشه کلی پولم هدر رفت الان میسوزم این دی وی دیا که هیچ ریالی ارزش نداره و افتاده گوشه اتاقم من اطلاعی از موسسات نداشتم ۱میلیون پول ریختم انقد که تبلیغ کرد اون وقت ورداشته دی وی دی ازاده عربی یا شیمی رادمان مهر و خیلی دی وی دیای چرت دگه برام فرستاده .بش میگم وقتمو میگیره دی وی دیا نمیرسونم میگه شما که وقتت ازاده سری بخون رد شو میگن اخه مگه میشه هر دی وی دی ۱و نیم ساعته حساب کن یک ماهو نیم وقتتم تلف شد چش باز کردم دیدم تو فصل اول شیمی سال دوم درجا میزنم.واس فصل اولش ۸تا دی وی دی داره. هی زنگ میزنن بقیه پولو بریز دگه. ۴تومن دگه رو .منم گفتم ندارم میگه از فامیلتون بگیر.ممنون که راهنمایی کردین پس نیاز نیس بگیرم خداروشکر

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      خوندش رو که بخونین فقط یادتون باشه نیاز به تعداد تست بالا داره
      شما واسه حرکت ۵۰۰ تا تستم بزنین بازم امکان داره تست ۵۰۱ ام جدید باشه

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      مرسی از همتون واقا که داره این موسیه ونوس.شما واس ۱۳ دی وی وی میگین زمان بر اون وقت این ونوس واس همه درساش کلی دی وی دی میده به کنکوریا .مرسی که راهنمایی کردین باورتون نمیشه کلی پولم هدر رفت الان میسوزم این دی وی دیا که هیچ ریالی ارزش نداره و افتاده گوشه اتاقم من اطلاعی از موسسات نداشتم ۱میلیون پول ریختم انقد که تبلیغ کرد اون وقت ورداشته دی وی دی ازاده عربی یا شیمی رادمان مهر و خیلی دی وی دیای چرت دگه برام فرستاده .بش میگم وقتمو میگیره دی وی دیا نمیرسونم میگه شما که وقتت ازاده سری بخون رد شو میگن اخه مگه میشه هر دی وی دی ۱و نیم ساعته حساب کن یک ماهو نیم وقتتم تلف شد چش باز کردم دیدم تو فصل اول شیمی سال دوم درجا میزنم.واس فصل اولش ۸تا دی وی دی داره. هی زنگ میزنن بقیه پولو بریز دگه. ۴تومن دگه رو .منم گفتم ندارم میگه از فامیلتون بگیر.ممنون که راهنمایی کردین پس نیاز نیس بگیرم خداروشکر
      شما نگران نباشین کاریه که شده الان دیگه وقت این نیس که بگیم اشتباه کردین....همین که متوجه شدین خوبه.....هنوز کلی وقت مونده میتونید برسین

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ممنون که روحیه دادین همش استرس داشتم وقتم تلف شده نمیتونم برسم . باید از تیر شرو کردم و..

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن